‌مسافر و شرکت ریلی هر دو نیازمند حمایت
مطالب مرتبط

تحویل ۱۵۰۰ فیلتر ریلی ساخت محققان کشور به شرکت راه‌آهن

یکی از شرکت‌های فناور پس از تولید فیلترهای مورد نیاز صنایع نفت و گاز، اقدام به تولید فیلترهای ریلی کرده است که به گفته آنها این محصول علاوه بر آنکه دارای گواهی‌نامه نانو مقیاس است، تاکنون ۱۵۰۰ فیلتر ریلی به راه آهن جمهوری اسلامی تحویل داده شده است.

جابجایی مسافر در مسیرهای ریلی به مشهد افزایش یافت

جابجایی مسافران و زائران در مسیرهای ریلی منتهی به مشهد طی سه سال اخیر رشد قابل توجهی داشته است.

دستهای کوچک ایتام نیازمند حمایت خیران

7 هزار و 500 یتیم و فرزند طرح محسنین در خراسان جنوبی، زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی هستند که نیازمند حمایت بیشتر خیران اند.

توسعه ورزش نابینایان اصفهان نیازمند حمایت همه جانبه است

اصفهان- ایرنا- رییس هیأت ورزش نابینایان و کم بینایان اصفهان کمبود اعتبارات، سالن اختصاصی، نبود حمایت ها و نداشتن حامی مالی را از مشکلات فراروی این رشته برشمرد و گفت : این هیات ورزشی نیازمند حمایت همه جانبه است.

راهکار‌های توسعه همکاری‌های ریلی ایران و روسیه

مدیرعامل راه آهن راهکار‌های تداوم همکاری‌ها در انجام طرح‌های ریلی و تشکیل شرکت مشترک بین دو کشور را مورد بررسی قرار دادند

استاندار اصفهان: تولید کنندگان نیازمند حمایت جدی هستند

اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: کشور در شرایط سخت و جنگ اقتصادی قرار دارد و در این شرایط تولیدکنندگان نیازمند حمایت جدی هستند.

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی برگزار می‌شود

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌و‌نقل ریلی با حضور بیش از ۱۷۰ شرکت داخلی و خارجی در تهران برگزار می‌شود. ]]>

عملیات اجرایی اتصال فردوس به شبکه ریلی آغاز شد

بیرجند - ایرنا - عملیات اجرایی اتصال فردوس در خراسان جنوبی به شبکه ریلی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ‌و نقل کشور آغاز شد.

بهزیستی مراغه آماده دریافت کمک به خانواده های نیازمند است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی مراغه با تاکید بر لزوم حمایت از اقشار نیازمند زیرپوشش این نهاد گفت: این نهاد در ماه مبارک رمضان آماده دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی خیران برای کمک به خانواده های نیازمند است.

اتصال ریلی چابهار به مشهد از برنامه های وزارت راه و شهرسازی است

بیرجند - ایرنا - مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: اتصال چابهار به مشهد مقدس به صورت ریلی و بزرگراهی یکی از مهمترین برنامه های وزارت راه و شهرسازی است و با این اقدام ضمن رفع مشکلات تردد در این مسیر، مردم شرق کشور از مزیت آن منتفع می

اتصال ریلی چابهار به مشهد از برنامه های وزارت راه و شهرسازی است

بیرجند - ایرنا - مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: اتصال چابهار به مشهد مقدس به صورت ریلی و بزرگراهی یکی از مهمترین برنامه های وزارت راه و شهرسازی است و با این اقدام ضمن رفع مشکلات تردد در این مسیر، مردم شرق کشور از مزیت آن منتفع می

حضور 4 کشور در نمایشگاه‌ بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی

هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته با هدف رونمایی از جدیدترین دستاوردها و فناوری‌ةای حمل‌ونقل ریلی ایران و جهانبا حضور 4 کشور خارجی برگزار می‌شود.

رفع مشکلات نیازمند حمایت مسؤولان استانی و مردم

امام جمعه قلعه رئیسی؛ رفع مشکلات قلعه‌رئیسی نیازمند حمایت مسؤولان استانی و مردم است.

آزادی ۱۳۰ هزار زندانی نیازمند طی ۳۰ سال اخیر در کشور

ساری - معاون اجرایی ستاد دیه کشور گفت: طی ۳۰ سال گذشته ۱۳۰ هزار زندانی نیازمند و جرایم غیرعمد با حمایت خیران و ستاد دیه از زندان آزاد شدند.

تنش‌های چین و آمریکا با موضوع هواوی

در پی توقف همکاری شرکت گوگل با شرکت فن آوری هوواوی دولت پکن اعلام کرد از طریق قانونی از حق و حقوق این شرکت چینی حمایت می‌کند.

لزوم حمایت از مشاغل نوپا

مشاغل نوپا نیازمند حمایت دولت و بخش خصوصی هستند.

بیانیه گام دوم انقلاب نیازمند حمایت عملی است

حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در صنعت نفت

وزیر نفت، به منظور بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های مغزافزاری و نرم‌افزاری کشور و رونق تولید ملی به‌ویژه شرایط خطیر کنونی، دستورالعمل تشکیل شورای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در صنعت نفت را ابلاغ کرد.

حمایت مالی شرکت‌های دانش‌بنیان باهدف مقابله با تحریم‌ها

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور میزان درآمد شرکت‌های دانش‌بنیان در سال گذشته را بیش از ۹۰ هزار میلیارد تومان، اعلام کرد و گفت: حمایت مالی شرکت‌های دانش‌بنیان باهدف مقابله با تحریم‌ها در دستور کار است.

ورزش زنجان نیازمند حامی مالی است

زنجان-استاندار زنجان با تاکید بر اینکه ورزش زنجان نیازمند حامی مالی است، گفت: صنعت باید در زمینه توسعه ورزش در بخش همگانی و قهرمانی وارد صحنه شود و از تیم ها ورزشی حمایت کند.