کارشناس مراکشی: ریاض و ابوظبی با استفاده از پ.ک.ک بدنبال جنگ نیابتی با ایران و ترکیه هستند

کارشناس سیاسی اهل مراکش معتقد است که ریاض و ابوظبی، با استفاده از پ.ک.ک بدنبال ناامن کردن منطقه هستند که این همان جنگ نیابتی عربستان و امارات علیه ترکیه و ایران است.مطالب مرتبط

اعمال فشار ریاض و ابوظبی بر قاهره برای اتخاذ مواضع خصمانه علیه تهران

یک منبع مصری نزدیک به ریاست‌جمهوری این کشور فاش کرد که ریاض و ابوظبی در تلاش برای اعمال فشار بر قاهره هستند تا مواضعی خصمانه در قبال تهران اتخاذ کند.]]>

اشپیگل: حاکمان «ریاض» و «ابوظبی» هم خواهان رویارویی با ایران نیستند

یمن می تواند فرودگاه های ابوظبی و ریاض را ببندد

تحلیل روزنامه قطری؛ آمریکا با رژه نظامی در منطقه، ریاض و ابوظبی را فریب داد؟

روزی وارد ریاض و ابوظبی می شویم

عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن به عربستان سعودی و امارات عربی متحده هشدار داد که در سیاست خود درباره یمن بازنگری کنند.

مشکل شهروندان عربستان در ترکیه به سفارت کشیده شد

پس از آنکه شهروندان عربستانی در ترکیه تهدیداتی را دریافت کردند، ریاض هشدار فوری به آنها داد.

جدیدترین موضع گیری خصمانه ریاض علیه ایران

دولت سعودی در جلسه ای به ریاست ملک سلمان ضمن طرح ادعاهای بی اساس علیه ایران از تمایل ریاض برای صلح در منطقه دَم زد.

تمرکز ایران برای ترانزیت "آزادراهی" به ترکیه

پس از اجلاس دو جانبه ایران و ترکیه برای بهبود همکاری‌ها در حوزه حمل و نقل و ارائه پیشنهاد ایران به منظور افزایش حمل و نقل ریلی بین ایران و ترکیه تا سقف یک میلیون تن، به نظر می‌رسد برنامه جدی نیز برای ترانزیت جاده‌ای از ایران به ترکیه تعریف شده است.

امریکاییها بدنبال گرفتن امتیاز از ایران با جنگ روانی

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امریکا با راه انداختن جنگ روانی بدنبال منافع اقتصادی خود و گرفتن امتیاز از ایران است.

همکاری های علمی دانشگاه تهران و ترکیه افزایش می یابد

رئیس دانشگاه تهران در دیدار با سفیر ترکیه گفت: با توجه به اینکه ترکیه و ایران در حوزه‌های علم و فناوری در منطقه سرآمد هستند، باید ارتباطات خود را حتی بیش از این افزایش دهند.

امروز، روز اتحاد ترکیه با ایران است

روزنامه ملی گازته ترکیه نوشت: امروز، روز اتحاد ترکیه با ایران است. تضمینی وجود ندارد که آنچه بر سر ایران می آورند بر ترکیه نیز تحمیل نکنند.

تعطیلی سفارتخانه‌های سودان جنوبی در تل آویو، ابوظبی و ریاض

جمهوری سودان جنوبی فعالیت سفارتخانه‌های خود را در 6 پایتخت جهان از جمله در عربستان ، امارات و رژیم صهیونیستی به زودی تعطیل خواهد کرد.

قهرمانی خادم‌الشریعه در مسابقات برق آسای ابوظبی

استاد بزرگ شطرنج بانوان ایران در مسابقات شطرنج باشگاه‌های بانوان ابوظبی در بخش برق آسا به عنوان قهرمانی رسید.

تقویت روابط ایران و ترکیه همزمان با تحریم های آمریکا

تهران - ایرنا - ایران و ترکیه در شرایط کنونی از ظرفیت های خوبی برای افزایش حجم تجارت با یکدیگر برخوردار هستند و گفتمان ستیز جویانه و یکجانبه گرایی آمریکا نیز در عرصه بین الملل منافع دوکشور را بیش از پیش به یکدیگر پیوند زده است.

محقق فرانسوی: ترامپ فقط بدنبال توافق جدید با ایران است

تهران - ایرنا - محقق دانشگاه پاریس 3(سوربن جدید) معتقد است که 'دونالد ترامپ' رئیس جمهوری آمریکا فقط بدنبال یک توافق جدید با ایران است و محتوای این توافق نیز برای او مهم نیست.

یک مقام آمریکایی ادعا کرد: ارسال پیام آمریکا به ایران از طریق طرف سوم

یک مقام آمریکایی مدعی شده است که آمریکا از طریق یک طرف سوم با تکیه بر ادعای اخیرش مبنی بر احتمال حمله ایران یا آن‌چه نیروهای نیابتی ایران خوانده می‌شود به منافع آمریکایی در منطقه پیامی برای ایران فرستاده است.

سفیر ترکیه:موانع را بردارید تجار ما دوان دوان به ایران می آیند

تهران- ایرنا- سفیر ترکیه در ایران گفت: در صورتی که برخی موانعی که از سوی ایران اعمال می شود برطرف شود بازرگانان و سرمایه گذاران ترکیه با دست باز و دوان دوان به سمت ایران خواهند آمد.

سفیر ترکیه: موانع را بردارید تجار ما دوان دوان به ایران می آیند

تهران- ایرنا- سفیر ترکیه در ایران گفت: در صورتی که برخی موانعی که از سوی ایران اعمال می شود برطرف شود بازرگانان و سرمایه گذاران ترکیه با دست باز و دوان دوان به سمت ایران خواهند آمد.

ناکامی تکواندو در منچستر و بهانه‌هایی که کارساز نیست

در حالی که تیم ملی تکواندوی ایران با نمایشی ضعیف در جایگاه دوازدهمی جهان جای گرفته، به نظر می‌رسد مسئولان فدراسیون بجای قبول نقاط ضعف بیشتر بدنبال برجسته‌کردن بحث‌های غیر فنی در این باره هستند.

شهروندان ترکیه شناخت کافی از زیبایی‌ها و جاذبه‌های ایران ندارند

سفیر ترکیه در تهران تاکید کرد: ایران دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری است و قطعاً با کاهش موانع و مشکلات، سرمایه‌گذاران ترکیه علاقه‌مند به حضور در بازار اقتصادی ایران خواهند بود.