رییس شورا: شهرداری همدان قطع درختان اردوگاه فجر را بررسی کند

همدان-ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر همدان گفت: قطع و هرس درختان بدون مجوز ممنوع است و شهرداری موظف است از اردوگاه فجر بازدید و قطع درختان این منطقه را بازرسی کرده و نتیجه را به مراجع قضایی اطلاع دهد.مطالب مرتبط

شهرداری همدان در پی تحقق شهر هوشمند است

همدان-ایرنا- رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری همدان گفت: راهبرد شهرداری همدان در برنامه جامع، ارایه خدمات الکترونیکی، حرکت به سمت شهر هوشمند و الکترونیک است.

کشمکش های شورا و شهردار همدان در انتصاب مدیران

همدان- ایرنا- دور جدید تغییرات در بدنه مدیریتی شهرداری همدان در حالی قرار بود امروز با صدور ابلاغ ها انجام شود که برخی اعضای شورای شهر در صحن علنی امروز /یکشنبه/ تصمیم شهردار را به تاخیر انداختند.

عضو شورای شهر: شهرداری همدان سازمان گردشگری ایجاد کند

همدان- ایرنا- رییس کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر همدان گفت: شهرداری همدان پیرامون پیگیری مناسب تر مصوبه ها، طرح ها و نیز در راستای سهولت در مسیر صدور مجوزهای لازم برای سرمایه گذاران نسبت به ایجاد سازمان یا شرکت گردشگری اقدام کند.

طرح جامع فناوری اطلاعات در شهرداری همدان تدوین می شود

همدان - رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری همدان بااشاره به تلاش برای محقق کردن شهرداری الکترونیک گفت: طرح جامع فناوری اطلاعات در شهرداری همدان تدوین می شود.

رییس اتاق اصناف همدان: تعرفه های مالیات کاهش یابد

همدان- ایرنا- رییس اتاق اصناف همدان با اشاره به افت فروش کسبه و بازاریان همدان در سال گذشته خواستار کاهش تعرفه های مالیات و ارزش افزوده بر اساس شرایط موجود صنوف شد.

بررسی پرونده باغات در شورا

شورای شهر تهران پرونده چند پلاک ثبتی را به عنوان باغ و غیرباغ مورد بررسی قرار داد که دو بررسی دو پرونده با چالش‌هایی همراه بود.

رییس کل دادگستری همدان: نخریدن، پاسخ خوبی به گرانی است

همدان- ایرنا- رییس کل دادگستری استان همدان گفت: تحریم و نخریدن اقلام گران قیمت، اهرم خوبی برای پاسخ به گرانی های افسار گسیخته و بی منطق است.

بازدید استاندارخوزستان از اردوگاه سیل زدگان روستای  مگرن 3

استاندار خوزستان برای دومین بار در هفته گذشته از اردوگاه سیل زدگان روستای مگرن 3 از توابع بخش شاوور بازدید ومسائل و مشکلات ساکنان این روستا را بررسی کرد.

وقوع ۴٠ حادثه مرتبط با درختان در پی طوفان تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع ۴٠ مورد حادثه مرتبط با درختان در پی وقوع طوفان شدید در تهران خبر داد.

از بین رفتن درختان باغ شهر تفت+ فیلم

سودجویان روز به روز در حال از بین بردن درختان سرسبز باغ شهر تفت هستند.

سقوط پیکان از پل، یک کشته و چهارمجروح بر جا گذاشت

همدان- ایرنا- رییس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر سقوط یک دستگاه سواری پیکان از پل در جاده همدان - کرمانشاه یک تن فوت و چهار نفر مجروح شدند.

560 هزار پرونده در شورای حل اختلاف تهران مختومه شد

تهران - ایرنا - رییس شورا‌های حل اختلاف استان تهران با اشاره به عملکرد شورا‌های حل اختلاف در سال 97 گفت: در یکسال گذشته 560 هزار فقره پرونده وارد شورا‌های حل اختلاف استان تهران شده که نزدیک به همین عدد پرونده مختومه شده است.

تنها یک اردوگاه اسکان سیل‌زدگان در خوزستان دایر است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از کاهش اردوگاه‌های اسکان اضطراری در مناطق سیل‌زده استان به یک اردوگاه فعال خبر داد.

بررسی راهکارهای گسترش همکاری در حوزه بازآفرینی با سازمان شهرداری ها

معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ​ راه‌های گسترش همکاری و تعامل بین دو دستگاه در حوزه بازآفرینی شهری را بررسی کردند

استاندار خوزستان مشکلات سیل زدگان شوش را بررسی کرد

دزفول - ایرنا - استاندارخوزستان عصر جمعه از اردوگاه سیل زدگان روستای مگرن سه از توابع بخش شاوور شهرستان شوش بازدید و مسائل و مشکلات ساکنان این منطقه را بررسی کرد.

تحقق پذیری برنامه ۵ ساله سوم شهر تهران

‎ ‎نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه: اگر تا پایان سال ۹۸ اهداف مندرج در برنامه سوم توسعه شهر تهران به میزان یک پنجم یعنی ۲۰ درصد محقق شود می‌توان به تحقق پذیری سند شورا و شهرداری امید بست

ادعای "20 هزار میلیارد هزینه فاقد سند" در دوره قالیباف دروغ از آب درآمد

معاون اسبق برنامه ریزی و امور شورا‌های شهرداری تهران درمورد شایعه بدهی 20 هزار میلیاردی شهرداری سابق بیان کرد: کیفرخواست منتشر کننده خبر دروغ بدهی شهرداری قالیباف از سوی شعبه 4 بازپرسی صادرشد.

2 کیلوگرم شیشه و حشیش در همدان کشف شد

همدان- ایرنا- رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان گفت: ماموران این نیرو در جریان بازرسی از یک دستگاه خودرو 2 کیلوگرم شیشه و حشیش کشف کردند.

اختلاف بین شهرداری مشهد و تامین اجتماعی بررسی شد

مشهد- ایرنا- در نشست روز پنجشنبه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی خراسان رضوی اختلاف بین شهرداری مشهد و اداره کل تامین اجتماعی استان در ارتباط با حق بیمه موضوع ماده 5 قانون حق بیمه تامین اجتماعی کارگران ساختمانی منطبق بر عوارض شهرداری، مورد بررسی قرار گرف

شهرداری هزینه‌های غیر عمرانی را کاهش دهد

رئیس کمیسیون سلامت شورا گفت: در گزارش عملکرد مالی اسفند ماه حدود۷۴ درصد مصارف غیر عمرانی بوده، شهرداری تهران باید به سمتی حرکت کند که از هزینه‌های غیر عمرانی کم و منابع را صرف عمران شهر کند.