واکنش شخصیت‌های لبنانی به درگذشت اسقف اعظم سابق این کشور

شخصیت های لبنانی در پی درگذشت نصرالله پطرس صفیر اسقف سابق مارونی‌های لبنان ابراز تاسف و اندوه کرده و به مسیحیان این کشور تسلیت گفتند.مطالب مرتبط

واکنش شخصیت‌های لبنانی به درگذشت اسقف اعظم سابق این کشور

شخصیت های لبنانی در پی درگذشت نصرالله پطرس صفیر اسقف سابق مارونی‌های لبنان ابراز تاسف و اندوه کرده و به مسیحیان این کشور تسلیت گفتند.

درگذشت اسقف سابق مارونیهای لبنان

سراسقف سابق مارونی لبنان درگذشت

بیروت - ایرنا - 'نصر الله پطرس صفیر ' سر اسقف سابق مسیحیان مارونی لبنان بامداد یکشنبه در بیروت پایتخت لبنان درگذشت.

اسقف اعظم سریلانکا، آمریکا را مسوول ناآرامی در جهان دانست

دهلی نو-ایرنا-کاردینال راجنیت اسقف اعظم سریلانکا،آمریکا و گروه های تروریستی مانند داعش را عامل اصلی ناآرامی برای دستیابی به اهداف خودخواهانه در جهان دانست.

صدر اعظم اتریش خواستار برگزاری انتخابات زود هنگام شد

پس از انتشار ویدئوی جنجالی از معاون صدر اعظم اتریش، صدر اعظم این کشور درخواست انتخابات زودهنگام در این کشور را مطرح کرد.

درگذشت رهبر سابق مسیحیان مارونی لبنان در سن 99 سالگی

کاردینال مار نصر الله پطرس صفیر رهبر سابق مسیحیان مارونی لبنان امروز درگذشت.

واکنش هنرمندان به خبر درگذشت بهنام صفوی

پس از انتشار خبر درگذشت بهنام صفوی خواننده پاپ کشورمان، هنرمندان در فضای مجازی به خانواده وی و جامعه هنری کشور تسلیت گفتند.

درگیری لفظی سفیر ترکیه در بیشکک با مفتی اعظم قرقیزستان؛ باز هم پای گولن در میان است

در مراسم افطاری که اداره معنویات مسلمانان قرقیزستان با حضور مفتی اعظم این کشور برگزار شده بود، به دلیل دعوت یکی از چهره‌های وابسته به جریان گولن، سفیر ترکیه مراسم افطاری را ترک کرده و با مفتی اعظم درگیری لفظی پیدا می‌کند.

مربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی درگذشت

واکنش علیرضا قربانی به درگذشت بهنام صفوی

علیرضا قربانی شب گذشته در جریان برگزاری کنسرتش به درگذشت بهنام صفوی اشاره کرد و دقایقی سخن گفت.

درگذشت بهنام صفوی خواننده پاپ کشور

خواننده جوان کشورمان در بیمارستان میلاد اصفهان درگذشت.

مشکلات گردشگران لبنانی در ایران

بیروت - ایرنا - هنگام عبور از برخی خیابان های لبنان می توان تابلوهای ال ای دی را مشاهده کرد که در بخش هایی از آنها جاذبه های گردشگری ایران برای جذب لبنانی ها برای سفر اعلام شده است.

حمایت آیت الله شیخ عیسی قاسم از بزرگترین مرجع شیعه بحرین

تهران – ایرنا – آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین روز یکشنبه با صدور بیانیه ای به حمله وزارت کشور بحرین علیه «عبدالله غریفی» یکی از بزرگترین مراجع شیعه این کشور واکنش نشان داد و گفت: مردم این کشور در برابر حملات علیه شخصیت بزرگ و غیوری مانند غریفی

ارایه خدمات به یکهزار و صد یتیم و نیازمند لبنانی

بیروت - ایرنا- خانم 'ربابه صدر' مسوول بخش دختران موسسات امام صدر گفت: یک هزار و صد دانش آموز مستمند و یتیم لبنانی در بخش های مختلف این موسسه تحت پوشش علمی، آموزشی و حمایتی هستند.

درخواست دانشجویان معترض الجزایری برای لغو انتخابات ریاست‌جمهوری

هزاران دانشجوی الجزایری در اعتراض به ادامه فعالیت شخصیت‌های نظام سابق بار دیگر به خیابان‌ها آمدند.

امارات سه لبنانی را به حبس های طولانی مدت محکوم کرد

تهران – ایرنا – منابع خبری روز چهارشنبه گزارش دادند که دادگاه امارات متحده عربی سه شهروند لبنانی را به حبس ابد و حبس های طولانی مدت محکوم کرد.

عربستان؛ از ارسال قربانی‌های سال گذشته به غزه تا بازداشت شخصیت‌های حماس

عربستان که با فرستادن گوشت‌های قربانی مانده از سال گذشته به غزه موجب خشم و اعتراض مردم این منطقه شده بود، با افزایش سرکوب شخصیت‌های حماس در این کشور بیش از پیش خشم مردمی را بر انگیخته است.

نویسنده لبنانی: تهران با هوش راهبردی به مقابله آمریکا می رود

بیروت- ایرنا- تحلیلگر و نویسنده لبنانی تاکید کرد: ایران با صبر و هوش راهبردی خود در قبال دخالت های آمریکا در منطقه توانایی لازم را برای بازدارندگی واشنگتن دارد.

لبنانی اخراج شده از کار در عربستان دست به دامن سید حسن نصرالله شد!

یک کارمند لبنانی در عربستان در پی اخراج از محل کار از سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان خواست در این موضوع مداخله کند.

معاون صدر اعظم اتریش استعفا کرد

معاون صدر اعظم اتریش به دنبال رسوایی انتشار ویدیویی ضبط شده با دوربین مخفی از نشست او با یک تاجر زن روسی در سال ۲۰۱۷ به منظور زد و بند با او به هدف پیروزی در انتخابات پارلمانی همان سال، اعلام کرد که از سمتش استعفا می کند.