قدوس: باید آرامش خود را حفظ کنیم/توانایی ماندن در لوشامپیونه را داریم
مطالب مرتبط

قدوس: باید آرامش خود را حفظ کنیم/توانایی ماندن در لوشامپیونه را داریم

شانس ماندن یاران سامان قدوس در لوشامپیونه از زبان پلیسیه

کریستوف پلیسیه، سرمربی آمیا بازی پایانی تیمش در فصل جاری لوشامپیونه را به خاطر بقا در این رقابت‌ها بسیار مهم دانست.

قدوس: بقا در لوشامپیونه دست خودمان است

تهران- ایرنا- «سامان قدوس» پس از تساوی بدون گل آمیان مقابل تولوز اظهار داشت: این بازی را نبردیم اما مشتاقانه در انتظار بازی های آینده هستم؛ بقا در لوشامپیونه در دستان خودمان است.

فوتبال جهان|جدول رده‌بندی لوشامپیونه در پایان هفته سی و هفتم

فوتبال جهان - نزدیک شدن تیم سامان قدوس به سقوط و قطعی شدن سهمیه لیون از جمله اتفاقات بازی‌های همزمان هفته سی و هفتم رقابت‌های لوشامپیونه بود.

روایت سرمربی آمیا از کیفیت پایین خط حمله با حضور قدوس و کوناته

کریستوف پلیسیه، سرمربی 53 ساله آمیای فرانسه به تشریح شرایط تیمش در 2 هفته باقی‌مانده به پایان فصل جاری لوشامپیونه فرانسه و خطر سقوط به دسته پایین‌تر پرداخت.

برخوردهای سلیقه ای باعث ضربه به آرامش جامعه می شود

بوشهر- ایرنا- معاون سیاسی و امنیتی استانداری بوشهر گفت:آنچه امروز به آن نیاز داریم ضرورت حفظ آرامش است و رفتارهای سلیقه ای ما نباید به گونه ای باشد که به آرامش جامعه ضرر برسد.

ما را به فساد و ضعف مدیریتی متهم می‌کنند/ تخریب یکدیگر به تضعیف اعتماد عمومی می‌انجامد/ مردم از نظر رفاه از اروپا بهترند

رئیس جامعه روحانیت مبارز گفت: ما مشکلاتی در داخل داریم که ما را متهم به فساد و ضعف مدیریت و... می‌کنند بخشی از این‌ها واقعیت است باید جبران کنیم و آن بخشی از آن که دروغ است، باید از خود دفاع کنیم.]]>

غفور: باید نتیجه خوبی در لیگ ملت‌‌ها بگیریم/ لیاقت صعود به المپیک را داریم

ملی‌پوش والیبال ایران گفت: امیدوارم که در دور اول به المپیک صعود کنیم اما اگر نشد، قطعا در دور بعدی لیاقت صعود به المپیک را داریم.

باید اعتبار والیبال ایران را ارتقا دهیم/ انگیزه خوبی داریم

کارشناس والیبال ایران پیش از آغاز رقابت‌های لیگ ملت‌ها گفت: باید نبود دیدار تدارکاتی را فراموش کنیم و با تمام توان و قوا در مسابقات حاضر شویم.

نشاط و سرزندگی مردم را تقویت کنیم

استاندار تهران تاکید کرد: در مقابل جنگ روانی دشمن باید امید،نشاط و سرزندگی مردم را تقویت کنیم و جامعه را از سوق یافتن به سوی یاس و افسردگی باز داریم.

تکلیف کشتی باید زودتر مشخص شود/ فرصت زیادی تا المپیک نداریم

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید ایران گفت: اگر سودای درخشش در رقابتهای جهانی و المپیک داریم باید هر چه سریع‌تر تکلیف انتخابات را روشن کنیم.

شکست آمیان با قدوس؛ پیروزی قاطع PSG

آمیان در شبی که سامان قدوس را در ترکیب اصلی خود داشت برابر موناکو تن به شکست داد. پاری سن ژرمن هم در خانه با درخشش امباپه پیروزی پر گلی را به دست آورد.

تابش: رقابت در شرایط برابر بود قهرمانی به نام ما بود

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: چون یک بازی دیگر در جام حذفی با پرسپولیس بازی داریم، تمام تلاشم این است که در آرامش صحبت کنم و بتوانیم یک بازی جوان‌مردانه را به نمایش بگذاریم و به قهرمانی در آن جام بسیار امید داریم]]>

با هنر هم می‌توانیم معلولیت را مغلوب کنیم

یک نقاش در شهر بیرجند با هنر خود، معلولیتش را مغلوب توانایی هایش ساخته است.

روستانشینان کردستان توانایی پرداخت 600 هزار تومان حق بیمه سالیانه را ندارند

استاندار کردستان با بیان اینکه بسیاری از روستانشینان توانایی پرداخت 600 هزار تومان حق بیمه سالیانه را ندارند گفت: باید برای حل مشکلات روستائیان راهکار مناسبی پیدا کرد.

مدیر تیم های پارادومیدانی: سال 98 برنامه های فشرده ای داریم

تهران - ایرنا - رییس انجمن دو ومیدانی جانبازان و معلولین گفت: سال 98 برای این رشته سال مهمی به شمار می رود زیرا هم باید رقابت های انتخابی تیم ملی را برگزار کنیم و هم ورزشکاران در رقابت های گزینشی المپیک 2020 در امارات شرکت کنند.

آمادگی رفع مشکلات پس از سیل را در خوزستان داریم

اهواز – ایرنا – رییس قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان گفت: آمادگی رفع مشکلات به وجود آمده از سیل را در خوزستان داریم و در کنار دیگر دستگاه های اجرایی تلاش می کنیم که مردم به زندگی عادی خود برگردند.

وزیر اطلاعات: باید با وحدت نقشه های نظام سلطه را خنثی کنیم

کرمانشاه- ایرنا- وزیر اطلاعات، با اشاره به تحریم های جنایتکارانه آمریکا علیه مردم ایران، گفت: باید با وحدت و انسجام ملی زیر پرچم ولایت یک دل و یک زبان حرکت کنیم و نقشه های نظام سلطه را خنثی و نقش بر آب کنیم.

وزیر اطلاعات: باید با وحدت نقشه های نظام سلطه را خنثی کنیم

کرمانشاه- ایرنا- وزیر اطلاعات، با اشاره به تحریم های جنایتکارانه آمریکا علیه مردم ایران، گفت: باید با وحدت و انسجام ملی زیر پرچم ولایت یک دل و یک زبان حرکت کنیم و نقشه های نظام سلطه را خنثی و نقش بر آب کنیم.

اسلام ناب را باید به مردم عرضه کنیم

قم - رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: باید آرایش جنگی داشته باشیم و در راستای زیست بوم فرهنگی جامعه همت مضاعف به خرج دهیم تا اسلام ناب را به مردم عرضه کنیم.