حمایت ویژه از ایده پردازان دانش آموز و استارت آپ ها

رئیس سازمان جوانان هلال احمر گفت: باتوجه به موفقیت گروه های دانش آموزی در نخستین رویداد ملی ایده پردازی و کار آفرینی، از این پس از این گروه ها حمایت ویژه خواهد شد.مطالب مرتبط

بیچاره دانش‌آموز که مثل توپ بین مدرسه وخانواده پاس‌کاری می‌شود!

بیچاره دانش‌آموز که مثل توپ بین مدرسه وخانواده پاس‌کاری می‌شود و دور نباشد که بگوییم هیچکس مقصرنیست جز خود دانش‌آموز! امور تربیتی باید بجای تحلیل انرژی در برنامه‌های فرادست‌پسند به مقبولیت‌های مادی و معنوی خود بین کادر آموزشی متمرکز شود.

هموارسازی مسیر استارت‌آپ‌های حمل بار

استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان برای رسیدن به اهداف مدنظر در اقتصاد مقاومتی و همچنین تحقق شعار سال که رونق تولید است، نقشی اساسی دارند

پیگیری ویژه «چراغعلی» در پرونده تجاوز به دانش آموز رامیانی

تجاوز معلم به دانش‌آموز رامیانی صحت ندارد؛ دستگاه قضایی معلم ‌را برای بررسی موضوع بازداشت کرد

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان با رد هرگونه تجاوز معلم به دانش‌آموز رامیانی گفت: به هیچ وجه موضوع تجاوز معلم به دانش‌آموز رامیانی صحت ندارد.

عضویت ۲۲ هزار دانش آموز در سازمان دانش آموزی

۲۲ هزار دانش آموز کهگیلویه و بویراحمدی عضو سازمان دانش آموزی هستند.

عضویت ۲۲ هزار دانش آموز در سازمان دانش آموزی

۲۲ هزار دانش آموز کهگیلویه و بویراحمدی عضو سازمان دانش آموزی هستند.

۳۷۰۰ دانش آموز تحت پوشش کمیته امداد استان قزوین است

قزوین- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان قزوین گفت: ۳۷۰۰ دانش آموز تحت پوشش کمیته امداد است که امسال جشن روزه اولی ها برای یک هزار دانش آموز برگزار می شود.

سفر ۱۵۰۰ دانش آموز گیلانی به یادمان‌های غرب کشور

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: ۱۵۰۰ دانش آموز پسر مقطع دوم متوسطه تابستان امسال در قالب کاروان های راهیان نور به مناطق غرب کشور اعزام می‌شوند.

تهران| سالانه 2500 دانش‌آموز به تعداد دانش‌آموزان نسیم شهر اضافه می‌شود

رئیس شورای شهر نسیم شهر با اشاره به کمبود 53 مدرسه در نسیم‌ شهر گفت: سالانه بیش از 2500 دانش‌آموز به تعداد دانش‌آموزان نسیم‌شهر افزوده می‌شود، امری که نیاز به ساخت مدرسه و افزایش کلاس درس را بیشتر می‌کند.

یک برنامه شاد در مدارس/حافظ خوانی 400 دانش‌آموز دبستانی

شاهنامه و حافظ‌خوانی به عنوان فوق برنامه جالب یکی از دبستانهای شهر رشت است که برای اجرای آن 400 دانش‌آموز مدرسه همراهی می‌کنند.

اجرای طرح ایران یار برای ۲ هزار دانش‌آموز

با مشارکت سپاه ناحیه بویراحمد و آموزش و پرورش طرح ایران یار برای ۲ هزار دانش‌آموز کهگیلویه و بویراحمدی اجرا شد.

حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در صنعت نفت

وزیر نفت، به منظور بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های مغزافزاری و نرم‌افزاری کشور و رونق تولید ملی به‌ویژه شرایط خطیر کنونی، دستورالعمل تشکیل شورای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در صنعت نفت را ابلاغ کرد.

4300 دانش آموز در مدارس شاهد قزوین تحصیل می کنند

قزوین - ایرنا - مدیر کل آموزش و پرورش قزوین گفت: در سال تحصیلی جاری چهار هزار و 300 دانش آموز در 15 مدرسه شاهد استان مشغول تحصیل هستند.

42 هزار دانش آموز البرزی در جشن ملی شکرگزاری قرآن شرکت کردند

کرج – ایرنا- جشن ملی شکر کزاری قرآن کریم برای 42 هزار دانش آموز پایه سوم ابتدایی مدارس استان البرز با شعار' قرآن کریم ، کتابی آسمانی ، آرامش دهنده و هدایت کننده ' برگزار شد.

دانش‌آموز خرمشهری ۲ مدال برنز جهانی گرفت

اهواز ـ دو مدال برنز شانزدهمین دوره رقابت های جهانی دو و میدانی، توسط دانش آموز خرمشهری تصاحب شد.

۱۸ هزار و ۵۰۰ دانش آموز روزه اولی سن تکلیف را جشن گرفتند

قزوین- مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: ۱۸ هزار و ۵۰۰ دانش آموز دخترسوم ابتدایی و پسر پایه نهم جشن روزه اولی ها را در قزوین برگزار کردند.

طرح 475 ایده در رویدادهای شتاب آذربایجان غربی نشانه موفقیت این طرح است

ارومیه- ایرنا- رییس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی با اشاره به اینکه از سال 1396 تاکنون 21 رویداد شتاب آذربایجان / روشا / در این استان برگزار شده است، گفت: 475 ایده در مجموع این 21 رویداد مطرح و در هر مرحله از رویداد سه ایده برتر برای ورود به مراکز دانش

یادواره شهدای دانش آموز بجنورد

یادواره شهدای دانش آموز در مهدیه حضرت جوادالائمه(ع) بجنورد برگزار شد.

متهمان حمله به دانش آموز مشهدی دستگیر شدند

مشهد- ایرنا- فرمانده انتظامی مشهد گفت: 2 متهم پرونده مربوط به حمله چند جوان موتورسوار به دانش آموز 17 ساله مشهدی دستگیر شدند.

کمیته امداد دزفول یکهزارو573 دانش آموز و دانشجو زیرپوشش دارد

دزفول - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) دزفول گفت: یکهزار و 370 دانش آموز و 203 دانشجوی نیازمند از خدمات کمیته امداد دزفول بهره مند هستند.