لزوم نرخ‌گذاری کرایه تاکسی توسط اتحادیه/ تاکسیرانی درباره افزایش غیرقانونی کرایه توضیح می‌دهد

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: از این پس بهتر است اتحادیه تاکسیران‌ها نسبت به تعیین نرخ کرایه‌های تاکسی در شهر تهران اقدام کند.مطالب مرتبط

لزوم نرخ‌گذاری کرایه تاکسی توسط اتحادیه/ تاکسیرانی درباره افزایش غیرقانونی کرایه توضیح می‌دهد

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: از این پس بهتر است اتحادیه تاکسیران‌ها نسبت به تعیین نرخ کرایه‌های تاکسی در شهر تهران اقدام کند.

چرا کرایه تاکسی‌ها 20 درصد افزایش یافت؟

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران گفت: تورم نقطه به نقطه فروردین سال گذشته تا فروردین امسال 50 درصد برآورد شده و ما 20 درصد افزایش نرخ کرایه‌ها را تصویب کردیم.

کل‌کل پلیس و شهرداری بر سر طرح ترافیک/سقف افزایش کرایه تاکسی‌ها

شناسایی ۲۹۲ بیماری نادر، برچیده شدن پل گیشا تا دور روز آینده، هشدار نسبت به تعطیلی مهدکودک‌ها، سقف افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها و... از جمله مهم‌ترین اخبار تحریریه اجتماعی ایسنا در روز یکشنبه ۲۲ اردیبهشت‌ ماه است.

۲۳ درصد، سقف افزایش نرخ کرایه‌ تاکسی‌هاست

رئیس کمیسیون حمل ونقل شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به افزایش ۲۳ درصدی نرخ کرایه‌ها تاکید کرد: این افزایش به عنوان سقف افزایش‌ها است و افزایش بیش از ۲۳ درصد تخلف محسوب می‌شود.

نرخ‌های تاکسی که در قم اجرایی نشده اما دریافت می‌شود

در حالی‌ که افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها در قم به تصویب شورای این شهر رسیده اما به مرحله اجرا به‌صورت قانونی نرسیده است ولی به‌صورت خودسرانه و خودجوش کرایه بیشتری از طرف تاکسیداران از مردم دریافت می‌شود.

افزایش کرایه اتوبوس ها و تاکسی ها در شهر کرمان + مصاحبه

میزان افزایش کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی شهر کرمان در سال 98 اعلام شد.

افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری تربت حیدریه از افزایش نرخ ٢٠ درصدی کرایه تاکسی ها خبر داد.

نرخ جدید کرایه تاکسی در نقده اعلام شد

ارومیه- ایرنا- شهردار نقده گفت: نرخ جدید کرایه تاکسی در این شهر 750 تومان در نظر گرفته شده که از امروز /یکشنبه/ به اجرا در می آید.

شورای شهر باید مصوبه افزایش کرایه تاکسی را تغییر دهد

تبریز-ایرنا- فرماندار شهرستان تبریز گفت: شورای اسلامی این شهر باید مصوبه مربوط به افزایش کرایه تاکسی ها را تغییر دهد.

لزوم اصلاح و افزایش کمک کرایه حمل چغندرقند

وزارت جهاد کشاورزی خواستار اصلاح و افزایش کمک کرایه حمل چغندرقند به منظور تسریع ارسال این محصول به کارخانجات قند شد

فارس من|کرایه تاکسی در سال 98 افزایش نیافته است

پرداخت غیرنقدی کرایه تاکسی در گرگان اجرایی می شود

گرگان- رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری گرگان گفت: پرداخت غیرنقدی کرایه تاکسی از هفته آتی در گرگان اجرایی می شود.

میزان افزایش کرایه تاکسی در ارومیه اعلام شد/ تداوم اخبار ضد و نقیض

افزایش نرخ کرایه مسافر و بار در قزوین

نرخ کرایه وسایل نقلیه حمل و نقل مسافر و بار درون شهری قزوین از اوایل هفته آینده افزایش می‌یابد.

وزارت جهادکشاورزی خواستار افزایش کمک کرایه حمل چغندرقند شد

اهواز - ایرنا - مجری طرح چغندر قند وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: این وزارتخانه در نامه‌ای به سازمان برنامه و بودجه کشور، افزایش کمک کرایه حمل چغندرقند به منظور تسریع ارسال این محصول به کارخانجات قند را خواستار شده است.

وزارت جهادکشاورزی خواستار افزایش کمک کرایه حمل چغندرقند شد

تهران - ایرنا - مجری طرح چغندر قند وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: این وزارتخانه در نامه‌ای به سازمان برنامه و بودجه کشور، افزایش کمک کرایه حمل چغندرقند به منظور تسریع ارسال این محصول به کارخانجات قند را خواستار شد.

افزایش قیمت کرایه های حمل و نقل عمومی غیر قانونی است

مدیرکل نظارت بر خدمات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان هر گونه افزایش قیمت کرایه های حمل و نقل عمومی را بدون کارشناسی این سازمان و تایید کارگروه تنظیم بازار غیر قانونی اعلام کرد.

وقتی تاکسیرانان به مصوبه شورای شهر تمکین نمی کنند

تبریز - ایرنا - شورای شهر تبریز در حالی افزایش 25 درصدی کرایه تاکسی در سال جاری را تصویب کرده است که اکنون گفته می شود، این رقم در برخی مسیرها تا 100 درصد افزایش دارد.

افزایش کرایه حمل کام کشاورزان چغندرکار دزفول را تلخ کرد

دزفول - ایرنا - برداشت محصول چغندرقند از سطح حدود 2 هزار و 100 هکتار از مزارع دزفول در حالی آغاز شده که کشاورزان این منطقه همچون سال های گذشته با مشکلات عدیده ای از جمله افزایش نامتعارف کرایه حمل روبرو شده اند که این مشکلات شیرینی برداشت محصول را به کام آ

کسب‌وکار تاکسی‌تلفنی‌ها در ارومیه مساعد نیست

گره مشکلات رانندگان تاکسی تلفنی‌ها و اتومبیل کرایه ایها که شامل نداشتن بیمه، فقدان یارانه سوخت، بیکاری و مسائلی از این دست است روز به روز کورتر می‌شود و این گره فقط به دستان دولت و با انجام سلسله اقدامات حمایتی باز می‌شود.