سریلانکا شبکه‌های اجتماعی را مسدود کرد

دولت سریلانکا امروز (دوشنبه) اعلام کرد که به صورت موقت برخی از شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌های ارسال پیام شامل فیسبوک و واتس اپ را مسدود کرده است.
کلمات کلیدی: [ سریلانكا]


مطالب مرتبط

پسر ارشد ترامپ خواستار بستن صفحه فیسبوک شبکه الجزیره شد

پسر ارشد رئیس جمهوری آمریکا از شبکه اجتماعی فیسبوک خواست تا صفحه شبکه الجزیره قطر را مسدود کند.

شبکه های اجتماعی موثرترین رسانه برای امر به معروف مسئولان هستند

الستی با بیان اینکه شبکه های اجتماعی موثرترین رسانه برای امر به معروف مسئولان هستند، گفت: شبکه های اجتماعی به میزان بسیار زیاد در عدالت اجتماعی و ترویج آن نقش دارد.

من و شبکه‌های اجتماعی - امیر ناظمی *

تهران- ایرنا- وقت‌گیر است حضور در شبکه‌های اجتماعی و گاه برخی از کاربران برایم می‌نویسند: به جای گذاشتن پست برو و به کارهایت برس!

آلمان پیشتاز قانونمند کردن شبکه های اجتماعی/آمار حذف پست‌های خلاف

آلمان یکی از پیشرفته ترین کشورها در حوزه قانونگذاری است. از یکم ژانویه ۲۰۱۸ میلادی قانونی در این کشور اجرا شد تا شبکه های اجتماعی مسئول محتوای منتشر شده در پلتفرم هایشان باشند.

مقابله با موج نفرت و تروریسم در شبکه های اجتماعی

سران هشتاد کشور جهان برای مقابله با اشاعه نفرت و تروریسم در شبکه های اجتماعی در پاریس گردهم آمدند.

فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی دچار آنومی فرهنگی شده‌اند

داوود نعمتی انارکی می‌گوید فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی بعضاً دچار آنومی فرهنگی شده‌اند، یعنی با خیل کثیری از افراد مواجه است که در تمام زمینه‌ها صاحبنظر هستند.

شبکه های اجتماعی می توانند به گسترش فضای قرآنی کمک کنند

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: ماه رمضان فرصتی است که ارتباط بیشتر و بهتر با قران کریم داشته باشیم و در روزگاری هستیم که شبکه های اجتماعی می توانند به گسترش فضای قرآنی کمک کنند.

چند سال از عمر ما در شبکه‌های اجتماعی هدر می‌رود؟

ما انسان‌ها به طور میانگین روزانه ۲ ساعت از وقتمان را در اپلیکیشن‌های اجتماعی می‌گذرانیم؛ یعنی چیزی معادل ۵ سال و ۴ ماه در طول عمرمان!

رئیس پدافند غیرعامل کشور: شبکه‌های مجازی فرصت دشمن برای تحریک مردم علیه حکومت است

رئیس پدافند غیرعامل کشور با اشاره به ضرورت تسلط بر شبکه‌های اجتماعی و فضای سایبری گفت: دشمن با استفاده از شبکه‌های مجازی به دنبال تحریک مردم است که باید ساماندهی این فضا در دستور کار جدی قرار گیرد.

نظم و قانون برای شبکه‌های اجتماعی در آلمان

اسقف اعظم سریلانکا، آمریکا را مسوول ناآرامی در جهان دانست

دهلی نو-ایرنا-کاردینال راجنیت اسقف اعظم سریلانکا،آمریکا و گروه های تروریستی مانند داعش را عامل اصلی ناآرامی برای دستیابی به اهداف خودخواهانه در جهان دانست.

شبکه سمن های مدیریت بحران در قزوین راه اندازی می شود

قزوین - ایرنا - مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: شبکه سمن های مدیریت بحران با هدف بهره مندی از ظرفیت سمن ها در مواقع بحرانی راه اندازی می شود.

کدام شبکه‌های اجتماعی کاربر فعال بیشتری دارند؟

شبکه های اجتماعی ارتباطات داخلی افراد را مختل کرده است

پیشوا- معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده گفت: به دلیل آموزش ندیدن افراد، این شبکه ها، ارتباطات داخلی را مختل کرده است و این فقط مختص ایران نیست.

طرح جدید ملکه انگلستان برای حضور فعال در شبکه‌های اجتماعی

الستی: شبکه‌های اجتماعی موثرترین رسانه برای امر به معروف مسئولان هستند

مسدود بودن دو محور فرعی خراسان جنوبی

جاده خاکی میانکوه از توابع سربیشه و جاده آسفالته روستای دغال در نهبندان مسدود است.

پلنگ لوچ، ایرانی نیست

ایرانی بودن پلنگی که به دلیل چپ به نظر رسیدن چشم‌هایش مورد توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی و دستمایه طنز قرار گرفته بود،تکذیب شد.

قابلیت لایو فیس‌بوک محدود می‌شود

فیس‌بوک به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد محدودیت‌های جدیدی را برای قابلیت پخش لایو (Live) در پلت‌فرم این شبکه اجتماعی ایجاد کند.

آشپزی کنید و تجربه‌تان را به اشتراک بگذارید!

تغییر سبک زندگی سبب شده این روزها کمتر به مقوله آشپزی پرداخته شود؛ در این بین شبکه‌های اجتماعی مبنتی بر آشپزی در حال محبوب شدن هستند که هدفشان آشتی دوباره شما با این سنت دیرینه است.