آرامکوی سعودی به دنبال خرید سهام بزرگترین پالایشگاه هند وجهان است

شرکت آرامکوی سعودی به دنبال این است که بخشی از سهام شرکت پالایشگاهی رلاینس اینداستریز هند را خریداری کند، تا جای پای خود در این کشور را محکم‌تر کند.مطالب مرتبط

آرامکوی سعودی به دنبال خرید سهام بزرگترین پالایشگاه هند وجهان است

شرکت آرامکوی سعودی به دنبال این است که بخشی از سهام شرکت پالایشگاهی رلاینس اینداستریز هند را خریداری کند، تا جای پای خود در این کشور را محکم‌تر کند.

نقشه‌های بزرگ سعودی‌ها برای هند

شرکت آرامکوی سعودی با پیشنهاد خرید سهمی در پالایشگاه ریلاینس اینداستریز، درصدد ایجاد جای پای محکمی در این کشور آسیای جنوبی است.

آرامکوی عربستان به دنبال ایجاد جای پای دائمی در هند

تهران- ایرنا- نشریه فارین پالیسی نوشت، شرکت نفتی آرامکوی عربستان با سرمایه گذاری در 'صنایع ریلاینس' هند به دنبال ایجاد جای پای دائمی در این کشور است.

جهش قیمت نفت با حمله پهپادی به تاسیسات آرامکوی سعودی

پس از این که عربستان سعودی اعلام کرد هواپیماهای بدون سرنشین حامل مواد منفجره، به دو ایستگاه چاه نفت متعلق به شرکت دولتی آرامکو حمله کرده‌اند، قیمت نفت جهش کرد.

عربستان هر ماه 2میلیون بشکه نفت اضافه به پالایشگاه هندی می‌فروشد

آرامکوی عربستان از ماه جولای تا دسامبر ماهانه دومیلیون بشکه نفت خام اضافی به شرکت ایندین اویل فروخت.

آتش‌سوزی در پالایشگاه تبریز تکذیب شد

روابط عمومی پالایشگاه تبریز: تعمیرات رایج پالایشگاه تبریز بدون مشکل پایان یافت و واحد‌ها در حال راه‌اندازی هستند

هجوم صهیونیست‌ها برای خرید پناهگاه در پی درگیری‌های اخیر با غزه

به دنبال درگیری اخیر گروه‌های مقاومت و رژیم صهیونیستی در نوار غزه، ساکنان سرزمین‌های اشغالی به شدت دنبال خرید پناهگاه هستند.

یک روز صف خرید؛ روز دیگر صف فروش

ارزش و حجم معاملات بورس تهران در هفته اخیر تغییر چندانی نداشت، اما نماگر اصلی بازار سرمایه با چهار درصد افت مواجه شد. همچنین ریسک‌هایی که بازار سهام را با خود همراه می‌کند در این روزها سبب صف‌های خرید و فروش مقطعی شده است.

صادرات نفت عربستان به هندی‌ها بیشتر می‌شود

شرکت آرامکوی سعودی قصد دارد در نیمه دوم سال میلادی جاری دو میلیون بشکه در ماه نفت بیشتر به شرکت ایندین اویل صادر کند که این میزان مازاد بر قرارداد تامین عرضه که میان این دو شرکت وجود دارد، خواهد بود.

سود حرفه‌ای‌ها وسط خرید و فروش‌های دسته‌جمعی!

بورس تهران روزهای خاصی را پشت سر می‌گذارد، این بازار در این روزها آنقدر غیر تحلیلی کار می‌کند که یک روز فشار عرضه و یک روز فشار تقاضا سبب تشکیل صف برای خرید یا فروش سهام می‌شود. اما نوسان‌گیران حرفه‌ای بازده خوبی را به دست می‌آورند و غیر حرفه‌ای‌ها ریسک س

تعرفه‌های واردات چین جهش کرد/ افت سهام آمریکا و رشد سهام آسیایی

پس از اجرایی شدن افزایش واردات تعرفه‌های چین، با افزایش تنش‌ها بین ۲ اقتصاد بزرگ جهان، سهام آمریکا پایین آمد و سهام چین جهش کرد.

تمام اموال«زنجانی» در کیش تعیین تکلیف شده‌است/ تلاش برای جذب گردشگر چینی و روسی به جزیره/ در کیش پالایشگاه نمی‌سازیم

مدیرعامل منطقه آزاد کیش با بیان اینکه به دنبال ورود گردشگر روسی و چینی به منطقه آزاد کیش هستیم، گفت: هر چند که میدان گازی کیش دومین مخزن بزرگ گازی کشور محسوب می‌شود اما تمام گاز این میدان به پالایشگاه سرزمین اصلی منتقل خواهد شد و قرار نیست پالایشگاهی بر

دود پالایشگاه تبریز ناشی از سوختن مواد هیدروکربنی است

پالایشگاه تبریز اعلام کرد : دود و آتش غلیظی که امروز بر فراز این پالایشگاه مشاهد شد، ناشی از سوختن مواد هیدروکربنی به عنوان بخشی از فرآیند راه اندازی دوباره بود.

هیجان‌های بورسی کم شد

امروز در بازار سهام علیرغم افت قیمت سهام در چند نماد تاثیرگذار، روند رشد نماگر اصلی بازار تداوم داشت اما از هیجان هفته گذشته کاسته شده و بازار سهام خود را با اخبار تطبیق می‌دهد.

سهام عدالت چرا توزیع شد؟! / سرگردانیِ اقشار ضعیف از سیاست‌های یک بام و دو هوا

توزیع نقدی سود سهام عدالت در میان کارگران، بازنشستگان، مددجویان در شرایطی که آنها صاحب این سهام نیستند، چه نسبتی با عدالت دارد؟ آیا توزیع پول نقد مصداق عدالت است؟]]>

انتقال بیش از یک میلیون مترمکعب پساب به پالایشگاه نفت تهران

معاون بهره‌برداری شرکت فاضلاب تهران گفت: در طرح انتقال پساب تصفیه‌خانه فاضلاب جنوب تهران به پالایشگاه نفت تهران، از مردادماه سال گذشته تاکنون بیش از یک میلیون و ۱۰ هزار متر مکعب پساب به این پالایشگاه منتقل شده است.

عربستان سعودی هم با مقامات ابوظبی ابراز همبستگی کرد

پس از مصر و بحرین، عربستان سعودی نیز به ابراز همبستگی با اماراتی ها به دنبال وقوع انفجار در بندر «فجیره» پرداخت.

جوانان بهبهان خواستار استخدام در پالایشگاه گاز بیدبلند شدند

اهواز - ایرنا - حدود 200 نفر از جوانان شهرستان بهبهان روز پنجشنبه با حضور در مقابل ساختمان پالایشگاه گاز بیدبلند خواستار استخدام خود در این پالایشگاه شدند.

عربستان به دنبال تقویت نفوذ نرم در پاکستان

اسلام آباد - ایرنا - عربستان سعودی به دنبال آن است تا در پوشش ایجاد مراکز به اصطلاح فرهنگی در پاکستان، افراط گرایی را در این کشور ترویج دهد.

جبیر: به دنبال جنگ در منطقه نیستیم

تهران -ایرنا - «عادل الجبیر» وزیر مشاور در امور خارجه عربستان سعودی بامداد یکشنبه در کنفرانس خبری در ریاض گفت: به دنبال جنگ در منطقه نیستیم.