عبور کم هزینه از تحریم ها با رونق اقتصاد عادلانه

نائب رئیس اتاق تعاون ایران عبور کم هزینه از تحریم های اقتصادی و بحران های مالی جهانی با رونق اقتصادی عادلانه بر اساس الگوهای بومی را یکی دیگر از آثار تقویت اقتصاد تعاونی برشمرد گفت:اقتصاد تعاون مسیر عبور از اقتصاد ناکارآمد را هموار می‌کند.مطالب مرتبط

عبور کم هزینه از تحریم ها با رونق اقتصاد عادلانه

نائب رئیس اتاق تعاون ایران عبور کم هزینه از تحریم های اقتصادی و بحران های مالی جهانی با رونق اقتصادی عادلانه بر اساس الگوهای بومی را یکی دیگر از آثار تقویت اقتصاد تعاونی برشمرد گفت:اقتصاد تعاون مسیر عبور از اقتصاد ناکارآمد را هموار می‌کند.

عبور کم هزینه از تحریم‌ها با رونق اقتصاد عادلانه / هنوز بخش مهمی از اقتصاد تعاونی غیر فعال است

عبور از تحریم با فرآوری نفت خام-امیرشاهین نایبی فر*

بیرجند - ایرنا - ظرفیت نفت خام به عنوان یکی از سرمایه های خدادادی و تبدیل آن به فرآورده های پتروشیمی در کشور باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد زیرا حرکت به سمت استفاده بهینه از این ثروت زمینه عبور از تحریم و رونق تولید را فراهم می آورد.

اتخاذ مدیریت اقتضایی برای عبور از چالشهای فعلی/ رونق تولید مشکل ارز و معیشت را حل می‌کند

معاون وزیر اقتصاد با بیان اینکه پیاده‌سازی راهبرد "رونق تولید" مشکلات مربوط به نرخ ارز و معیشت مردم را مرتفع می‌کند گفت: به‌دلیل سرعت بالای تحولات بایستی از سیاستهای اقتضایی برای عبور از چالشهای امروز استفاده کرد.

رونق تولید رمز عبور کشور از تحریم های ظالمانه دشمنان

خطیب جمعه قم ضرورت رونق تولید را مورد توجه قرار داد و تاکید کرد: باید موانع و قوانین دست و پاگیر را از سر راه تولید کنندگان و کارآفرینان برداریم تا این امر محقق شود .

توصیه‌های اقتصادی آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی به برنامه‌ریزان و دولتمران؛ اقتصاد نفتی بلای جان کشور است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک با بیان توصیه‌های اقتصادی به برنامه‌ریزان و دولتمران گفت: اقتصاد نفتی بلای جان کشور است بنابراین مسئولان ارشد کشور از تحریم برای ریل گذاری عبور از اقتصاد نفتی به سمت درآمدهای غیرنفتی بهره بگیرند.

رصد توصیه های مقام معظم رهبری در سال " رونق تولید"(5)

نام گذاری سال 1398 به عنوان" رونق تولید" را می توان عصاره نام گذاری سال های اخیر دانست. چرا که " رونق تولید" به عنوان پایه و اساس پیشرفت و توسعه اقتصاد كشور برای مقابله با تهدید و تحریم دشمنان ،همواره در بیانات مقام معظم رهبری برجسته بوده است.

مسیر شرکت های دانش بنیان عبور از تحریم ها است

کرج - ایرنا - رئیس پارک علم و فناوری استان البرز گفت: مسیر شرکت های دانش بنیان عبور از تحریم ها و تولیدات مورد نیاز داخل کشور است.

همتی: 60 درصد ارز ناشی از صادرات به چرخه اقتصاد برگشت

رئیس کل بانک مرکزی نوشت: با توجه به برآوردی که از خالص ارز صادراتی، با لحاظ هزینه های مبادلاتی ناشی از تحریم و متداول بودن تسویه ریالی صادرات در نیمه اول سال قبل، تاکنون نزدیک 60 درصد ارز ناشی از صادرات، به چرخه اقتصاد برگشته است.

دختر سید حسن نصرالله: به توان علمی و هسته‌ای ایران برای عبور از تحریم‌ها ایمان داریم

دختر سید حسن نصرالله با اشاره به اینکه عبور جمهوری اسلامی ایران از مرحله تحریم حتمی است گفت: بسیار مسخره است که آمریکا حزب‌الله لبنان، ایران و جنبش‌های مقاومت فلسطین را در لیست تروریستی قرار می‌دهد.

