نورانی نژاد: در برخورد فعال با انتخابات، تردیدی در حزب اتحاد ملت نداریم

سخنگوی حزب اتحاد ملت گفت: پیش از ورود به بحث انتخابات سال جاری ابتدا باید به جامعه و کسانی که در انتخابات پیشین به توصیه اصلاح‌طلبان شرکت کردند و پیروزی‌های بزرگ رقم زدند توضیح داد که چه راهی رفته‌ایم، چه بدست آورده‌ایم و چه ناکامی‌هایی داشتیم.مطالب مرتبط

نورانی نژاد: در برخورد فعال با انتخابات، تردیدی در حزب اتحاد ملت نداریم

سخنگوی حزب اتحاد ملت گفت: پیش از ورود به بحث انتخابات سال جاری ابتدا باید به جامعه و کسانی که در انتخابات پیشین به توصیه اصلاح‌طلبان شرکت کردند و پیروزی‌های بزرگ رقم زدند توضیح داد که چه راهی رفته‌ایم، چه بدست آورده‌ایم و چه ناکامی‌هایی داشتیم.

گرامی مقدم: کمیته انتخابات حزب اعتماد ملی فعال است

سخنگوی حزب اعتمادملی با اشاره به اینکه کمیته انتخابات حزب اعتماد ملی فعال است، گفت: حزب در استان‌های مختلف کشور در حال شناسایی نامزدهای احتمالی انتخابات است.

چرا ترامپ در آستانه انتخابات، تماس‌ها با روسیه را فعال کرده است؟

به عقیده کارشناسان، ملاقات "مایک پامپئو" با "ولادیمیر پوتین" و احتمال دیدار آتی رهبران روسیه و آمریکا، نتیجه انتشار گزارش مولر درباره «دخالت روسیه در انتخابات» و گویای خط‌مشی "ترامپ" در برخورد با مخالفان داخلی‌اش در مبارزات انتخاباتی است.

واکنش پدافند سوریه به اشیا نورانی

سامانه پدافند هوایی ارتش سوریه، نسبت به اشیای نورانی که از اراضی اشغالی شلیک شده بود واکنش نشان داد و شماری از آن ها را در آسمان دمشق رهگیری و منهدم کرد.

بختیار: اتحاد و همدلی رمز پیروزی در شرایط کنونی کشور است

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اتحاد و همدلی رمز پیروزی است، گفت: با توجه به شرایطی که کشور در صحنه بین المللی دارد، باید اتحاد و انسجام درونی خود را تقویت کنیم.

جشنی به نشانه اتحاد دو ملت

جشن اتحاد ایرانی‌ها و افغانستانی‌ها در شیراز برگزار شد.

محدودیتی برای کمک به واحدهای راکد و نیمه فعال نداریم

ایلام- ایرنا- رئیس امور شعب بانک ملی استان ایلام گفت: محدودیتی برای کمک و تسهیلات به واحدهای راکد و نیمه تمام تولیدی در استان نداریم.

از برنامه «نژاد خالص» هیتلر چه می‌دانید؟

هیتلر در دوران حکومت خود قوانین عجیب و غریب زیادی را اجرا کرد اما یکی از این برنامه‌ها طرح نژاد خالص نام داشت؛ طرحی که بر پایه آن قرار بود نژاد آریایی خالص و اصیل به دنیا آمده و جهان را متحول کند.

روشنی سوریه با «شب‌های نورانی» اوج

جشن اتحاد کف خیابان

ایرنا - شیراز - جشن لبخند برای کودکان افغانستانی و فرزندان شهدای مدافع حرم فاطمیون با عنوان «اتحاد کف خیابان» عصر پنج شنبه در شیراز برگزار شد.*3*

فعال سیاسی آمریکایی: ترامپ برای فرار از رسوایی موضوع ایران را پیش کشیده است

نیویورک - ایرنا - فعال سیاسی و نامزد سنا و مجلس نمایندگان آمریکا، از 'دونالد ترامپ' به عنوان بدترین رئیس جمهوری کشورش نام برد و گفت: وی قصدی برای جنگ با ایران ندارد اما از این موضوع برای بهره برداری در انتخابات سال آینده و نیز انحراف افکار عمومی آمریکا از

محفل نورانی جمع خوانی قرآن کریم

تبلیغات زودهنگام انتخاباتی رصد و با متخلفان برخورد می شود

زنجان - ایرنا - فرماندار شهرستان زنجان بر ضرورت اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی دست اندرکاران انتخابات تاکید کرد و گفت: در جهت اجرای قانون، تبلیغات زودهنگام انتخاباتی رصد و با متخلفان برخورد می شود.

اتحاد و همدلی رمز آزادسازی خرمشهر بود

بیرجند - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: اتحاد و همدلی رمز اصلی پیروزی در عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر بود.

ایتالیا: اروپا احتمالاً تحریم‌های روسیه را لغو می‌کند

معاون نخست‌وزیر ایتالیا اعلام کر که اگر اتحاد جدید جناح راست در انتخابات آتی اتحادیه اروپا به قدرت برسد، ممکن است تحریم‌های روسیه لغو شوند.

هیچ خط قرمزی در برخورد با فساد نداریم

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه تشکیل دادگاه‌های تخصصی اقتصادی با حضور مشاوران متخصص در کنار قضات را پیگیری می‌کنیم، گفت: هیچ بنگاه اقتصادی به دلیل تخلف مدیرعامل یا هیئت مدیره نباید تعطیل شود.

جشن اتحاد با آفرینش لبخند

شیراز – ایرنا- حضور ده ها نفر متشکل از خانواده ها و فرزندان مناطق کمتر توسعه یافته شیراز، جشنواره آفرینش لبخند در محله ده پیاله این شهر را با هدف اتحاد و برادری دو ملت ایران و افغانستان رقم زد.

جشن اتحاد با آفرینش لبخند

شیراز - ایرنا- حضور ده ها نفر متشکل از خانواده ها و فرزندان مناطق کمتر توسعه یافته شیراز، جشنواره آفرینش لبخند در محله ده پیاله این شهر را با هدف اتحاد و برادری دو ملت ایران و افغانستان رقم زد.

اتحاد و همدلی سبب سرفرازی ایران اسلامی است

یاسوج- امام جمعه شهر یاسوج گفت: با تقویت همدلی و اتحاد در کشور، ایران همیشه سرافراز است.

اتحاد رمز پیروزی بر دشمن است

تهران- ایرنا- رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: بر تمامی آحاد مردم بالاخص نیروهای مسلح واجب است تا با وحدت و همدلی به مقابله با تهدیدات دشمنان بپردازند، چرا که اتحاد رمز پیروزی بر دشمنان است.