اجرای عملیات اتصال ۴ سرداب حرم مطهر امام حسین (ع)

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کرمان از اجرای عملیات اتصال ۴ سرداب حرم مطهر امام حسین (ع) در قالب پروژه توسعه عمودی و با هدف گنجایش بیشترین تعداد ممکن زائران خبر داد.مطالب مرتبط

اجرای عملیات اتصال ۴ سرداب حرم مطهر امام حسین (ع)

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کرمان از اجرای عملیات اتصال ۴ سرداب حرم مطهر امام حسین (ع) در قالب پروژه توسعه عمودی و با هدف گنجایش بیشترین تعداد ممکن زائران خبر داد.

اجرای عملیات اتصال 4 سرداب‌ حرم مطهر امام حسین (ع) در کربلا + تصاویر

عملیات اتصال 4 سرداب حرم مطهر امام حسین(ع) در قالب پروژه توسعه عمودی و با هدف گنجایش بیشترین تعداد ممکن زائران در حال اجرا است.

اجرای عملیات اتصال ۴ سرداب حرم مطهر امام حسین (ع)

عملیات اتصال ۴ سرداب حرم مطهر امام حسین (ع) در قالب طرح توسعه عمودی و با هدف گنجایش بیشترین تعداد ممکن زائران اجرا می‌شود

حرم مطهر خوله (س) دختر خردسال امام حسین (ع)

ایرنا- حرم مطهر خوله (س) دختر خردسال امام حسین (ع) که در جریان عبور کاروان اسرای کربلا در شهر بعلبک به شهادت رسید و در همین شهر از سوی امام زین العابدین (ع) به خاک سپرده شد. ایشان درختی نیز در کنار قبر کاشتند که هنوز هم این درخت مرتفع سر سبز می باشد.*11*

حرم امام حسین (ع) بزرگ‌تر می‌شود+عکس

حرم امام حسین (ع) در شهر کربلا که در یک دهه اخیر با تحولات زیادی برای افزایش ظرفیت گنجایش زائران روبه‌رو شده بود با اجرای پروژه جدیدی قرار است باز هم بزرگ‌تر شود.

اتمام طراحی طرح توسعه حرم مطهر امام حسین(ع) تا پایان 98

عملیات اجرایی اتصال فردوس به شبکه ریلی آغاز شد

بیرجند - ایرنا - عملیات اجرایی اتصال فردوس در خراسان جنوبی به شبکه ریلی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ‌و نقل کشور آغاز شد.

برپایی مراسم لیالی قدر در حرم مطهر امام راحل

مدیر روابط عمومی آستان مقدس امام خمینی(س) جزئیات مراسم لیالی قدر در حرم مطهر امام راحل را اعلام کرد.

عملیات اجرایی اتصال خط آهن جمهوری آذربابجان به پارس‌آباد آغاز شد

استاندار اردبیل از آغاز عملیات اجرایی اتصال خط آهن جمهوری آذربابجان به پارس‌آباد در شمال این استان توسط طرف آذری خبر داد.

راهکارهای اجرای طرح اتصال مدرسه به مسجد در آستارا بررسی شد

آستارا - ایرنا - مسئولان دستگاه های آموزشی و فرهنگی آستارا راهکارهای اجرای طرح شهید بهنام محمدی موسوم به اتصال مدرسه با مسجد را برای غنای برنامه های اوقات فراغت دانش اموزان در تابستان، بررسی و تصمیم گیری کردند.

آغاز عملیات اجرایی اتصال خط آهن جمهوری آذربابجان به پارس‌آباد

اردبیل - استاندار اردبیل از آغاز عملیات اجرایی اتصال خط آهن جمهوری آذربابجان به پارس‌آباد در شمال این استان توسط طرف آذری خبر داد.

گام‌های اساسی زندگی مهدوی

معاون آموزشی و پژوهشی بنیاد مهدی موعود (عج) با بیان اینکه در زندگی بر پایه امامت، امام به سمت جامعه حرکت می‌کند گفت: در دوران امام حسین (ع)، مردم کوفه امام حسین (ع) را به طرف خود خواند و از امام خواست که به طرف کوفه حرکت کند، چرا که مردم کوفه احساس نیاز م

ممنوعیت توقف وسایل‌نقلیه در محدوده میدان امام حسین تا ساعت 12

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در طول خیابان دماوند از تقاطع سبلان تا میدان امام حسین(ع) و در طول خیابان انقلاب از پل روشن‌دلان تا میدان امام حسین (ع) توقف تمام وسایل‌نقلیه تا ساعت 12 امروز ممنوع است.

تجمع بزرگ «مادر امت»در میدان امام حسین (ع) تهران برگزار می شود

ورامین- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از برگزاری تجمع بزرگ «مادر امت» همزمان با وفات حضرت خدیجه (س) در میدان امام حسین (ع) تهران خبر داد.

کرمانشاهیان برای ساخت صحن و شبستان حضرت زینب (س) دعوت شدند

کرمانشاه- ایرنا- رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه گفت: کرمانشاهیان می توانند برای مشارکت در طرح توسعه حرم مطهر امام حسین (ع) در کربلای معلی به نام صحن و شبستان حضرت زینب (س) نقش داشته باشند که این پروژه ملی مجموعه ای بی بدیل در جهان اسلام است

معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه امام حسین (ع)

آیین تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه جامع امام حسین (ع) با حضور حجت الاسلام والمسلمین­ عبد الله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه برگزار شد

آیین جز خوانی قرآن کریم در حرم مطهر حضرت معصومه(س) درقم

ایرنا-قم- مراسم جز خوانی قران کریم هر روز پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر تا پایان ماه مبارک رمضان در شبستان امام خمینی حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) در شهر مقدس قم برگزار می شود. *19*11*

ممنوعیت توقف وسایل نقلیه در محدوده میدان امام حسین (ع)

به دنبال برگزاری مراسم «خدیجه (س)، مادر امت» در تهران، از صبح امروز در محدوده میدان امام حسین (ع) ممنوعیت توقف وسایل نقلیه اعمال می شود.

اتمام فاز اول پروژه توسعه صحن امام حسین (ع) تا اربعین ۹۸

کرمانشاه- رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کرمانشاه، از اتمام فاز اول پروژه توسعه صحن امام حسین (ع) تا اربعین ۹۸ خبر داد.

اتصال مستقیم به تلگرام از پوسته‌های فارسی امن‌تر است

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان اینکه همواره اتصال مستقیم به تلگرام امن‌تر از اتصال از طریق پوسته‌هاست، گفت: اینکه تلگرام‌های فارسی جاسوس‌افزار باشند، ثابت‌شده نیست و اقدام گوگل برای حذف اپلیکیشن‌های ایرانی تروریسم اقتصادی است.