122 مددجوی بهزیستی آموزش های فنی حرفه ای کسب کردند

یاسوج- ایرنا- رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک یاسوج گفت: 122 نفر از مددجویان بهزیستی در مراکز درمان اجباری زیر نظر این سازمان، مهارت های فنی و حرفه ای کسب کردند.مطالب مرتبط

122 مددجوی بهزیستی آموزش های فنی حرفه ای کسب کردند

یاسوج- ایرنا- رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک یاسوج گفت: 122 نفر از مددجویان بهزیستی در مراکز درمان اجباری زیر نظر این سازمان، مهارت های فنی و حرفه ای کسب کردند.

6.7 هزار مددجو از آموزش های فنی و حرفه ای بهره مند شدند

زاهدان- ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان گفت: 6 هزار و 700 مددجوی کمیته امداد پارسال با همکاری دانشگاه و میرات فرهنگی، صنایع درستی و گردشگری استان آموزش های فنی و حرفه ای را فرا گرفتند.

۱.۴ میلیون نفر در آزمون‌های مهارت و صلاحت حرفه‌ای ۹۷ شرکت کردند

سازما آموزش فنی و حرفه‌ای کشور اعلام کرد: یک میلیون و ۴۱۹ هزار و ۱۵۸ نفر در آزمون سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سال ۱۳۹۷ شرکت کردند.

یک هزار و 500 جوان آبدانانی مهارت فنی و حرفه ای دریافت کردند

ایلام- ایرنا- مسئول مرکز آموزش فی و حرفه ای آبدانان گفت: طی 6 ماه گذشته یک هزار و 500 نفر از جوانان این شهرستان آموزش ها و مهارت های فنی و حرفه ای را فرا گرفته اند.

شرکت بیش از ۱۷ هزار مددجوی در دوره‌های آموزش خانواده

بیش از ۱۷ هزار مددجوی کهگیلویه و بویرداحمدی در دوره‌های آموزش خانواده شرکت کردند.

آموزش های فنی به 1400 مددجوی کهگیلویه وبویراحمد ارائه می شود

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: آموزش های فنی و حرفه ای تا پایان امسال به یک هزار و 400 نفر از مددجویان زیر پوشش کمیته امداد این استان ارائه می شود.

آموزش 17 هزار نفر در مراکز دولتی فنی و حرفه ای هرمزگان

بندرعباس- ایرنا- معاون آموزش و پژوهش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان از آموزش 17 هزار و 74 نفر در آموزشگاه های دولتی فنی و حرفه ای استان در سال گذشته خبر داد.

جذب سرباز مربی در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای

متقاضیان امریه سرباز مربی در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان برای شهریور ماه، تا سوم خرداد می‌توانند در پورتال آموزش فنی و حرفه‌ای ثبت نام کنند.

لایحه تابعیت از مادر ایرانی به آمار مددجوی بهزیستی می افزاید

تهران- ایرنا- مدیر کل دفتر توانمنسازی خانواده و زنان سازمان بهزیستی کشور گفت: با توجه به تصویب لایحه اعطای تابعیت و احتمال تایید شورای نگهبان و تصویب قانون، یقینا به آمار جامعه هدف سازمان بهزیستی کشور اضافه خواهد شد.

500 مددجوی شهرستان ابرکوه اطعام شدند

یزد - ایرنا - رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) ابرکوه گفت: به مناسبت 15 رمضان و میلاد امام حسن مجتبی (ع) یکشنبه شب، 350 مددجوی این نهاد و 150 نفر از مددجویان تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان در مصلی شهدای محراب اطعام شدند.

۱۷ هزار مددجوی استان در دوره‌های آموزش خانواده شرکت کردند

یاسوج- مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۷ هزار و ۲۹۱ نفر از مددجویان در دوره‌های آموزش خانواده شرکت کرده‌اند که از این تعداد ۱۳ هزار و ۳۶۴ زن و مابقی مرد هستند.

آموزش فنی و حرفه ای 25 رشته در مهریز آغاز شد

یزد - ایرنا - رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای مهریز گفت: برگزاری دوره های آموزشی پیش بینی شده سال 1398 این شهرستان در 25 رشته در حوزه شهری و نیز مناطق روستایی آغاز شد.

953 نفر سرباز در کهگیلویه و بویراحمد آموزش فنی حرفه ای دیدند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: دوره های آموزشی مهارتی این اداره کل برای بیش از 900 نفر از مشمولان نظام وظیفه در یاسوج مرکز استان برگزار شد.

یکهزار و 52 مددجو پشت نوبت خدمات بهزیستی استان مرکزی هستند

اراک - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان مرکزی گفت: یکهزار و 52 مددجوی معلول و زن سرپرست خانوار این نهاد حمایتی در استان پشت نوبت خدمات مستمری و حمایتی هستند.

تفاهم نامه همکاری بین بنیاد شهید و فنی حرفه ای کهگیلویه و بویراحمد منعقد شد

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای سند راهبردی مهارت و فناوری سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور تفاهم نامه همکاری با بنیاد شهید و امور ایثارگران استان منعقد شد.

25 درصد کارآموزان فنی و حرفه ای کهگیلویه وبویراحمد شاغل می‌شوند

گچساران- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: بررسی‌های به عمل آمده نشان می‌دهد که 25 درصد از کارآموزان فنی و حرفه‌ای این استان پس از کسب مهارت وارد بازار کار شده‌اند.

تکنسین های کردستانی 106 دستگاه لوازم خانگی سیل زدگان را تعمیر کردند

سنندج - ایرنا - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای کردستان گفت: گروه فنی و مهندسی اعزامی این اداره کل، 106 دستگاه لوازم خانگی برقی ساکنان مناطق سیل زده استان لرستان را به صورت رایگان تعمیر کردند.

انتصاب سرپرست مرکز ملی آموزش‌های مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی

معاون آموزشی وزارت بهداشت طی حکمی دکتر جمشید حاجتی استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران را به عنوان سرپرست مرکز ملی آموزش‌های مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی منصوب کرد.

سرپرست مرکز ملی آموزش‌های مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی منصوب شد

معاون آموزشی وزارت بهداشت طی حکمی دکتر جمشید حاجتی استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران را به سمت سرپرست مرکز ملی آموزش‌های مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی منصوب کرد.

کمک میلیونی خیّران به مددجویان بهزیستی

خیّران تالشی ۵۰۰میلیون ریال به مددجویان بهزیستی کمک کردند.