فرماندار: سرانه ورزشی پارس آباد بسیار پایین است

اردبیل - ایرنا - فرماندار پارس آباد گفت که 66 سانتیمتر مربع سرانه فضای ورزشی سرپوشیده برای این شهرستان که جمعیت دانش آموزی آن برابر با جمعیت برخی از شهرستان های استان است، بسیار پایین می باشد.
کلمات کلیدی: [ ورزشی]


مطالب مرتبط

فرماندار: سرانه کتاب در هشترود به یک جلد نمی رسد

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه سرانه کتاب در کشور چهار جلد برای هر نفر است گفت: این سرانه در شهرستان 96 صدم جلد بوده و به یک جلد هم نمی رسد.

شتاب در رشد سرانه های فرهنگی و ورزشی رباط کریم

کمبود سرانه های فرهنگی و ورزشی در شهررباط کریم و روستاهای اطراف آن سبب آغاز ساخت چندین طرح فرهنگی و ورزشی به ارزش صد و دو میلیاردتومان شد .

افزایش سرانه ورزشی در آذربایجان غربی از اولویت های دولت است

ارومیه- ایرنا- سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: اولویت دولت افزایش سرانه ورزشی و حمایت از تیم های ورزشی در این استان است.

تولید در پارس آباد مغان رونق می گیرد

اردبیل - ایرنا - فرماندار پارس آباد مغان گفت: امسال تمامی اولویت ها در این شهرستان به رونق تولید معطوف شده و برای تحقق تعهد اشتغال سه هزار و 900 نفری منطقه تلاش می شود.

تیراژ پایین کتاب به سرانه مطالعه ربطی ندارد

فرماندارپارس آباد: کشاورزان از برداشت زود هنگام گندم خودداری کنند

اردبیل - ایرنا- فرماندار پارس آباد مغان از گندمکاران این شهرستان خواست تا پیش از شروع خرید تضمینی محسول از برداشت گندم تولیدی خود خوداری کنند.

نسبت میزان تسهیلات به سپرده در خوزستان بسیار پایین است

سرپرست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: در خوزستان نسبت تسهیلات به سپرده‌ها یک نسبت بسیار پایین است و در این زمینه با بانک‌ها درگیر هستیم تا تجدیدنظری در بحث پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی داشته باشند.

معاون شهردار: سرانه فرهنگی قم نامطلوب است

قم- ایرنا - معاون برنامه ریزی وسرمایه انسانی شهرداری قم، سرانه فرهنگی قم را بسیار نامطلوب دانست و گفت: به دلیل کمبود زیرساخت های فرهنگی ، کمترین شاخص های شهری قم بر اساس خروجی نرم افزار بازخورد راهبردی با 34 درصد مربوط به مسائل اجتماعی و فرهنگی است.

ضایعات پلاستیکی کشت زیرنایلونی در مزارع پارس آباد مدیریت می شود

اردبیل - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست پارس آباد مغان از پایش روزانه کشت های زیر نایلونی توسط کارشناسان و محیط بانان اداره محیط زیست این شهرستان خبر داد.

برق گرفتگی جان کارگری در پارس آباد مغان را گرفت

اردبیل - ایرنا - فرمانده انتظامی پارس آباد مغان گفت: حادثه برق گرفتگی در بخش پنج شرکت کشت و صنعت مغان کارگری را به کام مرگ کشاند.

بزرگترین شهرک گلخانه‌ای خاورمیانه در پارس‌آباد راه‌اندازی می‌شود

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: بزرگترین شهرک گلخانه ای کشور در سطح 1500 هکتار در شهرستان پارس آباد راه اندازی خواهد شد.

آغاز جهاد همبستگی ملی با محوریت هر مسجد یک خانه در پارس آباد

همایش جهاد همبستگی ملی با محوریت هر مسجد یک خانه و با هدف کمک و یاری‌رسانی به هموطنان آسیب‌دیده و سیل‌زده در شهرستان پارس آباد مغان کلید خورد.

خوزستان| صنایع پایین دستی در فاز دوم منطقه ویژه پتروشیمی ماهشهر تاسیس می‌شود

فرماندار بندرماهشهر با اشاره به اهمیت صنایع پایین دستی گفت: فاز دوم منطقه ویژه پتروشیمی برای ایجاد صنایع پایین دستی بوده و صنایع مادر در آن جایی ندارد.

تارتار: نگذارید پارس جنوبی به دسته پایین‌تر سقوط کند / دوست دارم پرسپولیس را ببریم اما آنها قهرمان شوند

سرمربی پارس جنوبی جم گفت: چون شانس قهرمانی نداریم، صادقانه صحبت می‌‌کنم، دوست دارم بازی فردا را ببریم، اما پرسپولیس قهرمان شود.]]>

کلنگ زنی سالن ورزشی روستای «گدم آباد» گنبدکاووس

گنبدکاووس- با حضور معاون عمران و توسعه شهری وزیر کشور سالن ورزشی روستای «گدم آباد» گنبدکاووس کلنگ زنی شد.

حال زار یک سالن ورزشی در مرکز قلعه گنج

جیرفت - ایرنا - بنا به گفته بسیاری از ورزش دوستان، مکان های ورزشی جنوب کرمان وضعیت مطلوبی ندارند خصوصا سالن ورزشی علی آباد قلعه گنج که کمتر از 10 سال از احداث آن می گذرد و از همان ابتدا مورد بی توجهی و بی مهری مسئولان ورزش استان و شهرستان قرار گرفته که ام

بهره‌برداری از فاز اول تصفیه‌خانه فاضلاب پارس‌آباد و بیله‌سوار

اردبیل – استاندار اردبیل گفت: فاز اول تصفیه خانه فاضلاب شهرهای پارس‌آباد و بیله‌سوار امسال تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

مصرف سوخت در ایران چقدر است؟

با وجود این‌که طبق آمار، سرانه مالکیت خودرو در ایران پایین است اما شدت مصرف انرژی بالا تخمین زده می‌شود؛ به‌گونه‌ای که تعداد خودرو در ایران به ازای هر ۱۰۰۰ نفر ۲۴۰ دستگاه تعریف شده که این عدد برای آمریکا ۸۳۳، ژاپن ۵۹۱ و آلمان ۵۸۹ است و با این حال طبق اعلا

روند کاهش سرانه مصرف آب کُند است

مدیرعامل آبفای جنوب شرقی استان تهران گفت: در شرایط موجود روندکاهش سرانه مصرف آب،کُند است.]]>

فرماندار اسلام‌آباد غرب تعیین شد

کرمانشاه_استاندار کرمانشاه از تعیین فرماندار اسلام آباد غرب خبر داد.