وزیران ورزش ایران و جمهوری آذربایجان امروز دیدار می کنند

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان جمهوری آذربایجان روز دوشنبه در راس هیاتی برای دیدار با مقامات ارشد ورزشی ایران و بازدید از اماکن ورزشی و همچنین توسعه همکاری های ورزشی به تهران سفر کرد.
کلمات کلیدی: [ ورزشی]


مطالب مرتبط

امضاء تفاهم‌نامه همکاری فدراسیون قایقرانی ایران و آذربایجان

وزیر ورزش جمهوری آذربایجان ضمن حضور در دریاچه آزادی و فدراسیون قایقرانی با رئیس فدراسیون کشورمان دیدار و گفت و گو کرد.

دیدار وزیران خارجه ایران و هند در دهلی نو

وزیران امور خارجه ایران و هند با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند .

سفر ظریف به چین

ایرنا-پکن- محمد جواد ظریف و «وانگ یی» وزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین شامگاه جمعه در پکن دیدار و در خصوص مهمترین مسائل دوجانبه، منطقه ای و بین المللی گفت و گو و تبادل نظر کردند.*11*

ایران و آذربایجان همکاری درحوزه ارتباطات را بررسی می کنند

باکو – ایرنا – توسعه همکاری جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در قالب دومین کارگروه دو کشور در باکو بررسی می شود.

رییس جمهوری وارد آذربایجان غربی شد

ارومیه- ایرنا- حجت الاسلام دکتر حسن روحانی، رییس جمهوری اسلامی ایران امروز /سه شنبه/ به منظور افتتاح چند طرح عمرانی، خدماتی و زیربنایی وارد فرودگاه ماکو در شمال آذربایجان غربی شد.

گفتگوی وزیران خارجه ایران و ژاپن درباره برجام و روابط دوجانبه

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که به دعوت همتای ژاپنی خود - تارو کونو - به توکیو سفر کرده است صبح پنجشنبه با وی دیدار و گفتگو کرد.

دیدار و گفتگوی وزیران امور خارجه ایران و هند

دیدار و گفتگوی وزیران امور خارجه ایران و هند در دهلی نو در حال برگزاری است.

وزیر ورزش 6 طرح را در آذربایجان غربی افتتاح می کند

تهران- ایرنا- وزیر ورزش وجوانان روز سه شنبه در سفر رییس جمهوری به استان آذربایجان غربی با افتتاح 6 طرح ورزشی، کلنگ عملیات اجرایی سه سالن ورزشی را به زمین می زند.

6 طرح ورزشی در آذربایجان غربی افتتاح می شود

ارومیه- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی به سفر قریب الوقوع رییس جمهوری و هیات همراه به استان اشاره کرد و گفت: با حضور وزیر ورزش و جوانان 6 طرح ورزشی با 455 میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه در شهرستان های خوی، سلماس و ارومیه افتتاح می شود.

آذربایجان و ایران به بسط همکاری در حوزه ارتباطات علاقه مند هستند

باکو - ایرنا - معاون وزیر راه، ارتباطات و فن آوری پیشرفته جمهوری آذربایجان گفت: جمهوری آذربایجان و جمهوری اسلامی ایران برای بسط همکاری های دو جانبه در حوزه های ارتباطات و فن آوری اطلاعات علاقه مند هستند.

نمایشگاه بین المللی کشاورزی جمهوری آذربایجان با حضور ایران در باکو

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی و محصولات غذایی جمهوری آذربایجان باحضور 31 کشور از جمله جمهوری اسلامی ایران در باکو افتتاح شد.

۳ طرح ورزشی در خوی افتتاح شد

ارومیه – در جریان سفر استانی رئیس جمهوری به آذربایجان غربی با حضور وزیر ورزش و جوانان آذربایجان غربی سه طرح ورزشی در خوی به بهره برداری رسید.

دیدار صمیمی قهرمانان شطرنج با وزیر ورزش

دیدار صمیمی وزیر ورزش و جوانان، رئیس کمیته ملی المپیک با مسئولان و قهرمانان شطرنج ایران در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد

دیدار مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی با کارکنان روابط عمومی اداره کل

صالحی‌امیری: موزه ملی ورزش سرمایه فرهنگی ایران است

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: موزه ملی ورزش که امروز توسط اسحاق جهانگیری افتتاح شد موزه ارزش‌های ملی ورزش است.

حاشیه نگاری سفر رییس جمهوری به آذربایجان غربی

ارومیه- ایرنا- سفر رییس جمهوری به آذربایجان غربی که امروز /سه شنبه/ با هدف افتتاح طرح های عمرانی، خدماتی و زیربنایی استان انجام شد، با حاشیه های خواندنی همراه بود.

حاشیه نگاری سفر رییس جمهوری به آذربایجان غربی

ارومیه- ایرنا- سفر رییس جمهوری به آذربایجان غربی که امروز /سه شنبه/ با هدف افتتاح طرح های عمرانی، خدماتی و زیربنایی استان انجام شد، با حاشیه های خواندنی همراه بود.

2 طرح ریلی در راه آهن آذربایجان به بهره برداری رسید

تبریز - ایرنا - 2 طرح ریلی در راه آهن آذربایجان امروز (چهارشنبه ) با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران به بهره برداری رسید.

وزیران خارجه روسیه و چین درباره برجام تبادل نظر کردند

مسکو - ایرنا - وزیران امور خارجه روسیه و چین که بارها از مواضع واشنگتن درخصوص برجام انتقاد و خواستار بازگشت به عقلانیت و پرهیز از یکجانبه گرایی آمریکا شده اند به تازگی ضمن دیدار و گفت وگو در خصوص توافق هسته ای با ایران تبادل نظر کردند.

پروتکل همکاری ایران و آذربایجان درحوزه ارتباطات امضا شد

باکو - ایرنا - پروتکل توسعه همکاری جمهوری آذربایجان و جمهوری اسلامی ایران در حوزه ارتباطات روز پنجشنبه در پایان دومین کار گروه کارشناسی دو کشور در باکو امضا شد.