متقی‌فر: اولتیماتوم دولت به اروپایی‌ها نشان داد مقاومت جواب می‌دهد/ نباید به مذاکره روی آورد
مطالب مرتبط

مذاکره کننده ارشد اروپا در برگزیت: انگلیسی‌ها باید به اصول ما احترام بگذارند

مذاکره کننده ارشد اروپایی در مذاکرات برگزیت ضمن رد مذاکرات مجدد درباره خروج انگلیس تاکید کرد که این کشور تا زمانی که در این اتحادیه است حقوق خود از جمله حق داشتن کمیسری در کمیسیون اروپایی جدید را دارد.

امام جمعه موقت اردبیل:‌ خرمشهر را مقاومت آزاد کرد نه مذاکره

امام جمعه موقت اردبیل با بیان اینکه آمریکا می‌خواهد عزت ملی ما را بشکند گفت: خرمشهر را مقاومت آزاد کرد نه مذاکره، آنچه سبب پیروزی خرمشهر بود خون‌هایی بود که در راه مقاومت ریخته شد لذا اسم این شهر را خونین شهر گذاشتند.

دیوانگی ترامپ از مقاومت ملت/مذاکره با لغو تحریم و بازگشت به برجام

اردبیل – خطیب جمعه اردبیل با اشاره به اظهارات منفعلانه ترامپ طی روزهای اخیر گفت: انفعال دولت آمریکا در عالم دیپلماسی انفعال جنون آمیز بوده و آنها از مقاومت ملت ایران سردرگم و دیوانه شده‌اند.

توضیح گوایدو درباره مذاکره با دولت ونزوئلا

رهبر مخالفان دولت ونزوئلا ارتباطاتی که میان نمایندگان او و مقامات دولت ونزوئلا در «اسلو» در جریان است را تلاشی برای نشستن پای میز مذاکره دانست.

بولتون: کره‌ شمالی به مذاکره مجدد تمایلی نشان نداده است

مشاور امنیت ملی آمریکا گفت که کره‌ شمالی تمایلی به مذاکره نشان نمی‌دهد.

گروه‌های مقاومت: حقوق ملت فلسطین قابل مذاکره نیست

تهران- ایرنا- گروه‌های مقاومت فلسطین ضمن اعلام مخالفت قاطع با برگزاری کنفرانس اقتصادی بحرین تحت نظارت آمریکا، آن را گامی خطرناک برای نابودی مساله فلسطین دانستند و افزودند که حقوق ملت فلسطین قابل مذاکره نیست.

ابراهیمی: ما برای اتمام حجت با دنیا مذاکره کردیم

نماینده مردم شازند در مجلس گفت: عدم انجام تعهدات مورد موافقت در مذاکره نشان داد که چیزی که 1+5 برای مذاکره دنبال می‌کنند محدود کردن، امتیاز گرفتن و امتیاز ندادن است.

گوایدو: نشست با نمایندگان دولت ونزوئلا در اسلو تنها تلاش برای آغاز مذاکره است

خوان گوایدو اظهار کرد، ارتباطاتی که میان نمایندگان او و مقامات دولت ونزوئلا در اسلو در جریان است، مذاکره نیست بلکه تلاشی برای نشستن پای میز مذاکره است.

کاهش تعهدات هسته‌ای برای حفظ برجام

تاکنون کشورهای اروپایی هیچگونه اقدام عملی در جهت از بین بردن محدودیتهای تحریم ها از خود نشان نداده اند. دولت ترامپ هم هیچگونه تمایلی به تعامل با ایران از زاویه "برابر سیاسی" نشان نداده است. اما با اقدامات جدید ایران، اوضاع ممکن است تغییر کند.

مقاومت ؛ تنها راه غلبه بر توطئه های دشمن

خطیب جمعه کرمان تاکید کرد تنها راه غلبه بر مشکلاتی که دشمنان برای کشور ایجاد میکنند مقاومت است و مذاکره هیچ دردی را درمان نمیکند.

مذاکره با آمریکا سم و با دولت کنونی سم مضاعف

امام جمعه کیش با اشاره به رهنمود‌های رهبر انقلاب گفت: مذاکره با آمریکا سم و با دولت کنونی این کشور سم مضاعف است.

آمادگی مخالفان ونزوئلا برای مذاکره با دولت

رهبر مخالفان ونزوئلا آمادگی خود را برای اعزام نمایندگان به شهر اسلو با هدف مذاکره با مقام‌های دولت کاراکاس اعلام کرده است.

دولت نباید از محل زکات کارهایش را انجام دهد

کرمانشاه_ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه زکات باید صرف اموری برای ترویج دین اسلام شود، گفت: دولت نباید از محل زکات کارهایش را انجام دهد.

بخشایش: با توجه به سابقه آمریکایی‌ها کسی نباید با آنها مذاکره کند

واعظی: مذاکره در این شرایط معنی ندارد

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در حاشیه جلسه هیئت دولت گفت: وساطت کشورهای مختلف به معنی مذاکره با امریکا نیست و با بدعهدی‌های امریکا، مذاکره در شرایط کنونی معنایی ندارد.

گتوزو: میلان من را جواب کرد

سرمربی میلان تاکید کرد که مدیران این باشگاه او را برای فصل بعد جواب کرده‌اند اما او ابراز امیدواری کرد که بماند.

ترامپ با ادعای تمایل به مذاکره به دنبال فریب افکار عمومی است

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: ترامپ با ادعای تمایل به مذاکره تلاش دارد یک چهره اهل صلح و مذاکره از خود نشان داده و افکار عمومی را فریب دهد.

مسیح کردستان که بر مقاومت تاکید داشت

تهران- ایرنا- سردار سرلشکر شهید «محمد بروجردی» ملقب به مسیح کردستان که با رشادت های خود در دوران دفاع مقدس امنیت و آرامش را برای مردم ایران به ارمغان آورد همواره بر پایداری و مقاومت تاکید داشت.

مقدم: مقاومت ملت ایران جنگ‌طلبی ترامپ را به تمایل به مذاکره تغییر داد

آیا انتخابات اروپایی به زمین لرزه سیاسی در برلین منجر می‌شود؟

شهروندان آلمانی امروز در ایستگاه پایانی انتخابات اروپایی به پای صندوق‌های رای رفتند تا در انتخاباتی مهم و سرنوشت ساز که آینده دولت ائتلافی هم به آن وابسته است شرکت کنند.