چرا اینتل، پروژه مودم‌های 5G را متوقف کرد؟
مطالب مرتبط

قطع همکاری کوالکوم و اینتل با هواوی

فوتبال جهان|توقف پروژه 48 تیمی شدن جام‌جهانی 2022

فوتبال جهان - فدراسیون جهانی فوتبال به دلایلی خاص پروژه 48 تیمی شدن جام‌جهانی آینده را متوقف کرده است.

رکود در احداث پروژه یادمان شهید باکری به روایت تصاویر

یادمان شهید باکری ارومیه مدتی است که به سبب مشکلات اقتصادی روند ساخت آن متوقف شده و یا در برخی قسمت‌های آن به کندی پیش می‌رود.

حدود 700 پروژه سرمایه‌گذاری به پروژه‌های کشور افزوده شد

با توجه به استقبال و در امان بودن از گزند تحریم‌ها سال گذشته حدود 700 پروژه سرمایه‌گذاری به پروژه‌های کشور افزوده شد که همچنان رو به ازدیاد است.]]>

تیم فولاد خوزستان متوقف شد

اهواز - ایرنا - تیم فوتبال فولاد خوزستان در هفته پایانی لیگ برتر باشگاه های ایران برابر حریف خود تراکتور سازی تبریز متوقف شد.

بازدید از برج ایفل متوقف شد

تهران - ایرنا - بازدید گردشگران از برج ایفل در پی تلاش غیرقانونی یک مرد برای صعود از سازه فلزی این نماد فرانسه تا اطلاع ثانوی متوقف شد.

پاناسونیک همکاری با هوآوی را متوقف کرد

سخنگوی پاناسونیک اعلام کرد همه معاملات تجاری با هوآوی و 68 شرکت زیرمجموعه آن که مشمول ممنوعیت دولت آمریکا هستند متوقف کرده ایم .

پروژه‌های عمرانی نباید حتی یک روز تعطیل شوند

شهردار مشهد با اشاره به اینکه سرعت اجرای پروژه‌ها و زمانبندی آن برای ما بسیار مهم است، تاکید کرد: لذا نباید عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی حتی یک روز تعطیل شود.]]>

پیامدهای الحاق کرانه باختری به اراضی اشغالی 1948-(بخش پایانی)، تکمیل پروژه صهیونیزم در فلسطین

با الحاق کرانه باختری به سرزمین‌های اشغالی 1948، پروژه صهیونیزم در فلسطین تکمیل می‌شود و آنها به سمت پروژه منطقه‌ای خود که در پرچم‌ خود نیز آن را ترسیم کرده‌اند یعنی پروژه «نیل تا فرات» حرکت خواهند کرد.

استانداری همدان آماده واگذاری پروژه‌های نیمه تمام به قرارگاه پیشرفت و آبادانی است

استاندار همدان گفت: آمادگی داریم پروژه‌هایی را به صورت مشترک با سپاه در عرصه محرومیت‌زدایی اجرا کنیم و یا اینکه پروژه‌های قابل واگذاری در استان را به سپاه بسپاریم.

گزارش تسنیم|چالش گرجستان و روسیه بر سر پروژه بندر آناکلیا

روسیه برای تحت تاثیر قرار دادن پروژه‌های زیربنایی استراتژیک در منطقه قفقاز جنوبی خصوصاً پروژه بندر آناکلیا در سواحل دریای سیاه فشارهای زیادی را بر دولت گرجستان وارد می‌کند.

پروژه گردشگری سلامت کرمانشاه سال آینده به بهره برداری می‌رسد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه پروژه مرکز گردشگری سلامت شهر کرمانشاه را در غرب کشور بی نظیر توصیف کرد و گفت: برای فراهم کردن شرایط تکمیل پروژه با همه توان حمایت می کنیم.

مجوز انعقاد قرارداد مشارکت برای اجرای پروژه راه آهن شلمچه – بصره صادر شد

دولت با توجه به آغاز عملیات اجرایی پروژه راه آهن شلمچه – بصره به طول تقریبی ۳۵ کیلومتر و پل بزرگ در مسیر آن در روز عید فطر در شلمچه و به منظور تأمین مالی هزینه های اجرایی پروژه مذکور، با صدور مجوز انعقاد قرارداد مشارکت برای اجرای این پروژه موافقت کرد.]]>

21 پروژه جدید اقتصاد مقاومتی برای مازندران تعریف شد

استاندار مازندران گفت: 38 پروژه اقتصاد مقاومتی در سومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مازندران، برای استان تعریف شد که 21 پروژه جدید و 17 پروژه مستمر هستند.]]>

بهره برداری از پروژه های بزرگراهی خراسان جنوبی

ایرنا - بیرجند - 124 کیلومتر پروژه بزرگراهی استان خراسان جنوبی روز دوشنبه به طور همزمان با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی در طبس افتتاح و عملیات اجرایی 60 کیلومتر پروژه بزرگراهی دیگر آغاز شد. عکس: سجاد نجفی 3028*

جزئیات فاز اول پروژه مدیریت اکولوژیک تالاب انزلی

دکتر مسعود برومند، معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با حضور در استان گیلان، ضمن بازدید از فاز اول پروژه مدیریت اکولوژیک تالاب انزلی، با کارشناسان این پروژه گفت‌وگو کرد.

خصوصی‌سازی باید متوقف شود/ لزوم اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان

عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس گفت: خصوصی‌سازی باید متوقف شود تا رویه و مقررات آن مورد بازنگری قرار گیرد و دیوان محاسبات به درآمدها و هزینه‌های شرکت‌های دولتی رسیدگی کند.

124 کیلومتر پروژه بزرگراهی در خراسان جنوبی به بهره برداری رسید

بیرجند - ایرنا - 124 کیلومتر پروژه بزرگراهی استان خراسان جنوبی به طور همزمان با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی افتتاح و عملیات اجرایی 60 کیلومتر پروژه بزرگراهی دیگر آغاز شد.

جذب بیشترین اعتبار در بین 214 پروژه استان زنجان به سد مشمپا

مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان گفت: 214 پروژه برای استان در نظر گرفته شده بود که 184 مورد ملی و 30 پروژه با ویژگی استانی بود و سد مشمپا بیشترین جذب اعتبار را داشته است.

کشت گلخانه‌ای در مجتمع گل وگیاه خمین با توجه به نبود آب متوقف شود

خمین- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: با توجه به استمرار مشکل تأمین آب در مجتمع تولید گل و گیاه خمین، باید سیستم کشت گلخانه‌ای را در آن متوقف کرد.