رونق تولید باحضور بخش خصوصی و تشکل ها/ قانون بانکی و مالیاتی برای رونق تولید اصلاح شود
مطالب مرتبط

رونق تولید باحضور بخش خصوصی و تشکل ها/ قانون بانکی و مالیاتی برای رونق تولید اصلاح شود

رونق تولید باحضور بخش خصوصی و تشکل ها

نماینده مجلس با تاکید بر حضور بخش خصوصی گفت: استفاده از تشکل ها به تصمیم سازی برای رونق تولید کمک می کند

الزام حضور بخش خصوصی و تشکل ها در اجرا برای رونق تولید

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر اینکه حضور بخش خصوصی در اجرا مهم است، گفت: استفاده از تشکل ها می تواند به تصمیم سازی برای رونق تولید کمک کند.

سر ناسازگاری سیاست های پولی و بانکی با تولید

قزوین - ایرنا - جمعی از دست اندرکاران و فعالان عرصه تولید و صادرات، فقدان تناسب بین سیاست های پولی و بانکی با بخش تولید را از موانع و مشکلات اصلی رونق و پیشبرد این حوزه دانستند و بر ضرورت اصلاح نظام پولی و بانکی کشور تاکید کردند.

موانع رونق تولید| باستانی: دولت در تصمیم‌گیری کُند است

نماینده مجلس با بیان اینکه دولت در تصمیم گیری ها کُند است، ضمن تاکید بر حضور بخش خصوصی در جلسات سران قوا گفت: استفاده از تشکل ها به تصمیم سازی برای رونق تولید کمک می کند.

سر ناسازگاری سیاست های پولی و بانکی با تولید

قزوین - ایرنا - جمعی از دست اندرکاران و فعالان عرصه تولید و صادرات، فقدان تناسب بین سیاست های پولی و بانکی با بخش تولید را از موانع و مشکلات اصلی رونق و پیشبرد این حوزه در کشور دانستند و بر ضرورت اصلاح نظام پولی و بانکی کشور تاکید کردند.

واگذاری اصولی از ملزومات رونق تولید

این بخش خصوصی است که می تواند با رونق تولید و ایجاد اشتغال به کمک اقتصاد بیاید

دستگاه‌های اجرایی موظف به انجام اقداماتی برای «رونق تولید» شدند

رئیس جمهور به وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها دستور داد تا در زمینه رونق تولید و رفع موانع سرمایه‌گذاری در کشور و آموزش مهارت‌های عملی با هدف رونق تولید و اشتغالزایی اقدام کنند.

رونق تولید با تکمیل زنجیره تولید

شایان مهر در بسته خبری «رونق تولید» این هفته به سراغ شرکتی دانش بنیان رفته که در تولید کاتالیست و تجهیزات نفتی حرفی برای گفتن دارد.

مسئول صنفی: رونق تولید با بهره وام 28 درصدی محقق نمی شود

تهران- ایرنا- نایب رییس اتاق اصناف تهران معتقد است: برای تحقق شعار رونق تولید از نظام بانکی انتظار می رود تسهیلات با بهره کم، نه 28 درصد در اختیار تولیدکنندگان قرار دهند تا شاهد بهبود جریان تامین مالی و وضعیت تولید باشیم.

واگذاری غیر اصولی مانع رونق تولید

این بخش خصوصی است که می تواند با رونق تولید و ایجاد اشتغال به کمک اقتصاد بیایدو این موضوع اهمیت واگذاری ها را بیشتر می کند

تمرکز حسابرسی‌ها و نظارت های مالی زمینه ساز رونق تولید است

رونق تولید وجوه مختلفی دارد و شامل افزایش بهره وری و حذف مقررات دست و پا گیر و اصلاح فرایندهای اجرایی و استفاده از ظرفیت های قانونی موجود جهت بهسازی محیط کسب‌وکار است.

الزامات رونق تولید از دیدگاه بخش خصوصی - جمال رازقی*

تهران- ایرنا- انتخاب شعار رونق تولید انتخابی مطلوب و ارزشمند است اما در رسیدن به آن چالش های بزرگی وجود دارد که تمامی ارکان جامعه برای رسیدن به این خواسته باید همتی مضاعف داشته باشند.

رییس جمهوری به دستگاه‌ها برای رونق تولید دستور داد

تهران- ایرنا- رییس جمهوری به وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها دستور داد تا در زمینه رونق تولید و رفع موانع سرمایه گذاری در کشور و آموزش مهارت‌های عملی با هدف رونق تولید و اشتغالزایی اقدام کنند.

عبور از موانع «رونق تولید» در سایه همدلی

وزارت صنعت به عنوان یکی از محورهای اساسی و مهم در رونق تولید، برنامه های متنوعی را برای تحقق اهداف برای رونق تولید در 7 محور اصلی پیش بینی کرده که موفقیت در آن مستلزم تحقق برخی الزامات در حوزه های فرابخشی از جمله ایجاد هماهنگی و انسجام در برنامه‌هاست

تعامل بخش خصوصی و دولت باعث رونق تولید می شود

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه، تعامل بخش خصوصی و دولت را باعث رونق تولید دانست و گقت: هماهنگی این 2 بخش می تواند گره از بسیاری مشکلات اقتصادی بگشاید.

لزوم بهره مندی از همه ظرفیت‌ها برای رونق تولید و اشتغال در گیلان

استاندار گیلان گفت: باید از ظرفیت تبصره ۱۸ قانون بودجه سال۹۸ برای رونق تولید و اشتغال در استان بیشتر استفاده کنیم.

شکوفایی اقتصادی با انسجام ارکان «رونق تولید» محقق می‌شود

مدیر کل پایداری مشاغل وزارت کار، کارگر و کارفرما را دو رکن اصلی رونق تولید دانست وگفت:باتوجه به شرایط خاص کشور تلاش مضاعف کارگران وکارفرمایان درانسجام رونق تولید،شکوفایی اقتصاد رادر پی دارد.

استاندار مازندران: رونق تولید از شعار خارج و عملی می شود

ساری - ایرنا - استاندار مازندران با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان رونق تولید گفت که این رونق تولید تنها به صورت یک اسم یا نوشتن بر روی سر برگ های اداری خلاصه نمی شود و به صورت جدی و مستمر برای عملی کردن آن تلاش می کنیم .

رونق تولید رمز عبور کشور از تحریم های ظالمانه دشمنان

خطیب جمعه قم ضرورت رونق تولید را مورد توجه قرار داد و تاکید کرد: باید موانع و قوانین دست و پاگیر را از سر راه تولید کنندگان و کارآفرینان برداریم تا این امر محقق شود .