ایرنا، از محافظه کاری خرازی تا فشار معادیخواه

تهران- ایرنا- حسین نصیری مدیرعامل اسبق ایرنا در بخش دوم گفت و گو با «پروژه تاریخ شفاهی ایران ایرنا» به کشمکش این خبرگزاری با وزارت ارشاد سیدمحمدخاتمی بر سر انتشار یک نامه، فشار معادیخواه وزیر وقت ارشاد و واکنش کمال خرازی به آن می پردازد.



مطالب مرتبط

وضعیت بحرانی مهاجران و پیروزی حزب محافظه کار در استرالیا

تهران- ایرنا- محافظه کاران در انتخابات استرالیا توانستند بار دیگر در انتخابات پیروز شده و قدرت را در دست بگیرند، اسکات موریسون، نخست‌وزیر این کشور که رهبر ائتلاف محافظه کاران بود، در کارزار انتخاباتی خود اعلام کرده بود که سیاست های مهاجرتی استرالیا را سخت

حزب محافظه‌کار انگلیس: نخست وزیر جدید قبل ۲۰ ژوئیه تعیین می‌شود

حزب‌ محافظه‌کار انگلیس امروز (جمعه) اعلام کرد، پیش‌بینی می‌شود جانشین ترزا می به عنوان رهبر حزب محافظه‌کار و نخست وزیر انگلیس قبل از تعطیلات تابستانی مجلس عوام که قرار است ۲۰ ژوئیه (۲۹ تیر) باشد، تعیین شود.

محافظه کاران استرالیا در انتخابات پارلمانی پیروز شدند

تهران – ایرنا – ائتلاف حاکم استرالیا بار دیگر در انتخابات سراسری این کشور به پیروزی رسید و بدین ترتیب محافظه کاران توانستند قدرت را در دستان خود حفظ کنند.

روند تعیین رهبر بعدی حزب محافظه کار انگلیس

در پی اعلام زمان استعفای ترزا می، رهبر حزب محافظه کار و نخست وزیر انگلیس، نامزدهای رهبری این حزب، برای رقابت آماده می شوند.

حمایت حزب محافظه کار انگلیس از آمدن «جانسون» به جای «می»

نتایج یک نظرسنجی در میان اعضای حزب محافظه کار انگلیس نشان می دهد که اغلب آنها از ریاست «بوریس جانسون» حمایت می کنند.

ائتلاف محافظه‌کاران حاکم در انتخابات استرالیا پیروز شد

ائتلاف محافظه‌کاران در انتخابات استرالیا به طور غیرمنتظره‌ای به پیروزی دست یافت؛ امری که نخست‌وزیر این کشور خود از آن به عنوان «معجزه» نام برده است.

فشار ملی‌گراها باعث استعفای نخست‌وزیر بریتانیا شد/ تنها راه حل لندن، همه‌پرسی مجدد برگزیت است

نخست‌وزیر بریتانیا در میان فشارهای اتحادیه اروپا و محافظه‌کاران لندن راهی جز استعفا یا همه‌پرسی مجدد نداشت.]]>

75 درصد فشار خون بالا ناشی از اضافه وزن است

کلینیک تخصصی فشار خون در مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) تبریز با هدف ارائه خدمات سطح سه به بیماران مبتلا به فشار خون افتتاح شد.

آغاز طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در البرز

کرج - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان البرزگفت: طرح بسیج ملی فشار خون با شعار «فشار خون، بدانیم و اقدام کنیم » در این استان آغاز شد.

پیروزی معجزه‌آسای محافظه‌کاران در انتخابات استرالیا

حزب محافظه کار استرالیا در حالی پیروزی معجزه آسای خود در انتخابات را جشن گرفته است که این پیروزی بر خلاف نظرسنجی‌های انجام شده بوده است.

محافظه کاران انگلیس به دنبال طرح رای اعتماد جدید برای ترزا می

منابع اعلام کردند که برخی از محافظه کاران انگلیس به دنبال ارائه طرح رأی اعتماد جدید علیه ترزا می، نخست وزیر انگلیس هستند.

افراد دچار فشار خون در مراکز درمانی شناسایی می‌شوند

یک عضو کمیسیون بهداشت تاکید کرد: این موضوع از این بابت مهم است که فشار خون باعث بسیاری از بیماری‌های دیگر هم می‌شود و ما امروزه شاهد فشار خون در سنین پایین هم هستیم.]]>

وزیر خارجه انگلیس برای رهبری حزب محافظه‌کار نامزد می‌شود

وزیر امور خارجه انگلیس اعلام کرده است که برای رهبری حزب محافظه‌کار این کشور نامزد خواهد شد.

مردم اطلاعات فشار خون را در سامانه خود اظهاری ثبت کنند

رشت - ایرنا - مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و رئیس کارگروه ارتباطات و اطلاع رسانی بسیج ملی فشار خون استان گفت: مردم می توانند اطلاعات فشار خون خود را در سامانه خوداظهاری (ثبت فشارخون) ثبت کنند.

قاتلی خطرناک و بی‌صدا به‌نام فشار خون

اگر فشار خون بیش از حد بالا باشد، نیروی زیادی به سرخرگ‌ها و قلب وارد می‌شود. اگر فشار خون بالا که با اصطلاح هایپرتنشن شناخته می‌شود تحت درمان قرار نگیرد موجب بروز مشکلات جدی سلامتی می‌شود.

جمعیت بالای 30 سال کردستان پایش فشار خون می شوند

سنندج - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: همزمان با سراسر کشور و با اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با فشار خون بالا، جمعیت بالای 30 سال در این استان پایش فشار خون می شوند.

11 هزار بنابی مبتلا به فشار خون بالا هستند

تبریز-ایرنا- فرماندار شهرستان بناب گفت: بر اساس اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون، 11 هزار نفر از اهالی این شهرستان مبتلا به فشار خون بالا هستند

برآورد ابتلا به فشار خون بالا در جامعه هدف سمنان 30 درصد است

سمنان- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان گفت: پیش بینی می شود 30 درصد از جامعه هدف در پویش کنترل فشار خون در استان مبتلا به فشار خون بالا باشند.

خرازی: قطعا به ترامپ تلفن زده نمی‌شود

خرازی: نجات برجام در گرو تلاش اروپاست