جذب سرمایه گذار جانمایه اقتصاد مقاومتی است

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: جذب سرمایه گذار و حمایت همه جانبه از فعالان عرصه تولید، جانمایه اقتصاد مقاومتی است.مطالب مرتبط

تهران|جذب سرمایه‌گذار برای پیشرفت اقتصادی بهارستان در دستورکار قرار گیرد

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با اشاره به لزوم تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: جذب سرمایه‌گذار برای پیشرفت فعالیت‌های اقتصادی شهرستان بهارستان در دستورکار قرار گیرد.

ابلاغ ۷۶ طرح اولویت دار اقتصاد مقاومتی

رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب، ۷۶ طرح اولویت دار اقتصاد مقاومتی در سال ۹۸ را به ۱۹ دستگاه ابلاغ کرد

برگزاری جلسه کارگروه اشتغال، سرمایه گذاری و اقتصاد مقاومتی تربت جام

جلسه کارگروه اشتغال، سرمایه گذاری و اقتصاد مقاومتی تربت جام برگزار شد.

جذب سرمایه‌گذار کشاورزی ، زیربنای رونق تولید

شرایط لازم برای جذب سرمایه‌گذار در همه زیربخش‌های کشاورزی استان قزوین فراهم شده است.

21 پروژه جدید اقتصاد مقاومتی برای مازندران تعریف شد

استاندار مازندران گفت: 38 پروژه اقتصاد مقاومتی در سومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مازندران، برای استان تعریف شد که 21 پروژه جدید و 17 پروژه مستمر هستند.]]>

جزییات ابلاغ 76 پروژه اولویت‌دار اقتصاد مقاومتی به 19 دستگاه در سال 98 +سند

ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی 76 پروژه اولویت دار اقتصاد مقاومتی را به 19 دستگاه در سال 98 ابلاغ کرد.

پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در مازندران قابلیت اجرایی پیدا کند

استاندار مازندران با اشاره به توجه بیشتر مدیران به طرح‌های اقتصاد مقاومتی، گفت: پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در مازندران قابلیت اجرایی پیدا کند.

ضرورت تکیه به تولید داخل و اقتصاد مقاومتی

امام جمعه دهدشت: تکیه به تولید داخل و اقتصاد مقاومتی مهمترین راه مقابله با جنگ اقتصادی دشمنان انقلاب است.

فرماندار بروجرد:جذب سرمایه گذار بخش خصوصی دردستورکار مدیران قرار بگیرد

بروجرد - ایرنا - معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان جذب سرمایه گذار بخش خصوصی را در دستور کار قرار داده و مقدمات سرمایه گذاری را فراهم کنند.

رصد جذب سرمایه گذار و اعتبارات بخش خصوصی برای خراسان شمالی در سه ماه آینده

جدیت شهرستان ها برای جذب سرمایه گذار و اعتبارات بخش خصوصی در راستای سند توسعه، از محورهای دومین نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان بود.

اعلام جزییات پروژه‌های اولویت‌دار اقتصاد مقاومتی وزارت بهداشت

جزییات ۲ پروژه اولویت‌دار وزارت بهداشت از ۷۶ پروژه اولویت‌دار اقتصاد مقاومتی در سال ۹۸ مصوب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، اعلام شد.

اثربخشی مصوبه های جلسات اقتصاد مقاومتی محور کار استان هاست

یزد - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: هدف گذاری در جلسات ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی و اثربخشی مصوبات آن و کمک به واحدهای تولیدی دارای مشکل، محور فعالیت های این جلسات در استانهاست .

اثربخشی مصوبه و نتایج جلسات اقتصاد مقاومتی محور استانهاست

یزد - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: هدف گذاری در جلسات ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی و اثربخشی مصوبات آن و کمک به واحدهای تولیدی دارای مشکل، محور فعالیت های این جلسات در استانها باشد.

طرح طلایی اقتصاد مقاومتی کشور در پلدشت افتتاح می شود

ارومیه- ایرنا- فرماندار پلدشت سد کرم آباد را طرح طلایی اقتصاد مقاومتی کشور خواند و گفت: با حضور رییس جمهوری 2 طرح عمرانی شامل سد کرم آباد و تصفیه خانه و آب شیرین کن این شهرستان به زودی افتتاح می شود.

مشکلات یک سرمایه گذار خارجی در قزوین بررسی شد

قزوین – ایرنا – با حضور جمعی از مسئولان ارشد استان، مشکلات یک سرمایه گذار خارجی در استان بررسی شده و تصمیمات لازم برای طرح توسعه واحد تولیدی متبوع اتخاذ شد.

پنج طرح اقتصاد مقاومتی در دانشگاه رفسنجان اجرا می شود

کرمان - ایرنا - رئیس دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان با بیان اینکه این دانشگاه اجرای چند طرح اقتصاد مقاومتی را از سه گذشته آغاز کرده است گفت: هم اکنون پنج طرح دیگر نیز در دانشگاه ولیعصر رفسنجان در مرحله اجرا قرار دارد.

مخالفت کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس با تشکیل وزارت بازرگانی

کارشناسان بر این باورند که تفکیک وزارت صنعت یک تصمیم خلق‌الساعه نبوده و بر این اساس کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس نیز با تشکیل مجدد وزارت بازرگانی مخالف است.

پروژه‌های اولویت‌ دار اقتصاد مقاومتی اردبیل معرفی می شوند

اردبیل - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ‌ریزی استان اردبیل گفت: پروژه‌ های اولویت‌ دار این استان با هدف تحقق اهداف و سیاست های اقتصاد مقاومتی معرفی می شوند.

منشاء گرانی‌ها، ناقص عمل‌ کردن به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: منشاء گرانی‌های افسارگسیخته ناقص عمل کردن به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری است.

منشاء گرانی‌ها، ناقص عمل‌ کردن به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: منشاء گرانی‌های افسارگسیخته ناقص عمل کردن به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغی رهبری بوده است.