ترامپ: در برابر چین در جایی هستیم که باید باشیم

ترامپ می‌گوید آمریکا در همان جایگاهی با چین قرار دارد که ما می‌خواستیم باشیم.مطالب مرتبط

ترامپ: در برابر چین در جایی هستیم که باید باشیم

ترامپ می‌گوید آمریکا در همان جایگاهی با چین قرار دارد که ما می‌خواستیم باشیم.

ترامپ: در برابر چین دقیقا همان جایی هستیم که می خواهیم باشیم

پدر علم آب و هواشناسی: باید منتظر سیل‌های بیشتر و عمیق‌تر باشیم

پدر علم آب و هواشناسی سینوپتیک گفت: نباید به شروع ترسالی امیدوار باشیم چون سیل‌های اخیر نتیجه فرآیند تغییر اقلیم است، ما باید منتظر سیل‌های بیشتر و عمیق‌تر باشیم و خود را برای وقوع آنها آماده کنیم.

اختلاف در «محور وفاداران»

تهران- ایرنا- اولین دوره ریاست‌جمهوری دونالد ترامپ به پایان نرسیده اما ظاهرا باید در انتظار دومین سری تغییرات در مهم‌ترین سمت‌ های مرتبط با سیاست خارجی دولت او باشیم. شاید اگر این‌بار «محور بالغان» در کنار ترامپ حضور داشتند، رئیس‌ جمهور آمریکا نیازی نمی‌د

عملکرد ترامپ جایی برای اعتماد و مذاکره باقی نگذاشته است

تهران - ایرنا - رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: عملکرد ترامپ در خروج از برجام و تحمیل انواع تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران جایی برای اعتماد و مذاکره باقی نگذاشته است و دعوت‌های وی به مذاکره با هدف سوءاستفاده تبلیغی انجام می‌گیرد که قابل‌اعتنا نیست.

خودمان ایران را تحریک کردیم پس باید توقع افزایش تنش داشته باشیم/ دولت ترامپ منزوی شده است

رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا با قابل پیش‌بینی دانستن افزایش تنش میان ایران و آمریکا این شرایط را نتیجه سیاست غلط ترامپ در برخورد با ایران دانست.]]>

فضای مجازی یک عرصه بزرگ و جدی است

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: در حال حاضر درگیر یک نبرد رسانه‌ای هستیم و باید در این جنگ، از پیام‌رسان‌های داخلی حمایت شود تا بستر مناسبی برای بیان دیدگاه‌ها داشته باشیم.

در شرایط تحریم توانستیم ۳ برابر سال ۹۶ پیشرفت دفاعی داشته باشیم

وزیر دفاع با بیان اینکه ملت ایران طعم تلخ شکست را به جبهه‌ی آمریکایی_صهیونیستی خواهند چشاند، گفت: در شرایط تحریم توانستیم ۳ برابر سال ۹۶ پیشرفت دفاعی داشته باشیم.]]>

دعوت به مذاکره «ترامپ» تبلیغاتی و غیرقابل اعتنا است

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت:عملکرد ترامپ در خروج از برجام و تحریم‌ها علیه ایران جایی برای اعتماد نگذاشته و دعوت‌های ترامپ به مذاکره با هدف استفاده تبلیغی است و قابل‌ اعتنا نیست.

آفات ارتباط موثر با دیگران؛ کنایه، سرزنش، تهدید و انتقاد

یزد- ایرنا- ما انسان ها موجوداتی اجتماعی هستیم و از طریق ارتباطات موثر می توانیم با یکدیگر در تماس باشیم از این رو برقراری ارتباط از مهمترین مهارت هایی است که باید یاد بگیریم.

قم| «دعا» سلاحی برای محفوظ ماندن در برابر شیطان است

استاد حوزه علمیه با بیان اینکه به واسطه دعا قلب محفوظ می‌شود گفت: دعا سلاح است و انسان به وسیله دعا از شیطان حفظ می‌شود، باید از خدا بخواهیم اهل دعا و راز و نیاز باشیم تا درب رحمت الهی باز شود.

خرازی: عملکرد ترامپ جایی برای اعتماد و مذاکره باقی نگذاشته است

باید بازگشت عالمانه به مکتب امام راحل داشته باشیم

قم - عضو هیئت امنای سازمان تبلیغات اسلامی گفت: باید بازگشت عالمانه، تیز و زلال به مکتب امام راحل داشته باشیم و عقب افتادگی‌ها را جبران کنیم.

شاهد شوک‌ افزایشی قیمت مسکن هستیم/سیاست‌ فعلی مسکن راه به جایی نمی‌برد

الماسی: شاهد شوک‌های افزایشی قیمت مسکن هستیم/سیاست‌های فعلی مسکن راه به جایی نمی‌برد

۳ برابر سال ۹۶ پیشرفت دفاعی داشته ایم

وزیر دفاع با بیان اینکه ملت ایران طعم تلخ شکست را به جبهه‌ی آمریکایی_صهیونیستی خواهند چشاند، گفت: در شرایط تحریم توانستیم ۳ برابر سال ۹۶ پیشرفت دفاعی داشته باشیم.

استفاده از ظرفیت راه آهن برای جابه جایی زوار اربعین حسینی

رشت- استاندار گیلان با اشاره به اینکه برای پایی موکب ها باید از مشارکت های مردمی بیشتر استفاده شود، گفت: در صورت لزوم از ظرفیت راه آهن برای جابه جایی زوار حسینی استفاده می شود.

یادداشت| علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد

شوربختانه برخی از روی نادانی یا کژاندیشی، "انگ" کژروی و مافیایی به این سازندگانِ رهایی بخش (سدسازان) زده اند. تا کِی ما باید در بند اندیشه هایِ ناروا باشیم و بر سر شاخ بنشینیم و بُن ببریم؟

میرلوحی: باید با عقل و صبر شر ترامپ و نتانیاهو را به خودشان برگردانیم

یک فعال سیاسی گفت: ما باید با عقل و صبر بتوانیم شر ترامپ و نتانیاهو را به خودشان برگردانیم و از این گردنه سخت عبور کنیم. شرایط و سمپاتی بین المللی با ما است.

مقابل آلمان باید هوشیار باشیم/ برای تک تک امتیازها باید جنگید

کارشناس والیبال در آستانه شروع مسابقات لیگ ملت ها با اشاره به انتظاراتی که از تیم ملی وجود دارد گفت: زمان آن فرا رسیده تا تیم ملی جایگاهش را ارتقا دهد.