ورود نماینده سازمان ملل به غزه

منابع فلسطینی از ورود نماینده سازمان ملل متحد به نوار غزه خبر دادند.مطالب مرتبط

خشم صهیونیستها از دیدار نماینده سازمان ملل با نعیم قاسم

دیدار ­نماینده ویژه دبیر کل سازمان ملل در لبنان با معاون دبیرکل حزب الله لبنان خشم و نارضایتی صهیونیست ها را به همراه داشته است.

آیت‌الله کعبی: ورود جوانان انقلابی به مجلس مقدمه تشکیل دولت جوان است

نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: جوانان متعهد و متخصص و با مدیریت جهادی هر جا ورود کنند تحول ایجاد می‌کنند و کشور به تحول نیاز دارد.

انتقاد نماینده ایران از تأثیر تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا بر فعالیت‌های یونیدو

سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین، طی سخنرانی در جریان سی‌وپنجمین اجلاس کمیته برنامه و بودجه سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو)، نسبت به وضعیت نامناسب مالی یونیدو و تأثیر آن بر برنامه‌های توسعه‌ای این سازمان و عملکرد مؤث

نماینده ویژه گوترش:سازمان ملل درگیری خونین لیبی را متوقف کند

نیویورک- ایرنا- نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور لیبی از جامعه بین المللی خواست به جای بازتاب انشقاق لیبی، برای کاهش اختلافات در این کشور همکاری کنند و گفت سازمان ملل متحد باید درگیری خونین در لیبی را متوقف کند.

نماینده سازمان ملل: عراق می تواند عامل ثبات در منطقه باشد

بغداد – ایرنا – نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور عراق در گزارش دوره ای خود به شورای امنیت سازمان ملل درباره اوضاع در عراق سه شنبه شب تاکید کرد که عراق می تواند عامل ثبات در منطقه باشد.

نماینده پوتین: عضویت ایران در دستور کار شانگهای قرار دارد

مسکو - ایرنا - نماینده ویژه رئیس جمهوری روسیه در امور سازمان همکاری شانگهای اعلام کرد: پیوستن و عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای در دستور کار این سازمان قرار دارد.

کمک های سازمان ملل به سیل زدگان ادامه می یابد

تهران- ایرنا - 'اوگوچی دنیلز' نماینده سازمان ملل متحد در ایران از تصمیم این سازمان بین المللی برای تداوم کمک های کوتاه مدت و بلند مدت خود به آسیب دیدگان سیل اخیر ایران خبر داد.

هنگام برداشت و عرضه برنج از ورود نوع خارجی آن جلوگیری شود

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت گفت: هنگام برداشت و عرضه برنج، باید از ورود برنج خارجی به بازار جلوگیری شود تا کشاورز از واردات برنج به بازار لطمه نبیند.

ضرورت ورود دولت در حوزه مالیاتی املاک و مستغلات

­رئیس سازمان مدیریت و برنامه استان تهران: دولت در حوزه مالیاتی املاک و مستغلات ورود­­ کند و در دستور کار قرار دهد

ورود جوانان به عرصه مدیریت کشور ویرانی‌ها و ضعف‌های مدیران نالایق را جبران می‌کند

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: ورود جوانان به عرصه مدیریت کشور ویرانی‌ها و ضعف‌های مدیران نالایق را جبران می‌کند.

اجازه ورود عناصر قدرت در اجرای احکام قضایی ندهید

بندرعباس - نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: اجازه ورود عناصر قدرت در اجرای احکام قضایی ندهید.

راهکار مقابله با تحریم‌ها در سازمان دامپزشکی/ ورود تکنولوژی ساخت ۳۰ نوع واکسن به کشور

نماینده ایران در سازمان های بین المللی: خروج آمریکا از سازمان های بین المللی هیچ مبنای حقوقی ندارد

کشور دچار قحط الرجال نیست/ ورود افراد جدید به سازمان‌ها به بهانه منع به‌کارگیری بازنشستگان

دیدار وزیر خارجه اردن با نماینده سازمان ملل در امور سوریه

وزیر خارجه اردن با نماینده سازمان ملل در امور سوریه دیدار کرد و دو طرف در جریان این دیدار به بررسی بحران این کشور پرداختند.

حفتر نماینده سازمان ملل را به جانبداری متهم کرد

فرمانده نیروهای موسوم به «ارتش ملی لیبی» فرستاده ویژه سازمان ملل به لیبی را متهم کرد که به یک میانجی‌گر جانبدار در درگیری‌های جاری در این کشور تبدیل شده است.

نماینده کویت درسازمان ملل : صلح، با فشار بر فلسطینی ها حاصل نمی شود

تهران -ایرنا- نماینده کویت در سازمان ملل متحد با نزدیک شدن اعلام مفاد طرح آمریکا موسوم به معامله قرن در ماه ژوئن تاکید کرد: تحقق صلح با اعمال فشار بر فلسطینی ها محقق نمی شود و نمی توان با فشارهای سیاسی و مالی راه حل های ناعادلانه درباره مساله فلسطین را ب

ایران: سازمان ملل درقبال جنایت علیه غیرنظامیان سکوت کرده است

نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد با انتقاد از سکوت سازمان ملل متحد و شورای امنیت در قابل جنایات علیه غیرنظامیان گفت: برای حفاظت از غیرنظامیان در درگیری‌ها باید از برخورد مبتنی بر ملاحظات سیاسی خودداری کرد.

مقام روس: عضویت کامل ایران در سازمان شانگهای در دستورکار قرار دارد

نماینده ویژه رئیس‌جمهوری روسیه در امور سازمان همکاری‌های شانگهای تأکید کرد که مسئله عضویت کامل ایران در این سازمان که از سوی مسکو پیشنهاد شده، در دستورکار قرار داشته و در مجموع مخالفتی با آن وجود ندارد.

اروپاگردی هادی رضوی با پول بیت‌المال به همراه خانم منشی

نماینده دادستان با اشاره به اینکه رضوی بیش از 100 ورود و خروج به کشور داشته است، گفت: او در مواردی به همراه منشی خود به سفر اروپا می‌رفته است.