17 ساخت و ساز غیرمجاز در شمیرانات تخریب شد

تهران- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شمیرانات گفت: روز گذشته (یکشنبه) 17 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در روستاهای راحت آباد و امامه از توابع بخش لواسانات و رودبارقصران شهرستان تخریب شد.مطالب مرتبط

100 ساخت و ساز غیرمجاز در پاکدشت تخریب شد

تهران – ایرنا- بخشدار مرکزی پاکدشت اعلام کرد: 100 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در این شهرستان تخریب و 40 هکتار از زمین های کشاورزی آزاد سازی شد.

166 ساخت و ساز غیرمجاز در فیروزکوه تخریب شد

تهران- ایرنا- فرماندار فیروزکوه اعلام کرد: از ابتدای سال 97 تا پایان اردیبهشت امسال 166 مورد ساخت و ساز، دیوار کشی و فنس کشی غیرمجاز در سطح شهرستان تخریب و 714 هزار و 767 متر مربع از زمین های کشاورزی، ملی و حریم راه ها آزادسازی شد.

۱۶ فقره ساخت و ساز غیرمجاز در گناوه تخریب شد

گناوه - دادستان عمومی و انقلاب گناوه گفت:صبح امروز ۱۶ فقره ساخت و ساز غیرمجاز به وسعت ۲۳ هزار مترمربع در حریم دره گپ گناوه تخریب شد.

تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در گناوه

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گناوه از تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم دره گپ بندر گناوه خبر داد.

ساخت و سازهای غیرمجاز در بستر رودها باید تخریب شود

قزوین - ایرنا - رئیس کل دادگستری قزوین گفت: ساخت و ساز‌های غیرمجاز در بستر رودخانه‌ها به دلیل آسیب پذیری در مقابل بلایای طبیعی و آسیب به محیط زیست باید تخریب شود.

خط و نشان دستگاه قضا برای ساخت وسازهای غیر مجاز

ساخت و ساز‌های غیرمجاز در بستر رودخانه‌ها، باید تخریب شود.

۲۵ هزار مترمربع ساخت ساز غیرمجاز تخریب شد

تخریب 26 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در کهریزک

12 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در ورامین تخریب شد

تهران – ایرنا – مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ورامین گفت : با تخریب 12 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی بخش جوادآباد ورامین، 25 هزار متر مربع از اراضی کشاورزی این شهرستان آزاد شد.

تخریب 600 سازه غیرمجاز در شمال شرق تهران

تهران- روزنامه ایران روز شنبه در مطلبی تخریب 600 سازه غیرمجاز در شمال شرق تهران را بررسی کرده است.

ساخت و ساز غیرمجاز معضلی که گریبان روستاها را نیز گرفته است

مشهد - ایرنا - افزایش قیمت مسکن در شهرهای بزرگ و تمایل شهرنشینان به برخورداری از ملک شخصی در محیطی دور از هیاهوی زندگی شهری چندی است که روستاها و زمینهای اطراف شهرها را نیز به جولانگاه ساخت و سازهای غیرمجاز تبدیل کرده است.

نظارت بر ساخت و سازهای غیرمجاز در سنندج ضروری است

سنندج – فرماندار شهرستان سنندج خواستار تشدید نظارت ها بر روند ساخت و سازهای غیرمجاز در این شهرستان شد.

فرماندار آستارا: منابع ملی در اجرای طرح های عمرانی حفظ شود

آستارا - ایرنا - فرماندار بندر مرزی آستارا با اعلام استقبال و حمایت از اجرای طرح های عمرانی و گردشگری در این شهرستان، بر جلوگیری از برداشت غیرمجاز مصالح و تخریب اراضی ملی به بهانه عملیات ساخت و ساز تاکید کرد.

روستاهای مشهد جولانگاه ساخت و ساز غیرمجاز

مشهد- ایرنا- افزایش قیمت مسکن و تمایل شهروندان کلانشهر مشهد به ساخت تفرجگاه های شخصی، روستاها و اراضی اطراف شهر را به جولانگاه ساخت و سازهای غیر مجاز تبدیل کرده است .

چهار هکتار از اراضی ملی در بهبهان رفع تصرف شد

اهواز - ایرنا - سرپرست فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی خوزستان گفت: چهار هکتار از اراضی ملی در بهبهان رفع تصرف و ساخت و سازهای غیرمجاز در آن به مساحت 2.5 هکتار به طور کامل تخریب شد.

از ورود دام های غیرمجاز به دشت لار جلوگیری می شود

تهران- ایرنا- فرماندار شمیرانات ورود دام به دشت لار را منوط به پروانه اعلام کرد و افزود: همخوانی پروانه با تعداد و شرایط دام ها بررسی خواهد شد.

ادعای شهردار کاشمر درباره برخی ویلاهای غیرمجاز کلاته‌بزی

شهردار کاشمر ادعا کرد: متاسفانه برخی از ساخت و سازهای غیرمجاز کلاته‌بزی مربوط به مسئولان شرکت‌های خدماتی است که شناسایی شده‌اند و پرونده‌ها در کمیسیون مربوطه مطرح است.

خروج دام های غیرمجاز از مراتع منطقه حفاظت شده اشترانکوه

خرم آباد - ایرنا - مسئول منطقه حفاظت شده اشترانکوه گفت: در راستای جلوگیری از تخریب پوشش گیاهی و حفاظت بهتر از محیط زیست دام های غیرمجاز از مراتع منطقه حفاظت شده اشترانکوه خارج شدند.

خروج دام‌های غیرمجاز از مراتع منطقه حفاظت شده اشترانکوه

مسئول منطقه حفاظت شده اشترانکوه گفت: در راستای جلوگیری از تخریب پوشش گیاهی و حفاظت بهتر از محیط زیست دام‌های غیرمجاز از مراتع منطقه حفاظت شده اشترانکوه خارج شدند.

ساخت واحدهای مسکونی مددجویان سیل زده طی ۶ ماه

معاون مشارکت‌های مردمی در سازمان بهزیستی از جمع آوری ۲۱ میلیارد تومان برای کمک به سیل زدگان خبر داد و گفت: قرار است طی ۶ ماه عملیات ساخت واحدهای تخریب شده انجام شود.