هدفگذاری ایجاد یک میلیون و ۹۰ هزار شغل در سال ۹۸

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اختصاص ۲۵ هزار میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد یک میلیون و ۹۰ هزار شغل در سال ۹۸ خبر داد و گفت: سال گذشته بیش از ۲۰۰ هزار شغل در بخش گردشگری ایجاد شد.مطالب مرتبط

هدفگذاری ایجاد یک میلیون و ۹۰ هزار شغل در سال ۹۸

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اختصاص ۲۵ هزار میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد یک میلیون و ۹۰ هزار شغل در سال ۹۸ خبر داد و گفت: سال گذشته بیش از ۲۰۰ هزار شغل در بخش گردشگری ایجاد شد.

ایجاد یک میلیون و 90 هزار شغل در صورت تامین اعتبار

تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امسال 25 هزارمیلیارد تومان منابع مالی برای ایجاد یک میلیون و 90 هزار شغل در نظرگرفته شده که پس از تصویب طرح در شورای عالی اشتغال اختصاص می‌یابد.

وعده اشتغال میلیونی محقق نشد/تکرار سناریوی یک میلیون شغل برای ۹۸

با وجود وعده‌های مکرر دولت برای ایجاد یک میلیون و ۳۳ هزار شغل در سال ۹۷، اما گزارشات رسمی از تحقق نصف این وعده و فاصله ۵۷۰ هزار شغل با تعهد ایجاد شده دارد.

اختصاص۲۵هزارمیلیارد منابع مالی برای ایجاد یک میلیون و۹۰ هزار شغل

وزیر کار، از اختصاص ۲۵ هزارمیلیارد تومان منابع مالی، برای ایجاد یک میلیون و ۹۰ هزار شغل در سال ۹۸ خبر داد و گفت: این مبلغ پس از تصویب طرح در شورای عالی اشتغال اختصاص می‌یابد.

95 درصد هدفگذاری صادرات غیر نفتی از خوزستان محقق شد

اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان با بیان اینکه 95 درصد هدفگذاری میزان صادرات غیرنفتی در سال 97 از خوزستان محقق شد گفت: پارسال از 8.5 میلیارد دلار هدفگذاری صادرات غیر نفتی از خوزستان 8.1 میلیارد دلار آن تحقق یافت.

95 درصد هدفگذاری صادرات غیر نفتی از خوزستان محقق شد

اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان با بیان اینکه 95 درصد هدفگذاری میزان صادرات غیرنفتی در سال 97 از خوزستان محقق شد گفت: پارسال از 8.5 میلیارد دلار هدفگذاری صادرات غیر نفتی از خوزستان 8.1 میلیارد دلار تحقق یافت.

اختصاص ۲۵ هزار میلیارد تومان برای ایجاد یک میلیون شغل در سال ۹۸

مصرف روزانه 20.9 میلیون مترمکعب CNG در ایران/ نصف ظرفیت ایجاد شده خالی است

هم‌اکنون ظرفیت عرضه روزانه 40 میلیون مترمکعب سوخت CNG در سراسر کشور وجود دارد اما به طور متوسط روزانه 20 میلیون و 900 هزار مترمکعب CNG‌ در سبد سوخت حمل‌ونقل ایران مصرف می شود.

ایجاد 114 هزار شغل جدید با اجرای طرح اشتغال روستایی در سال 97

معاون اشتغال وزیر کار درباره میزان اشتغال ایجاد شده در طرح اشتغال روستایی گفت: به میزان 7 هزار و 300 میلیارد تومانی که پرداخت شده، حدود 114 هزار شغل در مشاغل روستایی در سال97 ایجاد شده است.

تولید یک میلیون و 230 هزار تن محصول در گلستان؛ کاهش 100 هزارتنی تولید جو در اثر سیل

قائم مقام جهادکشاورزی گلستان با بیان اینکه یک میسیون و 230 هزار تن محصول در استان تولید می‌شود، گفت: براساس پیش‌بینی‌ها یک میلیون تن گندم، 142  هزار و 500 تن کلزا و حدود 89 هزار تن جو در استان تولید خواهدشد.

توان ایجاد روزانه 8 هزار شغل با مدیریت مصرف انرژی

تهران-ایرنا- مدیر طرح سی.ان.جی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: با جایگزین کردن سی.ان.جی به جای سوخت های دیگر، می توان روزانه هشت هزار شغل ایجاد کرد.

ایجاد بیش از ده هزار شغل در سال 98 در استان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان گفت : در سال 98 بیش از 10 هزار و 300 شغل در استان سمنان پیش بینی شده که همه باید در ایجاد این مشاغل همکاری داشته باشند . 

خسارت 6 هزار میلیون ریالی سیل اخیر به زیر بخش های آب و خاک

سیل اخیربیش از 6 هزار و 500 میلیون ریال به شهرستان اراک خسارت وارد کرد.

تعهد جهاد کشاورزی کرمانشاه امسال ایجاد چهار هزار شغل است

کرمانشاه- ایرنا- رئیس جهاد کشاورزی استان کرمانشاه تعهد امسال این سازمان در زمینه اشتغال را ایجاد چهار هزار و 10 شغل اعلام کرد و گفت: در 2 ماه سپری شده از سال جاری تاکنون 384 شغل ایجاد شده است.

اصناف تولیدی کشور می‌توانند 600 هزار شغل ایجاد کنند

نایب رئیس اتاق اصناف ایران گفت: با حمایت از واحدهای صنفی تولیدی، می‌توان ۶۰۰ هزار شغل در کشور ایجاد کرد.

کشف یک میلیون و ۴۲۰ هزار نخ سیگار قاچاق در بندرعباس

ماموران انتظامی شهرستان بندر عباس یک میلیون و ۴۲۰ هزار نخ سیگار قاچاق کشف کردند.

ارسال 30 هزار بسته لوازم خانگی رایگان به مناطق سیل‌زده / 10 هزار دام سبک رایگان بین خانوار توزیع شد

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام با بیان اینکه 30 هزار بسته لوازم خانگی رایگان بین خانوارهای سیل‌زده در حال توزیع است گفت: 550 میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد مشاغل خرد در مناطق سیل‌زده ایجاد شده است.]]>

ذخیره هزار و ۶۳۹ میلیون متر مکعب آب پشت سد‌های فارس

آب قابل استفاده پشت سد‌های استان فارس، به هزار و ۱۵۶ میلیون متر مکعب رسید.

۶۰ تا ۷۰ درصد کارگران شغل دوم دارند

عضو هیئت مدیره کانون عالی شورای اسلامی کار با بیان اینکه خط فقر برای یک خانوار کارگری در شهرهای بزرگ ۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است گفت: پس از افزایش دستمزد کارگران، این حقوق تازه به یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده و همچنان اختلاف یک میلی

ایجاد ۴۶ هزار شغل در کرمانشاه هدف گذاری شده است

استاندار کرمانشاه گفت: ایجاد ۴۶ هزار شغل در سال ۹۸ برای استان هدف گذاری شده است.