بازگشت «ماربازی» به ایرانشهر

نمایش «ماربازی» به کارگردانی سعید دشتی بعد از وقفه ای چند روزه اجرای عمومی خود را از ۲۳ اردیبهشت ماه در تماشاخانه ایرانشهر آغاز می کند.مطالب مرتبط

بازگشت «ماربازی» به ایرانشهر

نمایش «ماربازی» به کارگردانی سعید دشتی بعد از وقفه ای چند روزه اجرای عمومی خود را از ۲۳ اردیبهشت ماه در تماشاخانه ایرانشهر آغاز می کند.

سرانجام «ماربازی» به صحنه می‌رود

نمایش «ماربازی» کاری از سعید دشتی پس از توقفی کوتاه در بلیت فروشی و حل مشکلات مجوز به ایرانشهر بازگشت و گوهر خیراندیش این اثر را افتتاح می‌کند.

«ماربازی» پس از توقیف ۵ روزه به ایرانشهر برگشت/ حذف نام نویسنده و یکی از کارگردانان اثر

نمایش «ماربازی» که روز 18 اردیبهشت به گفته سعید دشتی (یکی از دو کارگردان اثر) توقیف شده بود، با حذف نام نویسنده و دیگر کارگردان نمایش، به تماشاخانه ایرانشهر بازگشت.]]>

اجرای «ماربازی» بدون نام صحرا فتحی

نمایش « ماربازی » کاری از سعید دشتی پس از توقفی کوتاه در بلیت‌فروشی و حل مشکلات مجوز در ایرانشهر اجرا می‌شود.

رویش بیش از ۷۰ گونه گیاه دارویی در ایرانشهر

مدیر محیط زیست ایرانشهر گفت: بارندگی‌های اخیر در ایرانشهر موجب رویش گونه‌های متنوع از گیاهان دارویی در طبیعت این شهرستان شده است.

طرح نیابت از سوی جمعیت هلال احمر در ایرانشهر اجرا شد

زاهدان- ایرنا- سرپرست جمعیت هلال احمر ایرانشهر گفت: طرح نیابت تحقق اهداف عام المنفعه جمعیت برای تسکین آلام بشری و کمک به بهبود سطح سلامت انسانها و تبیین نقش هلال احمر در یاری رساندن به اقشار آسیب پذیر جامعه توسط داوطلبان این نهاد در ایرانشهر اجرا شد.

کشف 1632 کیلو مواد افیونی در ایرانشهر

در درگیری مسلحانه پلیس سیستان و بلوچستان، با سوداگران مرگ ، یک تن و 632کیلوگرم انواع مواد افیونی در ایرانشهر کشف شد.

چهار نمایش در ایرانشهر به کار خود پایان داد

تهران- ایرنا- نمایش‌های «غلامرضا لبخندی»، «اکوان دیو»، «یک ساعت آرامش» و «آلفرد» به ترتیب در روزهای سه شنبه و چهارشنبه گذشته در تماشاخانه ایرانشهر اجرای عمومی خود را به پایان بردند.

چندخبراز تئاتر| ۲ نمایش سنگلج اجرا نخواهند شد/ «ماربازی» به اجرا رسید

تماشاخانه ایرانشهر در 2 ماه میزبان 16 هزار مخاطب شد

تهران_ ایرنا_ آمار مخاطبان و فروش چهار نمایش در اجراهای فروردین و اردیبهشت سال 98 تماشاخانه ایرانشهر از میزبانی 16 هزار مخاطب در این مجموعه تئاتری حکایت دارد.

طنین انداز شدن صوت قرآن کریم در ایرانشهر

درماه مبارک رمضان طنین تلاوت قرآن کریم از گوشه و کنار ایرانشهر شنیده می‌شود.

حدود 2 تن مواد افیونی در ایرانشهر کشف شد

زاهدان - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان گفت: یک تن و 632 کیلوگرم انواع مواد افیونی در درگیری مسلحانه پلیس با سوداگران مرگ در ایرانشهر کشف و ضبط شد.

بیش از ۱.۶ تن مواد مخدر در ایرانشهر کشف شد

زاهدان- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان گفت: یک تن و ۶۳۲ کیلوگرم انواع مواد افیونی در درگیری مسلحانه پلیس با سوداگران مرگ در ایرانشهر کشف و ضبط شد.

کام شیرین کمدی‌ها در ایرانشهر

نمایش‌های «غلامرضا لبخندی» با 3 هزار و 760 مخاطب، «اکوان دیو» با 2 هزار و 530 مخاطب، «یک ساعت آرامش» با 6 هزار 500 مخاطب و «آلفرد» با 2 هزار 900 مخاطب به اجرای عمومی خود در تماشاخانه ایرانشهر پایان دادند.

ایرانشهر با ۱۶ هزار مخاطب اولین دور اجراهای خود را سپری کرد

نمایش‌های «غلامرضا لبخندی» با ۳ هزار و ۷۶۰ مخاطب، «اکوان دیو» با ۲ هزار و ۵۳۰ مخاطب، «یک ساعت آرامش» با ۶ هزار ۵۰۰ مخاطب و «آلفرد» با ۲ هزار ۹۰۰ مخاطب به اجرای خود در ایرانشهر پایان دادند.

تظاهرات حق بازگشت فلسطینیان در سرزمین اشغالی

هزاران فلسطینی در تظاهرات حق بازگشت با در دست داشتن پرچم های فلسطین بر عقب نشینی نکردن از حق بازگشت تاکید کردند.

اعلام آمار مخاطبان تماشاخانه «ایرانشهر»

نمایش‌های «غلامرضا لبخندی» با ۳ هزار و ۷۶۰ مخاطب، «اکوان دیو» با ۲ هزار و ۵۳۰ مخاطب، «یک ساعت آرامش» با ۶ هزار ۵۰۰ مخاطب و «آلفرد» با ۲ هزار ۹۰۰ مخاطب به اجرای عمومی خود در تماشاخانه ایرانشهر پایان دادند.

امام جمعه ایرانشهر:شیطنت‌های اروپاییان را باید با اقتدار پاسخ داد

زاهدان- ایرنا- امام جمعه ایرانشهر با اشاره به نامه رئیس جمهوری و شورای عالی امنیت ملی کشور به سران کشورهای اروپایی گفت: بعد از خروج آمریکا از برجام اروپایی ها یک سال وقت کشی کردند و هیچ دستاوردی برای کشور در این مدت بدست نیامده پس باید به این شیطنت ها با

رهاسازی بیش از 2 میلیون لارو ماهی در ایرانشهر

بیش از 2 میلیون و 500 هزار لارو ماهی در استخرهای پرورش ماهی ایرانشهر رهاسازی شد.

توقیف 2 دستگاه کامیونت حامل مرغ زنده قاچاق در ایرانشهر

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از توقیف 2 دستگاه کامیونت حامل مرغ زنده قاچاق خبر داد.