بیشتر مردم کره جنوبی خواستارپیگیری مذاکره با کره شمالی هستند

تهران- ایرنا- خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی به نتایج یک نظرسنجی نوشته است که بیش از نیمی از مردم کره جنوبی معتقدند، دولت باید به دنبال گفت و گو با کره شمالی باشد.مطالب مرتبط

بیشتر مردم کره جنوبی خواستارپیگیری مذاکره با کره شمالی هستند

تهران- ایرنا- خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی به نتایج یک نظرسنجی نوشته است که بیش از نیمی از مردم کره جنوبی معتقدند، دولت باید به دنبال گفت و گو با کره شمالی باشد.

ترامپ با پرونده کره‌شمالی به کره‌جنوبی می‌رود

سه ماه بعد از نشست ناکام میان رهبران واشنگتن و پیونگ یانگ در ویتنام، رئیس جمهوری آمریکا در ماه ژوئن به سئول سفر خواهد کرد تا با همتای کره جنوبی خود درباره برنامه اتمی کره شمالی مذاکره کند.

ترامپ و امید رفاقت با رئیس کیم؛ بن بست مذاکره گشوده می شود؟

پیشنهادهای روسیه و ژاپن در حالی گمانه‎زنی‎ درباره خلاص شدن ترامپ از بن‌بست مذاکره مستقیم با رهبر کره شمالی را افزایش می‌دهد که همزمان ریسک تعامل با مسکو و پکن نیز بیشتر می‌شود.

خراسان شمالی‌ها نان خور تر از بقیه هستند

معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت خراسان شمالی گفت: میزان مصرف آرد توسط مردم خراسان شمالی بیش از میانگین کشوری است.

کسانی که دم از مذاکره می‌زنند خائن و یا ترسو هستند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: مذاکره در شرایط فعلی سم مهلک است و کسانی که دم از مذاکره می‌زنند خائن یا ترسو هستند.

تحریم شدید و مذاکره همزمان؛ سیاست ما در مورد ایران و کره شمالی است

تهران - ایرنا - «ریچارد گرنل» در گفت وگو با نشریه بیلد آلمان گفت: دولت آمریکا درحالی که تحریم های شدیدی را علیه ایران و کره شمالی اعمال کرده، همزمان به دنبال مذاکره با آنها برای حل اختلافات است.

مردم خراسان جنوبی در انجام امور خیریه پیشتاز شدند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی  استانداری خراسان جنوبی با اشاره به اینکه مردم استان در امور خیریه پیشتاز هستند گفت: پرداخت زکات در خراسان جنوبی باید فرهنگ‌سازی شود.

تکمیل باند جنوبی کنار گذر شمالی بجنورد در انتظار تامین اعتبار

مدیر حوزه طرح های شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور در خراسان شمالی از توافق برای تأمین 6 میلیارد تومان اعتبارِ مورد نیازِ تکمیل باند جنوبی کنار گذر شمالی بجنورد خبر داد.

اولویت اصلی بهبود معیشت مردم است

رئیس قوه قضائیه گفت: پیروزی ما صرفا در گرو آموزه‌های والای انقلاب است نه مذاکره، نه تسلیم و نه پیامهای نادرستی که متضمن هرگونه عقب نشینی یا استقبال از مذاکره با متجاوزان به حقوق مردم باشد.

روزنامه کره شمالی: انجام تعهدات هانوی تضمین شده نیست

یک رسانه کره شمالی از آمریکا خواست تا از لحن مغرورانه خود در مذاکره با پیونگ یانگ دست بردارد.

ابراهیمی: ما برای اتمام حجت با دنیا مذاکره کردیم

نماینده مردم شازند در مجلس گفت: عدم انجام تعهدات مورد موافقت در مذاکره نشان داد که چیزی که 1+5 برای مذاکره دنبال می‌کنند محدود کردن، امتیاز گرفتن و امتیاز ندادن است.

کره جنوبی به ارسال کمک‌های غذایی به کره شمالی ادامه می‌دهد

رئیس دفتر امنیت ملی ریاست جمهوری کره جنوبی امروز (جمعه) اعلام کرد، سئول تمایل دارد تا با وجود آزمایش‌های موشکی اخیر از سوی کره شمالی همچنان به این کشور کمک‌های غذایی ارسال کند.

اظهارات آمریکایی ها برای مذاکره و گفت و گو با ایران دروغ است

تهران-ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهارات مقامات آمریکایی مبنی بر این که به دنبال مذاکره با ایران هستند را دروغ خواند و گفت: اگر آنها بنای مذاکره و گفت و گو داشتند تحریم ها را افزایش نمی دادند و اقدام به تهدید نظامی نمی کردند.

روس‌ها وارد بازی خلع سلاح کره شمالی و گفتگو با آمریکا می‌شوند

یک مقام ارشد آمریکایی روز جمعه گفت که این کشور به مذاکره با روسیه برای یافتن راهی به‌منظور خلع سلاح کره شمالی ادامه خواهد داد.

روحانی: می‌دانیم مردم در فشار سخت و سنگین زندگی هستند

رئیس‌جمهوری با قدردانی از وزرا و مسئولین دولتی و همچنین خانواده‌های اعضای دولت تأکید کرد: همه اعضای دولت تدبیر و امید با روحیه بسیار بالا آماده خدمت‌رسانی بیشتر به مردم شریف ایران هستند و هیچ توطئه داخلی و خارجی نمی‌تواند این عزم و روحیه مسئولین را در هم

ژاپن برای مذاکره با کره شمالی اعلام آمادگی کرد

تهران- ایرنا- به ‌رغم آزمایش‌های موشکی اخیر پیونگ‌یانگ ، دولت توکیو امروز دوشنبه اعلام کرد که به دنبال برپایی مذاکرات مستقیم با کره شمالی است.

سلیمی: هیچ ایرانی باغیرتی تن به مذاکره با آمریکا در این شرایط نمی‌دهد

یک عضو فراکسیون ولایی مجلس با بیان این‌که «مذاکره با آمریکا در این شرایط به معنای تسلیم شدن و ذلیل کردن ملت است»، گفت: آمریکایی‌ها به دنبال براندازی هستند.

آزمایش موشکی کره شمالی

ارتش کره جنوبی اعلام کرد به نظر می رسد کره شمالی دو موشک شلیک کرده است.

آزادی‌خواه: آمریکایی‌ها دنبال مصادره توانمندی های ایران هستند

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: برابر تشریح اثرگذار، فنی و کارشناسانه رهبر معظم انقلاب خاستگاه آمریکایی در مذاکره، مذاکره نیست بلکه مصادره است.

آمریکایی‌ها احتیاج دارند به اینکه هارت و پورت کنند/ مذاکره با دولت کنونی آمریکا سم است/ بنا نیست جنگی انجام شود

رهبر انقلاب تاکید کردند: بعضی در داخل می‌گویند مذاکره چه عیبی دارد؟ مذاکره سم است، تا وقتی آمریکا این است که الان هست و مذاکره با دولت کنونی آمریکا یک سم مضاعف است. مذاکره یعنی معامله و داد و ستد اما آنچه در نظر آمریکاست، نقاط قوت ماست.]]>