زنی تنها در برابر یک ارتش + عکس

ثبت تصویر زنی تنها که سعی دارد جلوی نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی را بگیرد، ۱۲ سال قبل یکی از معتبرترین جوایز روزنامه‌نگاری امریکا به نام پولیتزر را از آن عکاسش کرد. در این عکس پلیس قصد دارد ساکنان یک روستای کوچک را از این محل بیرون کند.مطالب مرتبط

زنی تنها در برابر یک ارتش + عکس

ثبت تصویر زنی تنها که سعی دارد جلوی نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی را بگیرد، ۱۲ سال قبل یکی از معتبرترین جوایز روزنامه‌نگاری امریکا به نام پولیتزر را از آن عکاسش کرد. در این عکس پلیس قصد دارد ساکنان یک روستای کوچک را از این محل بیرون کند.

موفقیت جدید ارتش سوریه در برابر تروریسم؛ آزادسازی چند منطقه در حومه حماه

منابع سوری از موفقیت جدید نیروهای ارتش در برابر گروه‌های تروریستی در شمال سوریه خبر دادند.

تنها گزینه ملت ایران مقاومت در برابر آمریکا است

شهرکرد - ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه آمریکا دچار یاس و ناامیدی شده است، گفت : تنها گزینه در برابر زیاده خواهی آمریکا مقاومت و ایستادگی است.

سمنان| تنها راه پیروزی برابر مستکبران جهان مقاومت است

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه سمنان با بیان اینکه تنها راه پیروزی برابر مستکبران جهان مقاومت است گفت: مردم تمام‌قد از بیانیه شورای امنیت ملی حمایت می‌کنند.

روحیه جهادی تنها راه برون رفت از مشکلات است

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات کنونی، برخورداری از روحیه جهادی است.

پشت پرده سکوت ترکیه در برابر پیشروی‌های ارتش سوریه در جنوب ادلب

پیشروی ارتش سوریه، تا بازپس‌گیری ادلب و سیطره بر گذرگاه اصلی «باب الهوی»، شاید در چارچوب توافقی ضمنی، ادامه خواهد یافت؛ زیرا نیروهای ترکیه به دلیل روابط سابق با جبهه النصره، خواهان سرکوب آن نیست و این عملیات را به ارتش سوریه واگذار کرده است.

خطیب جمعه یزد : ایستادگی در برابر دشمنان رمز موفقیت و پیروزی ملت ایران

امام جمعه یزد با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب: گزینه ملت ما در برابر آمریکا تنها گزینه مقاومت و ایستادگی است.

تنها راه برون‌رفت از مشکلات کنونی داشتن روحیه جهادی است

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به ضرورت تداوم راه و تمسک به مشی شهدا گفت: تنها راه برون‌رفت از مشکلات کنونی، برخورداری از روحیه جهادی، همچون شهدا است.]]>

ارتش سوئد تعداد نظامیان خود را دو برابر افزایش می‌دهد

تاکید کمیته حمایت از مقاومت فلسطین بر معادله موشک برابر موشک

بیروت -ایرنا- کمیته حمایت از مقاومت فلسطین با تاکید بر تثبیت معادله 'خون برابر خون و موشک مقابل موشک' برابر رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: مقاومت تنها گزینه ممکن برای آزادی فلسطین است.

تنها راه برون رفت از مشکلات کنونی برخورداری از روحیه جهادی است

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به ضرورت تداوم راه و تمسک به مشی شهدا گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات کنونی، برخورداری از روحیه جهادی، همچون شهدا است.

سرمربی سپیدار : امسال تنها برای بقا در لیگ برتر می جنگیم

ساری – ایرنا – سرمربی تیم بانوان سپیدار قائمشهر بعد از باخت تیمش برابر تیم ملوان بندر انزلی گفت : امسال تنها برای بقا در لیگ برتر می جنگیم ، اما در سال بعد با برنامه وارد لیگ برتر می شویم .

سرمربی سپیدار : امسال تنها برای بقا در لیگ برتر می جنگیم

ساری – ایرنا – سرمربی تیم بانوان سپیدار قائمشهر بعد از باخت تیمش برابر تیم ملوان بندر انزلی گفت : امسال تنها برای بقا در لیگ برتر می جنگیم ، اما در سال بعد با برنامه وارد لیگ برتر می شویم .

امید، تنها امکان معناداری زندگی است/ دستاوردهای جنبش رمانتیک

میثم سفید خوش در برنامه معنای زندگی گفت: امید، تنها امکان معنا داری زندگی و تنها راه کشف خداوند است. تنها نشانه انسان مومن امیدواری است. 

اتحاد، رمز پیروزی در برابر دشمنان است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با اشاره به آرایش نظامی دشمن در برابر نظام جمهوری اسلامی گفت: بر تمامی آحاد مردم بالاخص نیروهای مسلح واجب است تا با وحدت و همدلی به مقابله با تهدیدات دشمنان بپردازند، چرا که اتحاد رمز پیروزی بر دشمنان است.]]>

گواردیولا مچ کلوپ را خواباند؛ سیتی ناپلئونی قهرمان شد

منچسترسیتی تنها با اتکا به یک امتیاز بیشتر و پیروزی برابر برایتون به قهرمانی دست پیدا کرد. ]]>

ملت ایران در برابر فشارهای اقتصادی دشمن مقاومت می کند

قصرشیرین- ایرنا- فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز فشار اقتصادی دشمن زندگی و معیشت مردم ایران را با سختی مواجه کرده اما ملت ما همچون امت پیامبر (ص) ، در برابر توطئه های دشمن مقاومت می کند و اجازه نفوذ به دشمن را نخواهد داد.

اتحاد، رمز پیروزی در برابر دشمنان است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به آرایش نظامی دشمن در برابر نظام جمهوری اسلامی گفت: بر تمامی آحاد مردم بالاخص نیروهای مسلح واجب است تا با وحدت و همدلی به مقابله با تهدیدات دشمنان بپردازند، چرا که اتحاد رمز پیروزی بر دشمنان است.

گزینه قطعی ملت ما در مقابل دشمن مقاومت است

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه کنگاور گفت: تنها گزینه در برابر زیاده خواهی آمریکا مقاومت و ایستادگی است.

۳ سناریوی شورای انتقالی و ارتش سودان/ دلایل اختلاف نظامیان با نیروهای آزادی و تغییر

ارتش سودان همانند ارتش مصر از عربستان و امارات خط می‌گیرد و همین موضوع می‌تواند افراط‌گرایی در خارطوم را کلید بزند.]]>