سروری: القای جنگ با هدف توجیه ناکارآمدی‌ها و انحراف افکار عمومی از گرانی‌ها است
مطالب مرتبط

سروری: القای جنگ با هدف توجیه ناکارآمدی‌ها و انحراف افکار عمومی از گرانی‌ها است

انصارالله: دروغ ریاض درباره حمله به مکه، برای انحراف افکار عمومی است

گره گرانی مسکن از کجا باز می‌شود؟

در شرایطی که عملکرد شش سال گذشته دولت روحانی در حوزه مسکن موجب کاهش شدید عرضه و گرانی آن شده، این سؤال در افکار عمومی شکل گرفته که گره گشایی مسکن از چه راه‌هایی امکان‌پذیر است؟

روابط عمومی های باید از طریق اقناع به فکر مدیریت افکار عمومی باشند

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با بیان اینکه مدیریت افکار عمومی با کنترل افکار عمومی تفاوت دارد، گفت: روابط عمومی ها باید از طریق تبیین و تنویر و اقناع به فکر مدیریت افکار عمومی باشند.

روابط عمومی ها پاسخگوی افکار عمومی باشند

قم – ایرنا – استاندار قم گفت: روابط عمومی ها باید سیاست ها و تصمیم های سازمان خود را برای افکار عمومی از طریق رسانه ها تبیین کنند.

روابط عمومی‌ها از فریب افکار عمومی اجتناب کنند

تبریز- رئیس سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی آذربایجان‎شرقی با اشاره به اهمیت فعالیت در روابط عمومی گفت: روابط عمومی‌ها نباید و نمی‌توانند افکار عمومی را فریب دهند.

رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها افکار عمومی را در اختیار مسئولان قرار می‌دهند/نداشتن تشکل و نظام‌مند نبودن ضعف جامعه است

مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین گفت: رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها افکار عمومی شهروندان را در خدمت مسئولان اجرایی، دولتی و مدیران شهری قرار می‌دهند.]]>

ضرورت بازنگری در رویکرد سنتی مدیران به روابط عمومی ها

کرمان- ایرنا - روابط عمومی ها مهندسی افکار عمومی را بر عهده دارند و باید فعالانه، هوشمندانه و منسجم در راستای اعتلای نظام ارتباطی کشور نقش آفرینی کنند و با ترغیب افکار عمومی موجب ایجاد آرامش در حوزه های مختلف شود که البته نقش آفرینی این عنصر ارتباطی در وه

ضرورت بازنگری در رویکرد سنتی مدیران به روابط عمومی ها

کرمان- ایرنا - روابط عمومی ها مهندسی افکار عمومی را عهده دارند و باید فعالانه، هوشمندانه و منسجم در راه اعتلای نظام ارتباطی نقش آفرینی کنند و با ترغیب افکار عمومی سبب ایجاد آرامش در حوزه های مختلف شوند که البته نقش آفرینی آنها در وهله نخست مستلزم بازنگری

روابط عمومی ها هدایتگر افکار عمومی هستند

خمین - ایرنا - فرماندار خمین گفت: روابط عمومی ها با معرفی ظرفیت ها و خدمات مجموعه خود هدایتگر افکار عمومی هستند.

دربار سعودی به دنبال آتش افروزی در خاورمیانه

تهران- ایرنا-برخی تحلیلگران و رسانه ها عقیده دارند هدف پادشاهی عربستان سعودی از برگزاری دو نشست اضطراری در مکه دامن زدن به موج ایران هراسی و انحراف افکار عمومی جهان از پیامد سیاست های فاجعه بار ائتلاف نظامی در یمن است.

رسانه موفق افکار عمومی را هدایت می کند

تهران-ایرنا- عضو هیات علمی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد گفت: رسانه موفق افکار عمومی را هدایت می کند و رسانه جریان اصلی در این موضوع تا حدودی موفق عمل کرده است.

"پرخاش معاون پرورشی" آموزش‌و‌پرورش به‌جای پاسخگویی به افکار عمومی

در شرایطی که والدین دانش‌آموزان با چشمان نگران و مضطرب، نظاره‌گر روشن شدن ابعاد مسئله کلیپ مبتذل مدارس هستند، جای تاسف دارد که چطور معاون وزیر آن هم در کسوت معاون پرورشی به جای پاسخگویی به افکار عمومی و رسانه‌ها، به خود حق پرخاش و طلبکار شدن می‌دهد.

روابط عمومی‌ها نمایندگی اطلاع‌رسانی افکار عمومی را بر عهده دارند

ترامپ با ادعای تمایل به مذاکره به دنبال فریب افکار عمومی است

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: ترامپ با ادعای تمایل به مذاکره تلاش دارد یک چهره اهل صلح و مذاکره از خود نشان داده و افکار عمومی را فریب دهد.

فعال سیاسی آمریکایی: ترامپ برای فرار از رسوایی موضوع ایران را پیش کشیده است

نیویورک - ایرنا - فعال سیاسی و نامزد سنا و مجلس نمایندگان آمریکا، از 'دونالد ترامپ' به عنوان بدترین رئیس جمهوری کشورش نام برد و گفت: وی قصدی برای جنگ با ایران ندارد اما از این موضوع برای بهره برداری در انتخابات سال آینده و نیز انحراف افکار عمومی آمریکا از

نقش روابط عمومی ها و رسانه ها درتوسعه موثر است

بوشهر- ایرنا- فرماندار دیر استان بوشهر گفت: روابط عمومی ها و اصحاب رسانه نقش بسزایی در توسعه وآگاهی بخشی به افکار عمومی دارند.

طرح های کشاورزی دارای توجیه اقتصادی در کرج اجرا شود

کرج - ایرنا - معاون برنامه ریزی و توسعه کرج با تاکید بر اولویت برای طرح های دارای توجیه اقتصادی گفت: طرح های کشاورزی نیز باید از این توجیه برخوردار شوند.

ناکارآمدی سامانه «گنبد آهنین»؛ کابوس صهیونیسم در برابر مقاومت

ناکارآمدی زایدالوصف سامانه «گنبد آهنین» رژیم صهیونیستی موجب شده تا مقامات تل آویو به شدت به دنبال یافتن جایگزینی برای آن باشند.

روابط عمومی ها نقش تعیین کننده در افزایش آگاهی جامعه دارند

اصفهان - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت : بدون تردید روابط عمومی ها و رسانه های جمعی، به عنوان دو کانون مهم نظام ارتباطی و اطلاع رسانی نقش تعیین کننده ای در افزایش آگاهی های عمومی جامعه و رشد فرهنگی و تنویر افکار عمومی بر عهده دارند؛