بدعهدی «بن‌سلمان» صدای خانواده زندانیان پاکستانی را درآورد
مطالب مرتبط

بدعهدی «بن‌سلمان» صدای خانواده زندانیان پاکستانی را درآورد

تاکید امام جمعه دامغان بر حمایت از خانواده زندانیان

حجه الاسلام حسینیان گفت : آسیب های اجتماعی در جامعه برای خانواده های زندانیان بیش از پیش از دیگر اقشار است و باید از خانواده زندانیان بیشتر حمایت شود.

خانواده‌های زندانیان قم زیر چتر حمایتی انجمن حمایت زندانیان قم

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان قم از اجرای طرح حمایتی ویژه ماه مبارک رمضان برای خانواده های زندانیان در قم خبر داد.

۵۰۰ خانواده زندانیان در کرمان تحت حمایت قرار دارند

کرمان – رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: انجمن حمایت از زندانیان ۵۰۰ خانواده از زندانیان را تحت پوشش خود قرار داده است.

جشن گلریزان؛ هدیه لبخند امید و زندگی به خانواده‌های زندانیان جرایم غیرعمد

نیمه ماه رمضان فرامی‌رسد و طبق سنت دیرینه جشنی برای نشاندن لبخند امید و زندگی به زندانیان برپا می‌شود تا با ریختن گلی از شاخسار زندگی خود باغ بقا و بهار وصل را به خانواده‌های زندانیان جرایم غیرعمد هدیه دهند و امشب همه به این مهمانی دعوت‌اند.

سبد حمایتی ویژه رمضان بین خانواده های زندانیان مراغه توزیع شد

مراغه - ایرنا - مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مراغه از توزیع سبد غذائی و حمایتی ویژه ماه رمضان در بین خانواده های زندانیان زیر پوشش این انجمن خبرداد.

خیرین اردکان 570 میلیون ریال به خانواده زندانیان کمک کردند

یزد - ایرنا - مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان اردکان گفت: افراد خیر 570 میلیون ریال به خانواده های مددجویان زندانی کمک کردند .

آزادی زندانیان غیر عمد به کاهش مشکلات خانواده‌هایشان کمک می‌کند

سمنان - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان، با بیان اینکه آزادی زندانیان غیر عمد به کاهش مشکلات خانواده‌هایشان کمک می‌کند، گفت: این امر یکی از بهترین انواع خیرات است.

افزایش پرونده های مهریه در قروه/لزوم توجه به خانواده زندانیان

قروه- رئیس دادگستری قروه بیشترین آسیب در جامعه را شامل خانواده زندانیان دانست و از افزایش پرونده های مهریه و مشکلات خانوادگی خبر داد و خواستار توجه جدی به این مهم شد.

برگزاری جشن گلریزان برای آزادی زندانیان در دامغان

جشن گلریزان ستاد دیه و انجمن حمایت از خانواده های زندانیان دامغان ، میزبان بیش از 120 خیر برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد بود.

همایش‌های نمایشی صدای استاندار را هم درآورد/ همایش یا نمایش تبلیغاتی؟!

کمک 5 میلیارد و 300 میلیون ریالی خیران به خانواده های زندانیان نیازمند

بخشندگی نیکوکاران اصفهانی گره گشای بخشی از رنج خانواده های محکومان مالی در بند شد.

بیش از ۲۰۰ خانوار عضو انجمن حمایت از زندانیان

مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان سقز گقت: در حال حاضر ۲۰۵ خانواده زندانی با جمعیت بیش از ۵۰۰ نفر تحت پوشش این انجمن هستند.

صدای کهکشان‌ را بشنوید!+فیلم

آیا تا به حال به این موضوع اندیشیده‌اید که صدای کهکشان‌ها چگونه است؟ اگر پاسختان خیر است باید بگویم اگر انسان‌ها می‌توانستند صدای کهکشان را بشنوند، صدای آن همانگونه که تلسکوپ فضایی هابل ثبت کرده، خواهد بود.

کمک کردن به زندانیان آسیب را از جامعه دور می کند

قروه- امام جمعه قروه کمک کردن به زندانیان را عاملی برای دور کردن آسیب از جامعه دانست و خواستار حمایت از خانواده فرد زندانی و استفاده درست از داشته ها شد.

ایران 104 مهاجر غیرقانونی پاکستان را بازگرداند

تهران - ایرنا - روزنامه پاکستانی 'پاکستان تودی' روز شنبه گزارش داد که دولت ایران امروز 104 مهاجر غیرقانونی پاکستانی را در تفتان منطقه مرزی چاقای به ماموران دولتی پاکستانی تحویل داد.

گزارش مکتوب ......صدای دمام ؛ صدای دعوت به عبودیت و بندگی

صدای دمام سالهاست که با گوش مردم دیار جنوب و بویژه بوشهری ها آشناست و این نوا در مناسبت های مختلف معانی خاصی برای مخاطبین دارد ؛ و اینروزها صدای دمام برای روزه داران معنی دعوت به عبودیت و بندگی می دهد .

بدهی ۳۰ میلیارد تومانی زندانیان جرائم غیر عمد خراسان جنوبی

بیرجند- مدیرکل زندان‌های خراسان جنوبی بدهی زندانیان جرایم غیر عمد استان را ۳۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: طرح پویش مهربانی ویژه آزادی این زندانیان راه اندازی شده است.

نگاهی به شعر و زندگی سلمان ساوجی/ داستان مجادله عبید زاکانی و سلمان ساوجی

مردم به یاری زندانیان جرائم غیرعمد بشتابند

جشن گلریزان بهترین فرصت برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد است.