ابراهیمی: به وضع معیشتی جهادگران دینی که ماه رمضان تبلیغ می‌کنند رسیدگی کنید
مطالب مرتبط

ابراهیمی: به وضع معیشتی جهادگران دینی که ماه رمضان تبلیغ می‌کنند رسیدگی کنید

نباید مسائل دینی را به بهانه مشکلات معیشتی تعطیل کنیم

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حواشی ایجاد شده در دانشگاه تهران و بی حرمتی به مسائل دینی گفت: نباید به بهانه مشکلات معیشتی و اقتصادی، مسائل دینی و فرهنگی را تعطیل کنیم.

مسؤولان به وضع معیشتی مردم رسیدگی کنند/تهدیدهای آمریکا طبل توخالی است

ادبیات دینی مهم‌ترین ابزار برای تبلیغ است

جهادگران پارسیانی بارگاه شهدای گمنام روستای چهواز را می‌سازند

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پارسیان گفت: در شب‌های ماه مبارک رمضان سی نفر از جهادگران پارسیانی در حال ساخت بارگاه شهدای گمنام روستای چهواز پارسیان هستند.

تبلیغ یک فرآورده درمان ریزش موی بدون مجوز در صدا و سیما

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: محصول تقویت موی «ب» که در صدا و سیما تبلیغ می شود، دارای پروانه ساخت از یکی از دانشگاه‌های علوم پزشکی بوده اما نمی‌تواند با ادعای درمانی تبلیغ شود.

مسئولان با جدیت برای رفع مشکلات معیشتی تلاش کنند

دبیر شورای نگهبان گفت: مسئولان با جدیت و همت مضاعف برای رفع مشکلات معیشتی و گرانی‌های اخیر تلاش کنند.

بسته معیشتی مددجویان کمیته امداد لرستان واریز شد

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: بسته معیشتی ویژه ماه مبارک رمضان به حساب ۸۵ هزار خانوار تحت پوشش این نهاد واریز شد.

تبلیغ غیرقانونی محصول درمان ریزش موی «ب» در صدا و سیما

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: محصول تقویت موی «ب» که در صدا و سیما تبلیغ می‌شود، دارای پروانه ساخت از یکی از دانشگاه‌های علوم پزشکی بوده اما نمی‌تواند با ادعای درمانی تبلیغ شود.

تهران| مسئولان برای رفع مشکلات معیشتی مردم چاره‌اندیشی کنند

ائمه جمعه شهرستان‌های استان تهران با اشاره به لزوم توجه به اقتصاد مقاومتی و ضرورت کاهش بیکاری در سال رونق تولید بر رفع دغدغه‌های معیشتی مردم تأکید کردند.

مسئولان با جدیت برای رفع مشکلات معیشتی و گرانی‌های اخیر تلاش کنند

تهران-ایرنا- دبیر شورای نگهبان گفت: مسئولان با جدیت و همت مضاعف برای رفع مشکلات معیشتی و گرانی‌های اخیر تلاش کنند.

رمضان و مبلغان

مشهد- ایرنا- همزمان با حلول ماه مبارک رمضان طلاب و روحانیون به منظور تبلیغ دین و تعمیق شناخت عقلی و ایمانی اسلام از حوزه های علمیه سراسر کشور به نقاط مختلف روستایی، کم برخوردار، حاشیه شهرها و حتی خارج از ایران کشور اعزام می شوند.

واکنش صداوسیما به ممنوعیت تبلیغ یک محصول: کالایی بدون مجوز تبلیغ نمی‌شود

اداره کل بازرگانی صداوسیما درخصوص ادعای کذب، متناقض و بدیع سازمان غذا و دارو، مبنی بر ممنوعیت تبلیغ یک محصول ابراز شگفتی و اعلام آمادگی کرد در صورت نیاز مدارک مربوطه به مراجع قانونی ارائه خواهد شد.

45 مبلغ دینی به روستاهای بهاباد اعزام شدند

یزد- ایرنا- رئیس اداره تبلیغات اسلامی بهاباد گفت : 45 مبلغ دینی به مناسبت ماه مبارک رمضان به مناطق شهری و روستایی شهرستان اعزام شدند.

رمضان و مبلغان در خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- هم زمان با ماه مبارک رمضان، طلاب و روحانیون به منظور تبلیغ دین اسلام از حوزه های علمیه به نقاط مختلف روستایی، کم برخوردار، حاشیه شهرها و حتی خارج از کشور اعزام می شوند که در خراسان رضوی هم این کار با همکاری دستگاههای مختلف انجام می شود.

ارائه مشاوره مذهبی در شب‌های ماه رمضان

مبلغان موسسه ایمان ماندگار با نظارت آیت الله جاودان در ایام ماه مبارک رمضان به مشاوره دینی و مذهبی در محل هیئت‌های مطرح تهران می‌پردازند.

واریز مستمری معیشتی به حساب مددجویان کمیته امداد اردبیل

با هدف تهیه بخشی از سبد غذایی رمضان بیش از 5 میلیارد تومان مستمری معیشتی به حساب مددجویان کمیته امداد اردبیل واریز شده است.

120 مبلغ دینی به شهر و روستاهای سلسله اعزام شدند

خرم آباد- ایرنا- رئیس اداره تبلیغات اسلامی سلسله گفت: 120 مبلغ دینی به مناسبت ماه مبارک رمضان به شهر و روستاهای شهرستان اعزام شدند.

تشکیل ۱۰منطقه برای رسیدگی مطلوب‌تر به مشکلات صنعتی استان‌ها

معاون امور حقوقی و مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: برای حل مشکلات و رسیدگی مطلوب‌تر به چالش‌های پیش رو، سازمان‌های صمت استان‌ها، به ۱۰ منطقه تقسیم می‌شوند تا به مشکلات رسیدگی کنند.

میرزایی‌نیکو: به وضعیت ساخت و سازهای غیر قانونی در دماوند و فیروزکوه رسیدگی کنید