همتی: 60 درصد ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصاد بازگشت

تهران- ایرنا- رئیس کل بانک مرکزی در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت که با توجه به برآورد ارز خالص صادراتی با محاسبه هزینه های مبادلاتی ناشی از تحریم و متداول بودن تسویه ریالی صادرات در نیمه نخست پارسال، تاکنون 60 درصد ارز ناشی از صادرات به چرخه اقتصاد بازگشت

مهمترین مولفه برای عبور از تحریم حفظ تولید داخلی است

تهران- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه این وزارت خانه با راه‌اندازی سامانه «نیاز» در هفته اخیر و برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی به دنبال استفاده از توان داخلی است، گفت: مهمترین مولفه برای عبور از تحریم حفظ تولید داخلی است.

ماه رمضان فرصتی برای رونق اقتصاد شب

نوشهر - ایرنا - ماه رمضان می تواند فرصت بسیار خوبی برای رونق اقتصاد شب در استان های گردشگرپذیر بویژه مازندران باشد؛ در صورتی که دستگاههای اجرایی با برنامه ریزی دقیق و هدفمند در جذب حداکثری مسافران و گردشگران گام بردارند .

ترمیم جراحت تحریم با مرهم رونق تولید

اراک - ایرنا - توانمندسازی، رونق تولید و در نهایت بالندگی و توسعه اقتصادی تنها راه رسیدن به توسعه پایدار و مقابله مقتدرانه با تحریم و تهدیدهای اقتصادی دشمنان است که این مهم از سال های گذشته در استان مرکزی هدفگذاری شده است.

ترمیم جراحت تحریم با مرهم رونق تولید

اراک - ایرنا - توانمندسازی، رونق تولید و در نهایت بالندگی و توسعه اقتصادی تنها راه رسیدن به توسعه پایدار و مقابله مقتدرانه با تحریم و تهدیدهای اقتصادی دشمنان است که این مهم از سال های گذشته در استان مرکزی هدفگذاری شده است.

گردش از راست به چپ، از چپ به راست

او که در سمت راست تصویر آمده لقبش چریک پیر است. روزگاری حامی سیاست‌های دولت‌محور و توزیع عادلانه درآمدها بود و از طیف چپ می‌آمد و کسی که در سمت چپ تصویر است، روزگاری حامی اقتصاد بازار آزاد بود و از طیف راست سنتی می‌آمد. حالا جایشان برعکس شده و حامی اقتصاد

رونق تولید ملی کلید شکوفایی اقتصاد است/ پروژه های بابل رها شد

بابل - فرماندار ویژه بابل، صنعت و رونق تولید ملی را کلید شکوفایی اقتصاد کشور دانست.

اصفهان| دولت در حوزه اقتصاد چابک نیست؛ راهکار جذب سرمایه‌های سرگردان برای رونق تولید

دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان اصفهان گفت: مشارکت بیشتر مردم و خصوصی سازی در صورتی به فساد انحصاری و رانت ختم می‌شود که عده‌ای خاص حضور داشته باشند که در غیر این صورت با حضور قشر متوسط در چرخه اقتصاد، سرمایه‌های سرگردان به رونق تولید منجر می‌شود.

"بازاری " که معاشِ ملت را بر باد می‌دهد/ «گرانی ارز» فراتر از یک گفتمان

باید از حامیان اقتصاد بازار آزاد پرسید، تا امروز منافع عدم کنترل قیمت ارز در اقتصاد ایران چه بوده است؛ آنهم درحالیکه اقتصاد در معرض تحریم‌های ظالمانه قرار دارد و مواد اولیه به خودیِ خود نایاب است. وقتی گرانی را به این نایابی بیفزاییم، چطور می‌توان از صنا

لرستان| هدف آمریکا فروپاشی اقتصاد ایران؛ تهدیدها و تحریم‌ها بر اراده قوی ملت ایران هیچ‌گونه تأثیری ندارد

گروه استان‌ها- نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: دولتمردان آمریکا با این فشارها و تحریم‌ها دو هدف فروپاشی اقتصاد ایران و جلوگیری از نفوذ منطقه‌ای و بین‌المللی ایران را دنبال می‌کنند ولی تهدیدها و تحریم‌ها بر اراده قوی ملت ایران تأثیری ندارد.