موگرینی:با تمامی ابزارها واراده سیاسی از برجام حمایت می کنیم

تهران – ایرنا – به گزارش منابع غربی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز(دوشنبه)خواهان پرهیز از تشدید تنش ها در روابط ایران و آمریکا شد وتاکید کرد که با تمامی ابزارها و اراده سیاسی از برجام حمایت می کنیم.مطالب مرتبط

موگرینی:با تمامی ابزارها واراده سیاسی از برجام حمایت می کنیم

تهران – ایرنا – به گزارش منابع غربی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز(دوشنبه)خواهان پرهیز از تشدید تنش ها در روابط ایران و آمریکا شد وتاکید کرد که با تمامی ابزارها و اراده سیاسی از برجام حمایت می کنیم.

موگرینی: تا جایی که بتوانیم و با تمام ابزارهای خود از برجام حمایت می‌کنیم

موگرینی: اروپا همچنان از برجام حمایت می‌کند

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز دوشنبه گفت که کشورهای اروپایی همچنان از توافق هسته‌ای برجام حمایت می‌کنند.

موگرینی: اتحادیه اروپا از برجام حمایت می‌کند/ برجام یکی از ستون‌های امنیت در منطقه ماست

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاکید کرد که اروپا کماکان از توافق هسته‌ای با ایران حمایت می‌کند.

ضرورت تغییر مسئولیت موگرینی از حفظ به اجرای برجام

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بالاخره باید متوجه شود که کار او فقط ابراز حمایت زبانی از برجام نیست و لازم است از این پس به سمت پایبندسازی اتحادیه اروپا به اجرای عملی برجام حرکت کند.

تنها حمایت سیاسی در حفظ برجام کافی نیست

دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیر کل امور بین‌الملل گفت: تنها حمایت سیاسی در حفظ برجام کافی نیست و اروپا باید اقدامات عملی خود را بی وقفه آغاز و قدری از دیوار بی اعتمادی را ترمیم کند.

آینده برجام در اختیار جامعه بین‌المللی است/ کمیسیون مشترک به تعهداتش عمل کند

وزیر امور خارجه کشورمان در پایان سفر به چهار کشور ترکمنستان، هند، ژاپن و چین، گفت: جامعه بین‌المللی تاکنون از برجام حمایت کرده اما حمایت‌ها بیش‌تر به شکل بیانیه و به شکل اعلام مواضع سیاسی بوده، لازم است اعلام مواضع سیاسی به اقدامات عملی اقتصادی تبدیل شود

ترامپ می‌خواهد به ۴ عامل اقتدار ایران ضربه بزند/ از تمام ابزارها برای حفظ انسجام ملی استفاده کنیم

یک نماینده مجلس تاکید کرد: ما برای کاهش فشارهای آمریکا می‌توانیم به دنبال تعامل بیشتر با همسایگان خود باشیم. باید توجه کنیم که همسایگان با ما قهر نیستند و ایران با ۱۵ کشور همسایه است و می‌تواند از ظرفیت‌های بالقوه در بحث مناسبات سیاسی و اقتصادی استفاده ک

مشاور موگرینی: ۱۲۰روز برای اثبات پایبندی به برجام زمان نیاز داریم/ آمریکا توان حمله نظامی ندارد

مشاور فدریکا موگرینی در گفت‌وگویی ضمن اشاره به اهمیت برجام و همچنین اشاره به بی‌نتیجه بودن رویکردهای جنگ‌طلبانه دولت آمریکا تاکید کرد که اروپا مانند آمریکا اهداف پنهانی ندارد و حداقل ۱۲۰ روز زمان نیاز است تا بتواند حسن نیت خود درباره پایبندی به تعهدات برج

از اقدام انقلابی ایران در قبال برجام حمایت می‌کنیم/ واکنش‌ اروپا نامتعارف و عصبی بود

امام‌جمعه موقت تهران گفت: ما از اقدام مناسب و انقلابی ایران در کاهش تعهدات برجامی حمایت و تشکر می‌کنیم و یقین داریم گشایش‌های فراوان در پی دارد.

تصمیم برجامی دولت و حمایت یکپارچه ملت

تهران-ایرنا- ارسال پیام واحد حمایت از تصمیم دولت در کاهش تعهدات برجامی نشان می دهد، جریان های سیاسی در ایران فارغ از هر نگرشی، در آینه برجام به دنبال منافع ملی بودند و در صورت کدر شدن این آینه و دیده نشدن آن منافع در کناره گیری تدریجی از برجام هم یک صدا و

مقام اروپایی: از برجام حمایت می‌کنیم/ انتقاد از تکروی‌های آمریکا در قبال ایران

نامزد مطرح محافظه کاران برای عهده داری ریاست کمیسیون اروپایی آینده، ضمن حمایت از برجام انتقاد شدیدی به تکروی‌های آمریکا در قبال این معاهده و خروج یکجانبه واشنگتن از توافق هسته‌ای وارد کرد.

موگرینی: اتحادیه اروپا مصمم به اجرای کامل برجام است

مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا در کنفرانس خبری خود تاکید کرد که تمامی اعضای اتحادیه اروپا کاملا مصمم‌ هستند که توافق هسته‌ای با ایران به طور کامل اجرا شود.

امامان جمعه:ازاقدام متقابل دولت دربرابر بدعهدی طرف های برجام حمایت می کنیم

استان ها-ایرنا-امامان جمعه سراسر کشور در خطبه های این هفته نماز با اشاره به بیانیه شورای عالی امنیت ملی و اظهارات رییس جمهوری برای مقابله با بدعهدی طرف های برجام، از اقدام متقابل دولت در این خصوص اعلام حمایت کردند.

مردم کهگیلویه و بویراحمد از تعلیق تعهدات برجام حمایت کردند

یاسوج- ایرنا- مردم کهگیلویه و بویراحمد پس از اقامه نماز سیاسی، عبادی جمعه این هفته و همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی و پشتیبانی از تعلیق برخی تعهدات برجام شرکت کردند.

موگرینی: اولین تراکنش اینستکس در چند هفته آینده انجام می شود

لندن – ایرنا – فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ضمن تاکید بر پایبندی اروپا به اجرای کامل برجام ابراز امیدواری کرد: نخستین تراکنش اینستکس ظرف چند هفته انجام شود.

حمایت از کاهش تعهدات برجامی و تاکید بر وحدت و همبستگی در برابر استکبار

مردم متدین و انقلابی قم پس از نماز عبادی سیاسی جمعه با برپایی راهپیمایی از بیانیه شورای عالی امنیت ملی در خصوص بدعهدی آمریکا و اروپایی ها در برجام حمایت کردند.

رایزنی‌های بین‌المللی «موگرینی» درباره آخرین وضعیت برجام و کاهش تنش در ونزوئلا

موگرینی: اتحادیه اروپا مصمم است که به برجام پایبند بماند

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد که کشورهای این اتحادیه تاکید کرده‌اند برای پایبندی به برجام مصمم هستند.

در حمایت از تعلیق برخی تعهدات برجامی

مردم روزه دار و مومن استان کردستان در اولین جمعه از ماه مبارک رمضان و پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه در حمایت از تدابیر دولت جمهوری اسلامی ایران برابر کشور‌های عضو برجام راهپیمایی کردند.