کاظمی: ۷ هزار کارمند آماده استخدام در قوه قضاییه تعیین تکلیف شوند
مطالب مرتبط

کاظمی: ۷ هزار کارمند آماده استخدام در قوه قضاییه تعیین تکلیف شوند

پیگیری جدی مسوولان قم برای تعیین تکلیف پروژه شهید کاظمی

تعاونیهای تولید غیرفعال خراسان رضوی تعیین تکلیف می شوند

مشهد- ایرنا- مدیر سازمان تعاون روستایی استان خراسان رضوی گفت: امسال تعاونیهای تولید غیر فعال در روستاهای استان خراسان رضوی ساماندهی و تعیین تکلیف می شوند.

طرح های نیمه تمام استان قزوین تعیین تکلیف شوند

قزوین – ایرنا – نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح های نیمه تمام استان قزوین تعیین تکلیف شود تا از اتلاف منابع و بودجه کشور جلوگیری به عمل آید.

واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر استان قم هر‌چه سریع‌تر تعیین تکلیف شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم گفت: در قالب طرح مسکن مهر تنها 284 واحد مسکونی باقی‌مانده و 600 واحد نیز دارای مشکل قضایی است که باید این واحدها هر چه سریع‌تر تعیین تکلیف شوند.

32 پروژه سد معیشتی و کشاورزی استان اردبیل تعیین تکلیف می شود

اردبیل - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: 32 پروژه احداث سد معیشتی و کشاورزی نیمه کاره رها شده در مناطق مختلف این استان تعیین تکلیف می شوند.

تعیین تکلیف گود برج میلاد تا پایان بهار

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران از برگزاری جلسه‌ای با حضور مسئولان بنیاد تعاون ناجا و شهرداری برای تعیین تکلیف گود جنب برج میلاد خبر داد.

تعیین تکلیف پرونده سازمان خصوصی‌سازی حداکثر تا 6 ماه آینده

رئیس دیوان محاسبات از تعیین تکلیف پرونده سازمان خصوصی‌سازی حداکثر تا 6 ماه آینده خبر داد و گفت: مردم و رسانه‌ها خبرهای مربوط به پرونده این سازمان را رصد می‌کنند و خواهان تعیین تکلیف آن هستند.

ارز دانشجویی در سال ۹۸ تعیین تکلیف شد/ آغاز ثبت‌نام از امروز

رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم از تعیین تکلیف نهایی ارز دانشجویی در شش ماهه اول سال ۹۸ و محاسبه نرخ ارز به صورت شناور خبر داد و گفت: متقاضیان ارز دانشجویی از امروز می‌توانند برای ثبت‌نام به منظور دریافت ارز مورد نیاز اقدام کنند.

ارز دانشجویی ۹۸ تعیین تکلیف شد/ آغاز ثبت‌نام متقاضیان از امروز

رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم از تعیین تکلیف نهایی ارز دانشجویی در شش ماهه اول سال ۹۸ و محاسبه نرخ ارز به صورت شناور خبر داد و گفت: متقاضیان ارز دانشجویی از امروز می‌توانند برای ثبت‌نام به منظور دریافت ارز مورد نیاز اقدام کنند.

تهران| وضعیت شهرک صنفی پوشاک خاوران تعیین تکلیف می‌شود

کمیته‌ای متشکل از اداره کل راه و شهرسازی، معاونت عمرانی فرمانداری ری و شهرداری قیامدشت ظرف مدت یک هفته موضوع احداث شهرک صنفی پوشاک در منطقه خاوران را بررسی و تعیین تکلیف می‌کنند.

اراضی سایت‌های پرورش میگوی استان بوشهر ساماندهی می شوند

بوشهر-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر گفت: شماری از مزارع سایت‌های پرورش میگو بردستان، دلوار1 ، دلوار2 و شیف که سال‌ها با مشکلات نحوه واگذاری و اجاره مواجه بودند بزودی تعیین تکلیف نهایی می شوند.

مجتمع فرهنگی هنری نیمه تمام شهر قزوین تعیین تکلیف می شود

قزوین- استاندار قزوین گفت: همه طرح ها باید پشتوانه کارشناسی داشته باشد و اگر وضعیت ساخت مجتمع فرهنگی هنری شهر قزوین مشخص نشود آن را در شورای حقوق بیت المال تعیین تکلیف می کنیم.

تشکیل کارگروه تعیین تکلیف واحدهای مسکن مهر/ اتمام پروژه در سال ۹۸

مدیر امور اعتباری بانک عامل بخش مسکن از تشکیل کارگروه ویژه به منظور تعیین تکلیف واحدهای مسکن مهر و تکمیل این پروژه تا پایان امسال خبر داد.

گلایه از دستگاه‌های نظارتی/ اراضی تعاونی ایثار تعیین تکلیف شود

کرج - نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی ضمن گلایه از دستگاه‌های نظارتی، بر تعیین تکلیف اراضی ایثار تأکید کرد.

تعیین‌تکلیف روستای رانش‌دیده کالپوش ظرف ۱۰ روز آینده

استاندار سمنان از تعیین‌تکلیف مطالعات طرح جابجایی روستای رانش‌دیده حسین‌آباد کالپوش ظرف ۱۰ روز آینده خبر داد.

تعیین تکلیف شدن اجرای طرح های سرمایه گذاری نیشابور و فیروزه

طرح های سرمایه گذاری شهرستان های نیشابور و فیروزه برای اجرایی شدن تعیین تکلیف شد.

خالقی: قوه قضائیه تکلیف ۷۰۰۰ کارشناس حقوقی را مشخص کند

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت: ۷۰۰۰ کارشناس حقوقی آزمون داده و هنوز تعیین تکلیف نشده‌اند امیدواریم قوه قضائیه و وزارت دادگستری تکلیف این عزیزان را مشخص کند.

هشدار پلیس فتای مرکزی در مورد کلاهبرداری تحت عنوان استخدام دولتی

اراک- رئیس پلیس فتا استان مرکزی از شیوه جدید کلاهبرداری با درج آگهی استخدام در سایت‌های رایگان تبلیغاتی خبر داد و گفت: شهروندان قبل از واریز هر گونه وجه نقد، از صحت این آگهی ها مطلع شوند.

قفل مسکن مهر ادارات قرچک باز می شود

تعاونی مسکن شهدای ادارات قرچک با ورود دادستانی به زودی تعیین تکلیف می شوند.