معاون استاندار تهران: کمبود شکر برطرف شد

تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با بیان اینکه مشکل کمبود شکر برطرف شد گفت: اکنون 10 هزار تن شکر در یکی از کارخانه های استان شکر دپو (انبار) شده و آماده تزریق به بازار است.
کلمات کلیدی: [ اقتصادی] [ تجارت] [ صنعت و معدن]


مطالب مرتبط

کمبود مسجد در شهر قم برطرف می‌شود

قم - رئیس ستاد اقامه نماز استان قم از اختصاص ۸ میلیارد تومان برای ساخت مسجد در این استان طی سال گذشته خبر داد و گفت: به زودی مشکل کمبود مساجد در نقاط مختلف شهر قم را برطرف می‌کنیم.

کمبود کلاس درس در البرز با کمک خیرین برطرف می شود

کرج - ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: ساخت کلاس های درس در این استان تنها با کمک خیرین و مردم برطرف خواهدشد.

معاون استاندار: سرمایه‌گذار نباید درگیر آیین‌نامه‌های اداری شود

بجنورد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی گفت: سرمایه گذاران نباید در پیچ و تاب مسایل اداری گرفتار شوند و اگر سلسله‌مراتب اداری وجود دارد باید توسط خود دستگاه اجرایی برطرف شود.

استاندار خراسان جنوبی: استقرار مدیران در روستاهای سیل زده تا برطرف شدن مشکل زیرساخت‌ها

استاندار خراسان جنوبی در بازدید از مناطق سیل زده شهرستان سربیشه دستور داد مدیران از امشب در محل روستاهای سیل زده تا برطرف شدن مشکل زیرساخت ها و نیازهای اولیه سیل زدگان استقرار یابند.

مشکل برق واحدهای صنعتی و بخش خصوصی قم برطرف شود

استاندار قم گفت: مشکلات برق واحدهای تولیدی، صنعتی و بخش خصوصی استان تا قبل از آغاز فصل گرما باید به‌صورت کامل برطرف و تدبیر شود.

تحقق دستور وزیر کشور در انتصاب بانوان به سمت معاون استاندار

تهران- ایرنا- مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده در گفت و گوی تلفنی انتصاب «کوکب موسوی» به سمت معاون جدید استاندار خراسان رضوی در راستای تحقق دستور «عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر کشور در انتصاب بانوان به سمت معاون استاندار، را تبریک گفت.

موانع داخلی حوزه تولید در بوشهر برطرف می شود

بوشهر-ایرنا- استاندار بوشهر گفت: دستگاه های اجرایی مسئول برای برطرف کردن موانع داخلی فرآروی حوزه تولید در استان برنامه ریزی کنند.

استاندار: مشکل برق صنایع زرندیه در برنامه ای بلندمدت رفع می شود

ساوه - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: مشکلات برق شهرک های صنعتی و سایر بخش های شهرستان زرندیه در برنامه ای بلند مدت با تشکیل یک کمیته، برطرف می شود.

کمبود دارو فشار خون در خراسان رضوی تاهفته آینده رفع می‌شود

مشهد- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: کمبود دارو فشار خون «والسارتان» که سال گذشته به وجود آمد، تا هفته آینده کاملاً رفع می‌شود.

مشکل تامین گوشت دانشگاه ها برطرف شد

تهران – ایرنا – رئیس سازمان امور دانشجویان، اظهار کرد: دانشگاه ها در تامین گوشت مورد نیاز برای غذای دانشجویان با مشکلاتی مواجه بودند که برطرف شد.

کادر فنی به دنبال برطرف کردن نقاط ضعف ملی پوشان است

تهران - ایرنا - سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان گفت: تیم ملی برای حضور در پیکارهای جهانی 2019 قزاقستان نقاط ضعفی دارد که کادر فنی با قدرت و جدیت به دنبال برطرف کردن این ایرادات است.

بسیاری از مشکلات سازمان غذا و دارو برطرف شده است

تهران- ایرنا- وزیر بهداشت گفت: در گذشته روالی در سازمان غذا و دارو وجود داشت که در نوبت ها، صدور پروانه ها و مجوزها عدالت رعایت نمی شد و گلایه هایی در این زمینه وجود داشت که از دکتر پیرصالحی خواستیم این مشکل برطرف شود و در حال حاضر بسیاری از این مسائل از

کمبود سرانه خدماتی در حوزه سکونتگاه‌های غیررسمی در خراسان‌جنوبی

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: خراسان‌جنوبی یکی از استان‌هایی است که در حوزه سکونتگاه‌های غیررسمی و همچنین بافت‌های فرسوده شهری با کمبود سرانه خدماتی روبه‌روست.

هواشناسی:تندباد 50 کیلومتری تهران را در نوردید

تهران - ایرنا - کارشناس سازمان هواشناسی گفت: تند بادی که همراه با رعد و برق هم اکنون با سرعت 50 کیلومتر در تهران در حال وزیدن است، حداکثر تا یک ساعت دیگر برطرف می شود.

با اصلاح قانون مالیات ارزش افزوده بسیاری ازموانع تولید برطرف می شود

تهران - ایرنا - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تا دو ماه آینده با اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده بسیاری از موانع تولید که مشکلات متعددی را ایجاد کرده برطرف می شود.

دیدار استاندار فارس با وزیر صنعت/مشکلات واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل ‌برطرف می‌شود‌

استاندار فارس رفع مشکلات واحدهای نیمه تعطیل و بازگرداندن واحدهای تعطیل شده به چرخه تولید را از گام‌های موثر در ایجاد اشتغال و حفظ فرصت‌های شغلی موجود برشمرد.

معاون استاندار: مدیریت پسماند در هیچ شهر گیلان مناسب نیست

رشت -ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان گفت: هیچ کدام از شهرهای گیلان وضعیت مناسبی در خصوص مدیریت پسماندها ندارد.

امکان انتقال دانشگاه فرهنگیان به فضاهای خالی سایر دستگاه ها

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل با اشاره به کمبود فضای آموزشی و خوابگاهی دانشگاه فرهنگیان گفت: انتقال دانشگاه فرهنگیان به فضاهای خالی سایر دستگاه ها که ساختمان های مازاد دارند، امکان پذیر است.

تملک اراضی باقی مانده در مسیر جاده شهرکرد به بروجن اجرا می شود

شهرکرد- ایرنا_-استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به نیازهای توسعه زیرساخت های استان گفت: با مساعدت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، مشکل پرداخت نقدی برای تملک اراضی باقی مانده در مسیر جاده شهرکرد به بروجن با تخصیص اعتبار لازم برطرف

کش و قوس های کمبود شکر در قطب تولید

کمبود شکر در قطب تولید شکر در کشور همچنان ادامه دارد.