اختصاص ۲۵ هزار میلیارد تومان برای ایجاد یک میلیون شغل در سال ۹۸
مطالب مرتبط

هدفگذاری ایجاد یک میلیون و ۹۰ هزار شغل در سال ۹۸

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اختصاص ۲۵ هزار میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد یک میلیون و ۹۰ هزار شغل در سال ۹۸ خبر داد و گفت: سال گذشته بیش از ۲۰۰ هزار شغل در بخش گردشگری ایجاد شد.

اختصاص ۲۵ هزار میلیارد تومان برای ایجاد یک میلیون شغل در سال ۹۸

اختصاص۲۵هزارمیلیارد منابع مالی برای ایجاد یک میلیون و۹۰ هزار شغل

وزیر کار، از اختصاص ۲۵ هزارمیلیارد تومان منابع مالی، برای ایجاد یک میلیون و ۹۰ هزار شغل در سال ۹۸ خبر داد و گفت: این مبلغ پس از تصویب طرح در شورای عالی اشتغال اختصاص می‌یابد.

ایجاد یک میلیون و 90 هزار شغل در صورت تامین اعتبار

تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امسال 25 هزارمیلیارد تومان منابع مالی برای ایجاد یک میلیون و 90 هزار شغل در نظرگرفته شده که پس از تصویب طرح در شورای عالی اشتغال اختصاص می‌یابد.

اختصاص بیش از یک میلیارد تومان برای احداث زمین چمن

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در نشست با هیئت های ورزشی استان: بیش از یک میلیارد و ۲۸۳ میلیون تومان برای احداث شش چمن مصنوعی اختصاص یافت.

اختصاص هزار میلیارد تومان بودجه برای مقابله با ریزگردها

امسال مجلس هزار میلیارد تومان برای مهار ریزدگردها و گردو غبار با اولویت استانهای جنوب شرقی تصویب کرد.

اختصاص منابع مالی ۲۵ هزارمیلیاردی برای اشتغال

وزیر تعاون از اختصاص ۲۵ هزارمیلیارد تومان منابع مالی برای ایجاد یک میلیون و ۹۰ هزار شغل در سال ۹۸ پس از تصویب این طرح در شورای عالی اشتغال خبر داد

2 هزار میلیارد تومان تسهیلات به سامانه های نوین آبیاری اختصاص یافت

سنندج - ایرنا - مشاور وزیر جهاد کشاورزی گفت: امسال 2 هزار میلیارد تومان تسهیلات برای اجرای طرح های سامانه نوین آبیاری در اراضی زراعی کشور اختصاص یافته است.

2 هزار میلیارد تومان تسهیلات به سامانه های نوین آبیاری اختصاص یافت

سنندج - ایرنا - مشاور وزیر جهاد کشاورزی گفت: امسال 2 هزار میلیارد تومان تسهیلات برای اجرای طرح های سامانه نوین آبیاری در اراضی زراعی کشور اختصاص یافته است.

۳۰۰ میلیارد تومان برای آبرسانی مناطق عشایری اختصاص داده می شود

قزوین- رئیس سازمان امور عشایر کشور گفت: ۳۰۰ میلیارد تومان برای تامین منابع آبی و ۲۶۰ میلیارد تومان برای تقویت زنجیره تولید عشایر اختصاص داده می شود.

اختصاص بیش از۱۴۳ میلیارد تومان برای اشتغال مددجویان خراسان شمالی

بجنورد- مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از اختصاص بیش از ۱۴۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار برای توسعه اشتغال مددجویان تحت حمایت این نهاد در سال ۹۸ خبر داد.

شریعتمداری: 2 هزار و 520 میلیارد تومان اعتبار به واحدهای تولیدی اختصاص می یابد

تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تصویب برنامه اشتغال سال جاری در کمیسیون تخصصی شورای اشتغال خبر داد و گفت: با تصویب این برنامه توسط رییس جمهوری، 2 هزار و 520 میلیارد تومان اعتبار برای صیانت از اشتغال موجود و ایجاد اشتغال جدید به واحدهای تول

اختصاص 162.2 میلیارد تومان تسهیلات جبرانی به کشاورزان آذربایجان شرقی

تبریز - ایرنا - رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت : برای جبران بخشی از خسارات سیل و سرمای دیررس بهاره 162 میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات کم بهره به کشاورزان استان اختصاص یافته است.

اعطای ۲ هزار و ۵۲۰ میلیارد تومان اعتبار به واحدهای تولیدی

وزیر تعاون، کار و ررفاه اجتماعی با اشاره به تصویب برنامه اشتغال در کمیسیون تخصصی شورای اشتغال، گفت: با تصویب این برنامه توسط رئیس جمهور ۲ هزار و ۵۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای صیانت از اشتغال موجود و ایجاد اشتغال جدید به واحدهای تولیدی اختصاص می‌یابد.]]>

افزایش قیمت دلار مانع پایین آمدن قیمت طلا شد

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف گفت: سکه کامل طرح قدیم 5 میلیون تومان، سکه طرح جدید 5 میلیون 190 هزار تومان و نیم سکه 2 میلیون 890 هزار تومان بوده همچنین قیمت طلای 18 عیار 472 هزار تومان و هر مثقال طلا نیز 2 میلیون 45 هزار تومان امروز معامله شد

اختصاص ۲۷ هزار میلیارد ریال اعتبار برای سیل‌زدگان کشاورزی

هیئت وزیران مبلغ ۲۶ هزار و ۹۱۰ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال به صورت هزینه‌ای برای جبران خسارت بخش‌های کشاورزی خسارت‌دیده ناشی از سیل سال ۱۳۹۸ در استان‌های کشور اختصاص داد.

اختصاص 162 میلیارد تومان برای تامین خسارات سیل به کشاورزان آذربایجان شرقی

رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: برای تأمین خسارات سیل به کشاورزان و بهره برداران استان آذربایجان شرقی اعتبار تسهیلاتی بالغ بر 162 میلیارد و 200 میلیون تومان با بهره کم اختصاص یافته است.

اختصاص بیش از ۱۳ میلیارد تومان به گلخانه‌های استان

۱۳ و نیم میلیون تومان اعتبار به توسعه و افزایش سطح زیرکشت گلخانه‌های استان کردستان اختصاص یافته است.

اختصاص 13 میلیارد تومان اعتبار ملی برای بازسازی قنوات

13 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار ملی برای بازسازی و مرمت قنوات خراسان جنوبی در سال 98 ابلاغ شد.

12.8 میلیارد ریال برای زمین چمن استان مرکزی اختصاص یافت

اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی افزود: 12 میلیارد و 830 میلیون ریال اعتبار سال گذشته برای ایجاد زمین چمن مصنوعی در این استان اختصاص یافت.