الجولانی از ساکنان ادلب خواست دست به سلاح شوند

فرمانده کل گروه تحریرالشام بعد از تشدید عملیات ارتش سوریه و پیشروی‌اش در حومه حماة، از تمامی ساکنان مناطق تحت سیطره‌اش خواست سلاح به دست بگیرند و از ادلب دفاع کنند.مطالب مرتبط

ارتش سوریه از مردم خواست که ادلب را ترک کنند

تهران-ایرنا- ارتش سوریه با اطلاعیه هایی که با بالگردها در ادلب پخش شد، از مردم خواست که به دلیل در پیش بودن علمیات نظامی گسترده برای آزادی سازی ، منطقه را ترک کنند.

اعلام ارتش سوریه برای آغاز قریب‌الوقوع عملیات آزادسازی ادلب

رسانه‌های سوریه گزارش کردند، نیروهای دولتی این کشور به ساکنان استان ادلب که غالبا تحت کنترل مخالفان است، هشدار دادند به زودی عملیات نظامی گسترده‌ای برای بازپس‌گیری این منطقه آغاز می‌شود.

درخواست کمک تحریرالشام از تروریست های ارتش آزاد سوریه

تهران-ایرنا- «ابومحمد الجولانی» فرمانده گروه تروریستی «تحریرالشام» (جبهه النصره) از تروریست های مورد حمایت برخی کشورهای منطقه خواست به مواضع ارتش سوریه حمله کنند.

«ترزا می»: لندن به استفاده دمشق از سلاح شیمیائی واکنش نشان می‌دهد

در حالی که دولت قانونی دمشق عملیات خود را علیه تروریست ها در شهر ادلب آغاز کرده است، نخست وزیر انگلیس گفت: لندن به استفاده دمشق از سلاح شیمیائی واکنش نشان می‌دهد.

پرثوآ ورزش رزمی با منشاء زورخانه ای

تهران- ایرنا- رزم پهلوانی «پرثوآ» تلفیقی از فرهنگ رزم ایرانی با حرکات موزون آیینی و برگرفته از آداب و سنن دیرینه ایرانیان است که به 2 صورت با سلاح و بدون سلاح انجام می‌شوند.

فرانسه بازهم درباره استفاده از سلاح شیمیائی توسط سوریه هشدار داد!

در بحبوحه عملیات ادلب علیه تروریست ها، فرانسه در تاکتیکی تکراری و نخ‌نما بازهم درباره استفاده از سلاح شیمیائی توسط سوریه هشدار داد!

روسیه: تروریست‌ها آماده حمله شیمیایی در ادلب می‌شوند/ افشای بخش دیگری از دروغ پردازی علیه ارتش سوریه

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: گروه تروریستی جبهه النصره برای اقدامات تحریک آمیز در نزدیک شهر سراقب در استان ادلب از طریق متهم کردن نیروی هوایی روسیه به استفاده از مواد شیمیایی علیه غیرنظامیان آماده می‌شود.

اقدامات تحریک آمیز جبهه النصره در ادلب

عناصر گروه تروریستی جبهه النصره تصمیم دارند نیروهای روسیه را به استفاده از سلاح های شیمیایی علیه غیرنظامیان این منطقه متهم کنند.

آمریکا دایه تروریست ها در سوریه

تهران - ایرنا - وزارت خارجه آمریکا بامداد امروز (چهارشنبه) در بیانیه‌ای سوریه را به استفاده از سلاح‌های شیمیایی در استان ادلب متهم کرد، ادعایی که پیش از نیز بارها تکرار شده است.

 برخورد قاطع پلیس آبادان با دارندگان سلاح غیرمجاز

فرمانده انتظامی آبادان ازکشف 57 قبضه سلاح غیر مجاز در راستای اجرای طرح  پاکسازی، خلع سلاح در این شهرستان خبر داد.

سناریوهای جنگ ادلب در نتیجه بن بست مذاکرات

ترکیه و سوریه مذاکراتی به منظور رسیدن به آتش بس در استان ادلب و جبهه شمال غربی حماه درسوریه انجام داده اند که به توافق نهایی نرسید.

ضربات سهمگین نیروهای سوری به تکفیریها در حومه «ادلب»

نظامیان ارتش سوریه مواضع تروریست‌های جبهه النصره در حومه ادلب را منهدم کردند.

تحولات ادلب‎، نقض آتش بس از سوی تروریست‌ها

گروه‌های تروریستی مسلح در منطقه ادلب، توافق آتش بس را نقض کردند و حالا جبهه متحدین بر ریشه کنی کامل تروریست‌ها تاکید می‌کنند.

کارشناس امنیتی: جهان نباید خطر سلاح های هسته ای را نادیده بگیرد

تهران -ایرنا - «رِناتا دِوان» (Reneta Dwan) کارشناس ارشد امنیتی و مدیر موسسه «تحقیقات خلع سلاح» سازمان ملل متحد (UNIDIR) گفت: خطر استفاده از سلاح های هسته ای اکنون در بالاترین سطح از زمان جنگ جهانی دوم است و جهان نباید خطر سلاح های هسته ای را نادیده بگیرد

43قبضه سلاح غیرمجاز در آبادان کشف و ضبط شد

آبادان - ایرنا - فرمانده انتظامی آبادان با اشاره به اجرای طرح پاکسازی، جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز در آبادان گفت: 43 قبضه انواع سلاح غیرمجاز در این شهرستان کشف و ضبط شد.

43قبضه سلاح غیرمجاز در آبادان کشف و ضبط شد

آبادان - ایرنا - فرمانده انتظامی آبادان با اشاره به اجرای طرح پاکسازی، جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز در آبادان گفت: 43 قبضه انواع سلاح غیرمجاز در این شهرستان کشف و ضبط شد.

43قبضه سلاح غیرمجاز در آبادان کشف و ضبط شد

آبادان - ایرنا - فرمانده انتظامی آبادان با اشاره به اجرای طرح پاکسازی، جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز در آبادان گفت: 43 قبضه انواع سلاح غیرمجاز در این شهرستان کشف و ضبط شد.

جزئیات انهدام باند قاچاق سلاح در سرخس/ سلاح‌ها در جنگ‌های تکفیری‌ها کاربرد دارد

نخست وزیر نیوزولند مقررات کنترل سلاح در آمریکا را زیر سوال برد

تهران-ایرنا- «جاسیندا آردرن» نخست وزیر نیوزلند گفت: «درک نمی کنم» که چرا ایالات متحده با توجه به حوادث کشتار جمعی ناشی از استفاده از سلاح نتوانسته مقررات قوی تری در زمینه کنترل سلاح وضع کند.

ضربات محکم ارتش سوریه به جبهه النصره در حماه و ادلب

منابع سوری از حملات موشکی و توپخانه‌ای به مواضع و مخفیگاه‌های تروریست‌های النصره در حومه حماه و ادلب خبر دادند.