واشنگتن‌پست: ایران، ونزوئلا و کره‌شمالی بحران‌های خارجی روبه رشد آمریکا هستند
مطالب مرتبط

واشنگتن‌پست: ایران، ونزوئلا و کره‌شمالی بحران‌های خارجی روبه رشد آمریکا هستند

تکرار ادعای مداخله ایران در امور ونزوئلا از سوی بولتون

مشاور امنیت ملی آمریکا در صفحه توییتر خود مدعی شد که ایران از آن دسته عاملان نظامی خارجی است که دموکراسی در ونزوئلا را نابود و از سرکوب حمایت می‌کند.

ارتباط هوایی بین آمریکا و ونزوئلا قطع شد

واشنگتن پرواز‌ها به مقصد ونزوئلا و از مبدا این کشور را لغو کرد.]]>

مناقشه آمریکا و کره شمالی ادامه دارد

تهران- ایرنا- درگیری ها میان آمریکا و کره شمالی بار دیگر بالا گرفته است، پس از آزمایش موشکی چند روز پیش کره شمالی، آمریکا یک کشتی باری متعلق به این کشور را مصادره کرده است. ادعاهای ترامپ در خصوص حل بحران کره شمالی تنها به گرفتن چند عکس یادگاری خلاصه شد.

روسیه: گسترش تحریم‌های آمریکا علیه ونزوئلا انتقام از شکست کودتای دولتی است

رئیس کمیته امور بین‌الملل دومای روسیه گسترش تحریم‌های آمریکا علیه ونزوئلا و شرکت‌های خارجی مرتبط با آن را انتقام‌گیری واشنگتن به‌خاطر شکست تلاش برای اجرای کودتای دولتی در کاراکاس و پاداش به خائنین نامید.

تظاهرات در واشنگتن در اعتراض حمله به پلیس به سفارت ونزوئلا

تهران - ایرنا - بیش از 200 نفر در واشنگتن در اعتراض به حمله پلیس آمریکا به سفارت ونزوئلا در این شهر دست به تطاهرات اعتراضی زدند.

تماس با مقامات نظامی ونزوئلا تاکتیک جدید واشنگتن علیه دولت مادورو

تهران - ایرنا - یک مقام ارشد امریکا گفت که از زمان کودتای نافرجام اخیر در ونزوئلا، تماس های واشنگتن با مقامات نظامی ونزوئلا افزایش یافته است.

تاکید فعالان ضدسیاست های آمریکایی برحفاظت از سفارت ونزوئلا درواشنگتن

تهران-ایرنا- فعالان حامی دولت ونزوئلا و فعالان سیاست های ضدآمریکایی، ضمن بی توجهی به هشدار پلیس آمریکا همچنان در سفارت ونزوئلا در واشنگتن به تحصن ادامه می دهند.

آمریکا تحریم جدیدی علیه ونزوئلا اعمال کرد

نیویورک- ایرنا- دفتر کنترل دارایی های خارجی خزانه داری آمریکا اعلام کرد دو شرکت نفتی و دو کشتی حامل نفت از ونزوئلا به کوبا را تحت تحریم قرار داده است.

عبدالمهدی: عراق برای حل بحران میان ایران و آمریکا تلاش می کند

بغداد - ایرنا - عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق با اشاره به این که بغداد با تهران و واشنگتن در تماس است و برای حل بحران تلاش می کند، گفت که هم ایران و هم آمریکا دنبال جنگ نیستند.

تلاش اروپا برای پایان دادن به بحران ونزوئلا

تهران- ایرنا- کشورهای اروپایی به دنبال راهکاری برای پایان دادن به بن بست سیاسی در ونزوئلا هستند، این در حالی است که دیوان عالی ونزوئلا چند عضو پارلمان را به خیانت متهم کرده است.

دولت آمریکا کانون تجمع ایران ستیزان

تهران-ایرنا- تنش سیاسی بین ایران و غرب در یک سالگی خروج آمریکا از برجام به اوج خود رسیده است. به باور تحلیلگران سیاسی اکنون که دشمنان جمهوری اسلامی ایران در قامت دولت آمریکا در پی توطئه هستند، سیاست خارجی ایران باید همچنان براساس عزت، حکمت و به طریق اولی

چراغ سبز گوایدو به مداخله نظامی آمریکا در ونزوئلا

رهبر مخالفان دولت ونزوئلا می گوید برای خروج از بحران سیاسی این کشور آماده پذیرش مداخله نظامی آمریکا است.]]>

پلیس آمریکا به سفارت ونزوئلا یورش برد/ کاراکاس محکوم کرد

پلیس آمریکا برای خارج کردن حامیان دولت ونزوئلا، به سفارت این کشور در واشنگتن دی. سی یورش برد که این اقدام با محکومیت شدید از سوی کاراکاس همراه شد.

خرازی: مردم ایران دربرابر فشار آمریکا مقاومت می کنند

رییس شورای راهبردی روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران گفت : دشمنی آمریکا با ایران چیز تازه‌ای نیست. مردم ایران دارای بلوغ سیاسی بالایی هستند و در برابر فشار آمریکا مقاومت می‌کنند.

کره شمالی: آمریکا به دنبال براندازی است

پکن- ایرنا- کره شمالی می گوید انتشار گزارش انتقادی حقوق بشر آمریکا علیه این کشور نشان می دهد که واشنگتن نه تنها به دنبال بهبود روابط طرفین نیست بلکه در اندیشه براندازی است.

گوایدو در نامه ای خواستار اقدام نظامی آمریکا در ونزوئلا شد

تهران - ایرنا - رهبر مخالفان دولت ونزوئلا طی نامه ای به فرماندهی نظامی جنوبی آمریکا آشکارا خواستار کمک نظامی واشنگتن به مخالفان برای براندازی دولت نیکلاس مادورو شد.

وزارت دادگستری آمریکا از بازداشت چهار نفر در سفارت ونزوئلا در واشنگتن خبر داد

رهبر مخالفان دولت ونزوئلا همچنان به دنبال حمایت نظامی آمریکا است

تهران-ایرنا- رهبر مخالفان دولت ونزوئلا به دنبال همکاری با پنتاگون برای حل و فصل بحران سیاسی در ونزوئلا است.

پلیس آمریکا فعالان صلح طلب را از سفارت ونزوئلا بیرون کرد

تهران - ایرنا - پلیس آمریکا روز پنجشنبه فعالان صلح طلبی را که یک ماه گذشته در ساختمان سفارت ونزوئلا در واشنگتن حضور داشتند و خواستار بازگشت دیپلمات های رسمی این کشور به سفارت خود بودند، دستگیر و از ساختمان سفارت بیرون کرد.