خیز شرکت گاز برای صادرات/امید به تدوین برنامه راهبردی

با جدی تر شدن تغییرات در حوزه اجرایی صادرات گاز، شرکت ملی گاز در صورت تصمیم وزارت نفت حوزه اکتشاف، توسعه و تولید میادین گازی را بر عهده خواهد گرفت.مطالب مرتبط

خیز شرکت گاز برای صادرات/امید به تدوین برنامه راهبردی

با جدی تر شدن تغییرات در حوزه اجرایی صادرات گاز، شرکت ملی گاز در صورت تصمیم وزارت نفت حوزه اکتشاف، توسعه و تولید میادین گازی را بر عهده خواهد گرفت.

سند راهبردی فناوری‌های نوین در صنعت خودروسازی تدوین می‌شود

نمایندگان مجلس،وزارتخانه‌های صنعت، ارتباطات، نیرو و راه را مکلف به تدوین سند راهبردی فناوری‌های نوین در صنعت خودروسازی کردند.

تدوین برنامه های مطلوب برای مقابله با خودکشی

باید برای ریشه کنی و کنترل به موقع خودکشی تمهیدات و برنامه‌هایی مطلوب تدوین کرد.

شرایط صادرات محصولات فلزی + اسامی شرکت‌های مجاز

طبق اعلام گمرک، تا پایان خرداد امسال برخی شرکت‌ها مجاز به صادرات محصولات فولادی هستند و تائید این وزارتخانه برای صادرات محصولات آنها الزامی نیست.

خبرهای جدید از صادرات گاز ایران/ افزایش صادرات گاز به عراق و تمایل ترک‌ها برای تمدید قرارداد

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: در ماه‌های پیش رو صادرات گاز ایران به عراق به 40 میلیون مترمکعب در روز خواهد رسید که این مقدار مجموع حجم صادرات در قالب دو قرارداد با مقصد بغداد و بصره است.

اسناد برنامه آمایش سرزمین البرز تدوین شد

کرج - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی البرز گفت: اسناد برنامه آمایش سرزمین این استان پس از مطالعات همه جانبه در تمام بخش ها تدوین شده است.

صادرات چهار محصول فولادی محدود شد

صادرات چهار محصول لوله، پروفیل، میلگرد و تیرآهن صرفا از طریق برخی شرکت‌ها مجاز شد و سایر شرکت‌ها نیز در صورت صادرات این محصولات باید از وزارت صنعت مجوز دریافت کنند.

اهم برنامه‌های پیش روی سازمان امور دانشجویان

تأمین امکانات رفاهی برای دانشجویان از طریق توسعه برنامه عملیاتی و کمک به اجرای احداث خوابگاه‌های دانشجویی از برنامه‌های راهبردی آینده است

خط صادرات نفت شرکت آغاجاری در مدار تولید قرار گرفت

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری با اشاره به حادثه آتش سوزی خط صادرات نفت این شرکت، گفت: خط ۴۲ اینچ صادرات نفت در شرکت آغاجاری در مدار تولید قرار گرفت.

تاکید اسد بر تدوین سازوکار تقویت تماس با مردم/ جولان بخشی لاینفک از خاک سوریه است

رئیس جمهور سوریه بر لزوم تدوین سازوکار و راهبردی مشخص درخصوص چگونگی تقویت تماس و ارتباط با شهروندان در مرحله آینده تاکید کرد.

تدوین دستورالعمل انضباطی پرداخت یاران توسط بانک مرکزی

بانک مرکزی با امضای توافق نامه با شرکت شاپرک و معاونت امور فضای مجازی دادستانی کل کشور مکلف به تدوین دستورالعمل انضباطی برای پرداخت یاران به منظور تعیین تکلیف حدود تخلفات شرکت‌های پرداخت شد.

ممنوعیت صادرات کالاهای آمریکایی برای ۴ شرکت چینی متهم به نقض تحریم‌های ایران

واشنگتن اعلام کرد که چهار شرکت چینی به دلیل همکاری با برنامه‌های نظامی ایران، تحریم‌های آمریکا را نقض کرده و دیگر نمی‌توانند کالاها و فن‌آوری آمریکایی را صادر کنند.

ویژه برنامه «کوچه بهار» در شبکه امید

«کوچه بهار» ویژه برنامه سحرگاهی شبکه امید از روز اول ماه مبار رمضان ساعت ۳ بامداد با اجرای مشترک حسین رفیعی و محمدرضا نعمتی روی آنتن شبکه امید پخش می‌شود

اسناد تامین همسان کنتورهای آب خانگی تدوین شد

معاون راهبری و نظارت بر بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: برای اولین بار در صنعت آب و فاضلاب، اسناد تامین همسان کنتورهای آب خانگی توسط شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور تدوین و ابلاغ شد.

جامعه ما نشاط کافی را ندارد/ تعادل میان بیم و امید

حجت الاسلام آذربایجانی در برنامه «معنای زندگی» گفت: تعادل بین بیم و امید است که سبب تلاش برای رسیدن به هدف می شود.

شورای راهبردی پتروشیمی900 میلیارد ریال در عسلویه هزینه کرد

بوشهر - ایرنا - مدیر روابط عمومی هلدینگ خلیج فارس گفت: سال گذشته 900 میلیارد ریال در شورای راهبردی پتروشیمی ها برای انجام برنامه های ورزشی، فرهنگی، دینی مذهبی در منطقه عسلویه هزینه شد.

تدوین دستورالعمل انضباطی پرداخت یاران

بانک مرکزی مکلف به تدوین دستورالعمل انضباطی برای پرداخت یاران به منظور تعیین تکلیف حدود تخلفات شرکت‌های پرداخت شد

برنامه عملیاتی تولید و اشتغال کشاورزی کردستان تدوین شد

سنندج - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: برنامه عملیاتی تولید و اشتغال در بخش کشاورزی این استان در افقی چهار ساله تدوین شده است.

لزوم تدوین برنامه جامع کاهش تصادفات جاده‌ای در استان سمنان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان خواستار تدوین برنامه جامع کاهش تصادفات جاده‌ای در این استان پهناور شد.

افاضلی: لیگ هجدهم تحت تاثیر برنامه‌های کی‌روش قرار گرفت

تهران- ایرنا- سرمربی پیشین تیم فوتبال امید ایران گفت: برنامه‌های لیگ هجدهم تحت تاثیر برنامه‌های پیشنهادی کارلوس کی‌روش برای تیم ملی فشرده بود و این موجب شد پس از جام ملت‌ها بازی فشرده شود.