درگاه‌های پرداخت آنلاین هک شد!

هکرها و مجرمان سایبری اطلاعات کاربرانی را که از درگاه‌های پرداخت آنلاین استفاده کرده‌اند، از بالغ بر چهار هزار و ۶۰۰ وب‌سایت به سرقت برده‌اند.مطالب مرتبط

بارندگی‌ها به چه میزان به بنای «تخت درگاه قلی بیگ» خسارت وارد کرد؟

تخت درگاه قلی بیگ از بناهای منحصر به فرد و از زیباترین آثار تاریخی شهر کرمان محسوب می شود که در تنگه‌ای در شرق این شهر بنا شده است. این مکان مقبره یکی از نوادگان بیرام بیگ به نام درگاه قلی بیگ است. درگاه قلی بیگ از امرای اواخر دوره صفویه و رئیس ایل افشار

جلوی سرقت آنلاین را بگیرید

در حالی که اجرای طرح رمز دوم یک‌بار مصرف به تعویق افتاده، می‌توان با تفکیک حساب‌های اصلی و فرعی، ریسک کلاهبرداری‌های اینترنتی و سرقت‌های آنلاین را کاهش داد.

نرم افزار موبایلی « پارکینگ آنلاین » در شهرری رونمایی شد

شهرری- ایرنا- شهردارمنطقه 20 گفت: نرم افزار موبایلی پارکینگ آنلاین برای نخستین بار جهت رفاه حال زائران حرم عبدالعظیم الحسنی (ع) در آستانه لیالی قدر رونمایی شد.

آمریکا از پیوستن به "اقدام بین‌المللی مبارزه با افراط گرایی آنلاین" خودداری کرد

آمریکا اعلام کرد که این کشور در اقدام بین‌المللی به میزبانی نیوزیلند و فرانسه برای مبارزه با افراط گرایی آنلاین شرکت نمی‌کند.

شبی ارزشمندتر از هزار ماه

مردم مومن و ولایی شهرستان رباط کریم در نخستین شب از شب های قدر با بجاآوردن اعمال ویژه این شب از درگاه خدای باریتعالی طلب مغفرت کردند .

شب زنده داری اصفهانی ها در نخستین شب قدر

مردم عزادار استان اصفهان در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان دست نیاز به درگاه پرودگار بی نیاز بلند کردند

مردم استونی آنلاین رای می دهند

شبهای قدر و سنت نیکوی اهدای خون به بیماران نیازمند

شبهای متبرکه قدر فرصتی گرانمایه برای عبادت و بندگی است و یکی از بهترین عبادتها به درگاه خداوند ، نیکی کردن در حق بندگان اوست.

طنین ندای بندگی در نخستین شب قدر

مردم خداجوی استان سمنان در اولین شب از لیالی قدر ، پروردگار جهانیان را به هزار نام اعظمش خواندند و دست نیاز به درگاه آن بی نیاز دراز کردند.

امکان جدید جی میل: ردیابی خریدهای آنلاین کاربران

مشارکت کشاورزان دهلرانی در پرداخت زکات

خیلی از کشاوزران معتقدند پرداخت زکات برکت را در زندگی آنها دوچندان می‌کند و پرداخت زکات کمک خوبی برای نیازمندان خواهد بود.

قابلیت تجربه بازی‌های آنلاین بین کاربران PS4 و PS5 با Backward Compatibility

معرفی بازی موبایل Monsters with Attitude؛ نبرد آنلاین هیولاها

صحبت‌های فیل اسپنسر در مورد رفتار ناشایست کاربران در بازی‌های آنلاین

عرضه آثار پژوهشکده حج و زیارت در فروشگاه آنلاین موسسه مشعر

هزینه‌های درمان بزه‌دیده اسیدپاشی پرداخت می‌شود

نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای مرتکب اسیدپاشی را ملزم به پرداخت هزینه‌های درمان بزه دیده کردند، اگر مرتکب متمکن از پرداخت هزینه‌ها نباشد، صندوق تأمین خسارت‌های بدنی آن را پرداخت می‌کند.

فیشینگ بانکی با طراحی ربات صیغه‌یاب در تلگرام

رئیس پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی مجرمان اینترنتی که از طریق رباتهای صیغه یاب در تلگرام، کاربران را به درگاه‌های جعلی هدایت می‌کردند، خبر داد.

شادی اهل زمین و آسمان در میلاد امام مهربانی و کرامت

خوان رحمت خداوند در ماه مبارک رمضان، امشب به یمن قدوم کریم اهل بیت گسترده‌تر است و فرشتگان، امشب زمین را سجده گاه شکر به درگاه خدا می‌سازند.

سرقت اینترنتی از 682 نفر در مازندران

فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و انهدام باند جعل درگاه بانکی و سرقت اینترنتی از 682 شهروند خبر داد.

متهم کلاهبرداری سایبری یک میلیارد ریالی در کردستان دستگیر شد

سنندج - ایرنا - رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی کردستان گفت: متهمی که از طریق فیشینگ و جعل درگاه بانکی از 400 نفر یک میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.