مشوق های قانونی در انتظار صاحبان چاه های کشاورزی

جیرفت - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع برق جنوب استان کرمان گفت : کشاورزانی که از 15 خرداد تا 15 شهریورماه برای امضای تفاهم نامه و خاموش کردن چهار ساعته موتور پمپ ها از 24 ساعت شبانه روز با شرکت توزیع برق جنوب استان قرارداد را امضا کنند، مشوق هایی در نظر گرفمطالب مرتبط

مشوق های قانونی در انتظار صاحبان چاه های کشاورزی

جیرفت - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع برق جنوب استان کرمان گفت : کشاورزانی که از 15 خرداد تا 15 شهریورماه برای امضای تفاهم نامه و خاموش کردن چهار ساعته موتور پمپ ها از 24 ساعت شبانه روز با شرکت توزیع برق جنوب استان قرارداد را امضا کنند، مشوق هایی در نظر گرف

483 حلقه چاه کشاورزی چابهار در انتظار سوخت

چابهار - ایرنا - 483 حلقه چاه کشاورزی در چابهار یکسال در انتظار سوخت هستند تا پس از سال ها رهایی از بند خشکسالی بتوانند از آب بارندگی نهایت استفاده را برده و بیش از یک هزار هکتار زمین کشاورزی را به زیرکشت ببرند.

سهام آسیایی از پایین‌ترین سطح ۳.۵ ماهه بازگشت

پس از این که نرم شدن گفتمان چین و آمریکا کمک کرد تا نگرانی‌های تجاری کاهش پیدا کند، و با انتظار از این که پکن مشوق‌های مالی بیشتری ارائه کند، سهام آسیایی رشد کردند.

اعلام نحوه اعمال معافیت‌ها و مشوق‌های مالیاتی بخش صادرات

مدیرکل امور مالیاتی استان فارس از اعلام معافیت‌ها و مشوق‌های مالیاتی بخش صادرات با توجه به مشخص شدن احکام مالیاتی قانون بودجه ۱۳۹۸ خبر داد.]]>

مجازات حبس در انتظار جاعلین شناسه IMEI موبایل/ توصیه به خریداران

سامانه اطلاع رسانی رجیستری تلفن همراه با هشدار نسبت به اقدام برخی سودجویان در جعل شناسه IMEI گوشی های تلفن همراه، اعلام کرد که مجازات قانونی از جمله حبس و جزای نقدی در انتظار جاعلین است.

مدیران سایتهای خبری ازمزایای مشوق های بیمه کارورزی بهره مند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیران خبرگزاری ها و سایت های خبری مجوز دار در این استان می توانند از مزایای مشوق های بیمه ای طرح کارورزی برای موضوع بیمه خبرنگاران در قالب کارورز بهره مند شوند.

کار ما عرضه زمین، ارائه مشوق‌ها و تسهیلات برای سازندگان است/ جاده‌های آسیب‌دیده در سیل را تا آخر سال تحویل می‌دهیم

وزیر راه و شهرسازی عرضه زمین، ارائه مشوق‌ها و تسهیلات برای سازندگان را از اقدامات این وزارتخانه برای تسهیل در خرید خانه عنوان کرد. ]]>

افزایش قیمت سی‌ان‌جی صندوق پس‌انداز صاحبان خودروها می‌شود

مدیر طرح سی‌ان‌جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرده است که افزایش کمتر از ۱۰ درصدی قیمت سی‌ان‌جی به نفع صاحبان خودروهای گازسوز و به‌منزله صندوق پس‌انداز برای آنان است.

تشویق صاحبان صنایع به هزینه کرد در حوزه میراث فرهنگی

مدیرکل دفتر بافت‌ها و محوطه‌های تاریخی گفت: صاحبان صنایع و سرمایه اگر برای میراث فرهنگی کشور هزینه‌ای کنند، به حساب اسناد مثبته مالیاتی محسوب خواهد شد.

بسته‌های مشوق به سرمایه‌گذاران در مشهد ارائه می‌شود

رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه‌گذاری شورای شهر مشهد گفت: بسته‌های مشوق به سرمایه‌گذاران در مشهد ارائه می‌شود.

جزئیات مشوق‌های دولت در راستای افزایش تولید از زبان معاون وزیر کشور

معاون اقتصادی وزیر کشور جزئیاتی از مشوق‌های دولت در راستای افزایش تولید را تشریح کرد.

باغداران در مبارزه با آفات از روغن امولسیون استفاده نکنند

ساری- ایرنا - جهاد کشاورزی مازندران به صاحبان باغ های سیاه ریشه استان هشدار داد که در فصل رشد این گونه های گیاهی از مخلوط کردن سموم با روغن امولسیون به صورت جدی خودداری کنند.

صاحبان صنایع از دستاوردهای جامعه دانشگاهی بهره گیرند

تهران- ایرنا- سرپرست مرکز کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه پیام نور می گوید: صاحبان صنایع، تولیدکنندگان و عرضه کنندگان جهت بهبود کیفیت، عرضه و فروش محصولات از پیشنهادات و دستاوردهای جامعه دانشگاهی استفاده کنند.

رونق بخش کشاورزی استان تهران نیازمند 100 میلیارد تومان سرمایه در گردش است

مدیرکل جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به ضرورت تأمین سرمایه در گردش گفت: انتظار این است که 100 میلیارد تومان برای سرمایه در گردش بخش کشاورزی استان تهران لحاظ شود.

حضور 2238 زن خراسان شمالی در پزشکی قانونی به علت نزاع

بجنورد- ایرنا- مدیرکل پزشکی قانونی خراسان شمالی گفت: پارسال 2 هزار و 238 زن این استان به پزشکی قانونی مراجعه کردند که این میزان در مقایسه با سال ماقبل آن 4 درصد افزایش دارد.

وزارت بهداشت طرح جدیدی برای خدمات قانونی پزشکان ندارد

وزیر بهداشت با رد اضافه شدن زمان طرح خدمات قانونی پزشکان، درباره موضوع تشویق دانش آموختگان پزشکی در طرح خدمات قانونی پزشکان توضیح داد.

افزایش قیمت CNG به‌منزله صندوق پس‌انداز برای صاحبان خودروهای گازسوز است

مدیر طرح CNG شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: افزایش کمتر از 10 درصدی قیمت CNG به نفع صاحبان خودروهای گازسوز و به‌منزله صندوق پس‌انداز برای آنان است.

بگذارید شاغلان و بازنشسته‌های مخابرات در مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت کنند

رئیس شورای عالی هماهنگی تشکل‌های کارگری مخابرات کشور از مدیرعامل مخابرات ایران درخواست کرد تا زمینه و امکانات لازم برای حضور تعداد زیادی از کارکنان و بازنشستگان سهامدار مخابرات را برای حضور در جلسه آتی مجمع عمومی صاحبان سهام گروه مخابرات ایران فراهم نما

تذکر نماینده گرمی و مغان درخصوص خرید تضمینی عدس و نخود

نماینده مردم گرمی و مغان در مجلس خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: انتظار مساعدت ویژه جهاد کشاورزی جهت خرید تضمینی عدس، نخود، جو و سیر می‌رود.

احضار صاحبان پنج نانوایی به دادگاه فاریاب

صاحبان پنج نانوایی در فاریاب به دادگاه احضار شدند.