روسیه تحریم نیروگاه های 2و 3 بوشهر را اجرا نمی کند

تهران-ایرنا- سخنگوی سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه عملیات احداث واحدهای 2 و 3 نیروگاه بوشهر از نظر زمانی حدود 3 تا 4 ماه از زمان پیش بینی شده جلوتر است، گفت: روسیه تحریم نیروگاه های2 و 3 از سوی آمریکا را اجرا نمی کند.مطالب مرتبط

روسیه تحریم نیروگاه های 2و 3 بوشهر را اجرا نمی کند

تهران-ایرنا- سخنگوی سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه عملیات احداث واحدهای 2 و 3 نیروگاه بوشهر از نظر زمانی حدود 3 تا 4 ماه از زمان پیش بینی شده جلوتر است، گفت: روسیه تحریم نیروگاه های2 و 3 از سوی آمریکا را اجرا نمی کند.

کار و مدیریت جهادی با بزرگترین نیروگاه کشور چه کرد؟/ 15 دستاورد کم‌نظیر نیروگاه دماوند در سایه تحریم

نیروگاه دماوند در 3 سال و نیم اخیر دستاوردها و موفقیت های متعددی در ابعاد ملی و بین المللی با مدیریت و کار جهادی مهندسان ایرانی و علیرغم همه تحریم ها داشته که مهمترین این دستاوردها از سوی مدیرعامل این نیروگاه تشریح شده است.

نیروگاه اتمی مسئولیت های اجتماعی خود را در بوشهر اجرایی کند

بوشهر-ایرنا- نایب رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: نیروگاه اتمی بوشهر همانند صنعت نفت در حوزه مسئولیت های اجتماعی خود گام جدی بردارد.

طرح قرآنی شب‌های آسمانی در بوشهر اجرا می‌شود

بوشهر - معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: طرح قرآنی شب‌های آسمانی ویژه ماه رمضان در بوشهر اجرا می‌شود.

روسیه: به تحریم‌های جدید آمریکا پاسخ مناسب خواهیم داد

سفارت روسیه در واشنگتن اعلام کرد، مسکو قطعاً به تحریم‌های جدید آمریکا بر اساس «قانون ماگنیتسکی» که در نتیجه واحد ویژه نیروهای واکنش سریع جمهوری چچن و 5 تبعه روس به فهرست تحریم‌ها اضافه شدند، پاسخ مناسب خواهد داد.

درخواست آلمان برای لغو تحریم‌ها علیه روسیه در شورای اروپایی

وزیر امور خارجه آلمان با توجه به اینکه بعد از بحران اوکراین حق رای روسیه در مجمع پارلمانی شورای اروپایی لغو شده است خواستار لغو این تحریم علیه مسکو و بازگشت کامل روسیه به شورای اروپایی شد.

ایتالیا: اروپا احتمالاً تحریم‌های روسیه را لغو می‌کند

معاون نخست‌وزیر ایتالیا اعلام کر که اگر اتحاد جدید جناح راست در انتخابات آتی اتحادیه اروپا به قدرت برسد، ممکن است تحریم‌های روسیه لغو شوند.

وزیرانرژی روسیه: تحریم ایران بازار نفت را درابهام فرو برد

مسکو - ایرنا - وزیر نفت روسیه با بیان اینکه تاثیر تحریم نفت ایران از سوی آمریکا هنوز در بازار مشخص نشده و وضعیت مبهم است، اعلام کرد: امکان دارد تا یک ماه آینده اوضاع تغییر کند.

روسیه: بسته جدید تحریمی آمریکا را بدون پاسخ نمی گذاریم

مسکو - ایرنا - وزارت امور خارجه روسیه در واکنش به تحریم های اخیر آمریکا علیه برخی از افراد در این کشور با انتشار بیانیه ای اعلام کرده که تحریم های واشنگتن را بدون پاسخ نمی گذارد.

آغاز ارزیابی مهندسی ساخت اولین نیروگاه هسته‌ای در ازبکستان

روسیه و ازبکستان توافق کردند که ارزیابی‌ها برای ساخت یک نیروگاه هسته‌ای جدید را آغاز کنند.

تحریم‌های آمریکا علیه خط لوله گازی روسیه در راه است

وزیر انرژی آمریکا انتظار دارد آمریکا به زودی تحریم‌هایی علیه شرکت‌هایی که در پروژه خط لوله نورد استریم ۲ روسیه مشارکت دارند تصویب کند.

پایگاه های آموزشی اس 400 روسیه در لیست تحریم های آمریکا

آمریکا تمام پایگاه های آموزشی روسیه را که برای آموزش نیروهای ترکیه استفاده می شود، در لیست تحریم ها قرار داد.

واکنش کرملین و وزارت خارجه روسیه به تحریم‌های جدید آمریکا

دفتر ریاست جمهوری و وزارت خارجه روسیه اعلام کردند، مسکو بر اساس اصل مقابله به مثل، به تحریم‌های آمریکا علیه "واحد ویژه نیروهای واکنش سریع چچن" که اقدامی در جهت حمایت از تروریست‌ها محسوب می‌شود، پاسخ مناسب خواهد داد.

ساخت نیروگاه هسته‌ای محور رایزنی مقامات ارشد ازبکستان و روسیه

هدف آمریکا از تحریم‌های جدید علیه روسیه آمریکا چیست؟

وزارت خارجه روسیه تصمیم آمریکا برای تحریم‌های جدید ضدروسی در چارچوب قانون داخلی مربوط به منع همکاری نظامی سایر کشورها با سوریه، ایران و کره شمالی را تلاش برای تنبیه کسانی نامید که به تقویت توان دفاع ضدهوایی سوریه کمک می‌کنند.

رئیس جمهور اوکراین خواستار تشدید تحریم‌های آمریکا و اروپا علیه روسیه شد

رئیس جمهوری جدید اوکراین در دیدار با هیئت نمایندگی آمریکا و مقامات اروپایی، خواستار تشدید تحریم‌های ضدروسی و کمک بیشتر شرکای غربی به کی‌یف برای مقابله با «تجاوز» روسیه به شرق اوکراین و «اشغال» شبه جزیره کریمه شد.

کشف شکاف خطرناک در نیروگاه هسته‌ای سوئد

کشف یک شکاف چند میلیمتری در قدیمی‌ترین نیروگاه هسته‌ای سوئد یک بار دیگر به بحث و جدل در مورد ضرورت به روزرسانی تجهیزات نیروگاه یادشده دامن زده است.

معاون نخست‌وزیر ایتالیا: "مردم نجیب اروپا" به اجماع خواهان لغو تحریم‌های روسیه هستند

معاون نخست وزیر ایتالیا اعلام کرد: اگر ائتلاف راست گرای اتحادیه اروپا در انتخابات پارلمانی پیشرو به قدرت برسد، ممکن است اتحادیه اروپا موضعش را درباره‌ تحریم‌های روسیه را تغییر دهد.

واشنگتن به زودی خط‌لوله گاز روسیه به اروپا را تحریم می‌کند

وزیر انرژی آمریکا گفت: لایحه تحریم جدیدی که محدودیت‌های شدیدی بر پروژه نورداستریم ۲ اعمال می‌کند، در آینده‌ای نه چندان دور از راه خواهد رسید.

تعهد کرملین برای واکنش به تحریم‌های تازه آمریکا علیه شهروندان روس

کرملین امروز، جمعه اظهار کرد، به دور تازه تحریم‌های آمریکا علیه شهروندان روسیه واکنش نشان خواهد داد و اقدام متقابل آن همسو با منافع ملی روسیه خواهد بود.