فرار زن جوان از خانه به دلیل ناامیدی از زندگی

زنی که به دلیل ناامیدی از رسیدن به زندگی مرفه از خانه فرار کرده بود، از سوی مأموران پلیس شناسایی و به خانه برگردانده شد.مطالب مرتبط

فرار زن جوان از خانه به دلیل ناامیدی از زندگی

زنی که به دلیل ناامیدی از رسیدن به زندگی مرفه از خانه فرار کرده بود، از سوی مأموران پلیس شناسایی و به خانه برگردانده شد.

آرزوی زندگی مجلل، زن جوان را تا آستانه خودکشی پیش برد

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت گفت: زن مطلقه که به خاطر اختلافهای خانوادگی از خانه پدری فرار کرده بود، با تلاش کارآگاهان به کانون خانواده بازگشت.

تشریح پیامدهای فرار دختران از خانه

رئیس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: رابطه مناسب دختران با پدران خود، می‌تواند از فرار دختران از خانه جلوگیری کند.

فرانسوی‌های جوان برای ماجراجویی و مسن‌ها برای آشنایی با فرهنگ به ایران سفر می‌کنند/ در فرانسه، ایرانی‌ها را افرادی تحصیل‌کرده، آرام و مغرور به کشورشان می‌دانند

"پاسکال پریر" معتقد است: تضادها در ایران بسیار جذاب است. زندگی محافظه‌کارانه بیرون از خانه و زندگی آزادتر داخل خانه. عجیب‌ترین چیزی که در ایران دیدم، ترافیک تهران است. رد شدن از خیابان‌های تهران یکی از سخت‌ترین ورزش‌های دنیاست.]]>

مرگ جوان بابلی به سه نفر زندگی بخشید

ساری - ایرنا - خانواده جوان مرگ مغزی 39 ساله بابلی با اهدای اعضای بدنش به سه نفر زندگی دوباره بخشیدند.

مرگ جوان بابلی به سه نفر زندگی بخشید

ساری - ایرنا - خانواده جوان مرگ مغزی 39 ساله بابلی با اهدای اعضای بدنش به سه نفر زندگی دوباره بخشیدند.

بی‌هدفی مهمترین آفت نسل جوان است

قم - عضو هیئت علمی جامعه المصطفی العالمیه داشتن هدف را یکی از عوامل موفقیت در زندگی دانست و افزود: مهمترین آفتی که امروزه زندگی نسل جوان را تهدید می‌کند بی هدفی است.

دشمن با جنگ هوشمندانه به دنبال ناامیدی مردم است

ری- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به اینکه دشمن با جنگ هوشمندانه و ترکیبی به دنبال ناامیدی ملت است، گفت: نصرت و یاری خداوند در زمان ناامیدی مشاهده خواهد شد.

خانه جوان در گنبدکاووس راه‌اندازی می‌شود

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس با اشاره به شناسایی 124 هزار جوان 18 تا 35 سال در این شهرستان، گفت: با واگذاری زمین از طریق اداره راه و شهرسازی و اعتبارات مورد نیاز از وزارت ورزش و جوانان، خانه جوان در گنبدکاووس احداث می‌شود.

پازل زندگی‌هایی که ناقص می‌ماند!

این روزها اثری از زندگی‌های شلوغ و پرهیاهوی گذشته نیست و خانواده‌های ایرانی به داشتن یک و نهایتاً دو فرزند بسنده می‌کنند، بر اساس آنچه حجت‌الاسلام عباسی ولدی در کتاب «ایران! جوان بمان!» آورده است با این نرخ رشد، جمعیت جوان ایران در سال 1450، 30 میلیون خوا

جوان نی ریزی زندگی بخشید

جوان نی ریزی به ۵ بیمار نیازمند عضو زندگی دوباره بخشید.

تهران|زن جوان به زندگی خود و پسرش پایان داد

زن جوان به همراه پسر 6 ساله‌اش از طبقه ششم ساختمان خود را به پایین پرتاب کرده و جان باختند.

خانه هایی که جوان مرگ می‌شوند

تهران- ایرنا- روزنامه تجارت روز یکشنبه 22 اردیبهشت ماه مطلبی با عنوان « خانه هایی که جوان مرگ می‌شوند» از بررسی های ساخت و ساز‌های زیانبار و گرانقیمت ترین ملک های قدیمی تهران منتشر کرد.

دشمن دنبال ایجاد ناامیدی و وحشت بین مردم است

اندیمشک - ایرنا - فرماندار اندیمشک با اشاره به تلاش گسترده دشمن در همه ابعاد برای ایجاد ناامیدی در جامعه اسلامی گفت: جنگ تبلیغاتی دشمن در شرایط کنونی با هدف ایجاد ناامیدی و وحشت بین مردم ایران اسلامی است.

تعداد خانه‌های جوان در استان زنجان افزایش می‌یابد

زنجان-مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان از فعالیت پنج خانه جوان در استان زنجان خبر داد و گفت: تعداد خانه‌های جوان در استان افزایش می‌یابد.

مردم مراقب ترفندهای سودجویان برای فرار از مجازات باشند

معاون دادستان گرگان درباره شیوه‌های فرار از مجازات مجرمان گفت: از فرار مالیاتی با استفاده از کارت بازرگانی دیگران تا سوء استفاده از افراد از همه جا بی‌خبر در هیات مدیره شرکت‌ها از شیوه‌هایی است که کلاهبرداران برای فرار از مجازات از آن استفاده می‌کنند.

ناامیدی، گناه بزرگ

کرمان - ایرنا - نشریه واقعه با انتشار سرمقاله ای با عنوان 'ناامیدی، گناه بزرگ' به قلم مهدیه مختاری مقدم، رعایت برخی اخلاقیات را در ماه مبارک رمضان به تصویر کشیده است.

"خودکشی دختر جوان" پایان دوستی با پسری که ادعای عاشقی داشت

علیرضا به من گفت قصد دارد تا مرا به خانوده‌اش معرفی کند و مرا به منزلشان در محدوده فلکه دوم صادقیه برد، من به علیرضا اعتماد کامل داشتم؛ حین ورود به خانه متوجه شدم او به دروغ مرا به داخل خانه کشانده، قصد داشتم از خانه خارج شوم اما ...

زندگی ۲۰ درصدی معمار جوان در «یک چکه ماه»

خانه‌ آیت‌الله خاتمی در دهه 70

مدیر خانه موزه آیت الله خاتمی (ره) گفت: خانه‌موزه آیت الله خاتمی (ره)، خانه‌ای تاریخی به جامانده از دوران قاجار است که محل زندگی آیت الله «سید روح الله خاتمی» (ره) و خانواده وی بوده است.