کشف 25 تن برنج تقلبی درالبرز

کرج - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی البرز از کشف 25 تن برنج تقلبی در این استان خبرداد.مطالب مرتبط

کشف ۱۳۰ تن برنج نامرغوب و تقلبی در شهر آفتاب

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت با اشاره به کشف یک انبار حاوی ۱۳۰ تن برنج نامرغوب و تقلبی در شهر آفتاب، گفت: این میزان برنج در انبار یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای جنوب شهر تهران کشف شد.

کشف ۱۳۰ تن برنج نامرغوب و تقلبی

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت: ۱۳۰ تن برنج نامرغوب و تقلبی در انبار یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای جنوب شهر تهران کشف شد

توقیف ۷۳۵ تن برنج تقلبی

مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران از توقیف ۷۳۵ تن برنج تقلبی خبر داد

پلمب انبار یک فروشگاه زنجیره ای با 130 تن برنج تقلبی

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف یک انبار حاوی ۱۳۰ تن برنج نامرغوب و تقلبی از انبار یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای در شهر آفتاب خبر داد.

مدیر عامل شهروند: فروش 115 تن از برنج‌های تقلبی به مردم با قیمت 10 هزار تومان/ زمان کافی برای جمع‌آوری نداشتیم

مدیر عامل شرکت شهروند در ارتباط باحواشی اخیر این مجموعه در ارتباط با برنج‌های تقلبی و همچنین احضار او به دادگاه توضیحاتی ارائه کرد.

واکنش عضو شورای شهر به عرضه برنج‌های تقلبی در "فروشگاه‌های شهروند"

عضو شورای شهر تهران با تاکید بر این نکته که باید دست هر فاسدی که در این شرایط اقتصادی نسبت به مردم خیانت می‌کند، کوتاه شود، نسبت به عرضه برنج‌های تقلبی در "فروشگاه‌های شهروند" واکنش نشان داد.

عذر بدتر از گناه مدیرعامل شهروند درباره فروش برنج تقلبی

مدیرعامل فروشگاه شهروند، یک روز پس از اعلام گران‌فروشی و تقلب در عرضه برنج در برخی شعب این فروشگاه، برای تنویر افکار عمومی نشست خبری برگزار کرد اما بیشتر بر ابهامات موجود افزود.

پلمب انبار یک فروشگاه زنجیره‌ای با ۱۳۰ تن برنج تقلبی در جنوب تهران

ورود دیرهنگام شورای شهر تهران به مسئله "عرضه برنج‌های تقلبی" در شهروند

رئیس شورای شهر تهران گفت: شهردار تهران در حال حاضر بازرسی برای بررسی کیفیت برنج‌های عرضه شده در فروشگاه شهروند انتخاب کرده است تا شورا نیز این موضوع را به صورت جدی پیگیری خواهد کرد.

تهران| کشف 130 تن برنج تقلبی از انبار مرکزی "فروشگاه زنجیره‌ای معروف"

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف 130 تن برنج نامرغوب از انبار مرکزی فروشگاه زنجیره‌ای معروف در شهر آفتاب خبر داد.

لزوم برخورد با عرضه برنج تقلبی

شهروند در بحران‌های اخیر نظیر توزیع گوشت و توزیع ارزاق کمیاب، همواره حضوری موثر و مدد رسان در کنار شهروندان داشته است

ارز واردات برنج همچنان۴۲۰۰تومان است/بازار با کمبود برنج ربرو نیست

مدیر کل برنامه ریزی تأمین، توزیع و تنظیم بازار اعلام کرد: واردات برنج همچنان با ارز ۴۲۰۰ تومانی ادامه دارد و بررسی‌ها نشان می‌دهد تولید برنج در سال جاری بیش از سال گذشته خواهد بود.

پیش بینی افزایش 10 درصدی قیمت برنج وارداتی/ مردم برنج‌های وارداتی را چند بخرند؟

دبیر انجمن واردکنندگان برنج ایران گفت: با توجه به افزایش قیمت جهانی برنج پیش بینی می‌شود برنج‌های وارداتی در بازار 10 درصد افزایش قیمت داشته باشند، ضمن اینکه به دلیل مشکلات تبادلات ارزی با تایلند و پاکستان بازار این محصول به انحصار هند درآمده است.]]>

اظهارات مدیر عامل شهروند غیر کارشناسی است

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی اظهارات اخیر مدیر عامل شهروند درباره موضوع عرضه برنج تقلبی را غیرکارشناسی خواند و گفت: این اظهار نظر از نظر ما پذیرفته شده نیست

جلوگیری از ادامه گرانفروشی ۹۰ تن برنج در فروشگاه شهروند

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از توقف گرانفروشی ۹۰ تن برنج در تمامی شعب یک فروشگاه معروف خبر داد و گفت: با هماهنگی‌ها انجام شده دستور توزیع برنج‌های مذکور به قیمت کارشناسی هر کیسه یک میلیون ریال صادر شد.

هنگام برداشت و عرضه برنج از ورود نوع خارجی آن جلوگیری شود

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت گفت: هنگام برداشت و عرضه برنج، باید از ورود برنج خارجی به بازار جلوگیری شود تا کشاورز از واردات برنج به بازار لطمه نبیند.

ارز واردات برنج همچنان ۴۲۰۰ تومان است

مدیر کل دفتر برنامه ریزی تامین، توزیع و تنظیم بازار : واردات برنج همچنان با ارز ۴۲۰۰ تومانی ادامه دارد و بررسی‌ها نشان می‌دهد تولید برنج امسال، بیش از سال گذشته خواهد بود.

خرمای "شاهانی" با مارک "دیمیت" تقلبی‌اند

رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار یزد از توزیع محصولات خرمای ساختگی و تقلبی در بازار یزد خبر داد و گفت: به محض مشاهده، واحدهای عرضه‌کننده این محصولات غیربهداشتی پلمب می‌شوند.

ایرانی‌ها چقدر برنج مصرف می‌کنند؟/ اینفوگرافیک

در این اینفوگرافیک زیر سرانه مصرف برنج برای هر ایرانی، مصرف سالیانه برنج کشور و واردات سال ۹۷ در بخش دولتی و خصوصی را می‌بینید.]]>

توضیحات مدیرعامل شرکت «شهروند» در خصوص برنج‌های ناخالص

مدیرعامل شرکت «شهروند» در تشریح اخبار منتشر شده در خصوص عرضه برنج‌هایی با خلوص نامناسب گفت‌: به دستور قاضی ۱۱۵ تن از این برنج با قیمت ۱۰ هزار تومان به فروش رسید.