تصمیم مسئولان می‌تواند جامعه را به سمت برادری و یگانگی ببرد

رئیس جمهور کشورمان گفت: تصمیم مسئولان می‌تواند جامعه را به سمت برادری و یگانگی ببرد و در عین حال نیز می‌تواند خدای ناکرده مایه خسارات بسیار برای جامعه، کشور و منطقه شود.مطالب مرتبط

تصمیم مسئولان می‌تواند جامعه را به سمت برادری و یگانگی ببرد

رئیس جمهور کشورمان گفت: تصمیم مسئولان می‌تواند جامعه را به سمت برادری و یگانگی ببرد و در عین حال نیز می‌تواند خدای ناکرده مایه خسارات بسیار برای جامعه، کشور و منطقه شود.

محرمی: هیچ کس نمی تواند موفقیت های پرسپولیس را زیر سوال ببرد

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم ملی و باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه از قهرمانی تیم برانکو ایوانکوویچ و شاگردانش خوشحال شدم و به این پرسپولیس افتخار می کنم، اظهار داشت: این تیم با اقتدار جام را بدست آورد و هیچ کس نمی تواند موفقیت آن را زیر سوال ببرد.

همه مسئولان درباره ایستادگی در برابر آمریکا اتفاق نظر دارند

رئیس جمهور نقش روحانیت را دردفاع از منافع ملی و جهان اسلام، نقشی پیشتاز برشمرد و تأکید کرد: روحانیت همواره به عنوان مرجع جامعه، نقش ارزشمندی در عرصه دینداری، علم و فرهنگ، هدایت مردم، کاستن از اختلافات درون جامعه و تقویت صلح و برادری داشته است.

روحانی: تصمیم درست دولت به امنیت منطقه کمک می کند

تهران-ایرنا- رئیس جمهوری در دیدار با خانواده دولت از تصمیم درست مقام های دولتی گفت؛ تصمیمی که «می‌تواند برای کشور، جامعه، کشورهای همسایه و منطقه بسیار تأثیرگذار باشد» و «به صلح و امنیت در منطقه کمک کند».

مانند دوران جنگ به اختیاران ویژه نیاز داریم/ راه پیش رو را به هیچ عنوان بن‌بست نمی‌بینم

رئیس جمهور نقش روحانیت را دردفاع از منافع ملی و جهان اسلام، نقشی پیشتاز برشمرد و تأکید کرد: روحانیت همواره به عنوان مرجع جامعه، نقش ارزشمندی در عرصه دینداری، علم و فرهنگ، هدایت مردم، کاستن از اختلافات درون جامعه و تقویت صلح و برادری داشته است.]]>

مانند دوران جنگ به اختیارات ویژه نیاز داریم / همه درباره ایستادگی مقابل آمریکا اتفاق نظر دارند

رئیس جمهور نقش روحانیت را دردفاع از منافع ملی و جهان اسلام، نقشی پیشتاز برشمرد و تأکید کرد: روحانیت همواره به عنوان مرجع جامعه، نقش ارزشمندی در عرصه دینداری، علم و فرهنگ، هدایت مردم، کاستن از اختلافات درون جامعه و تقویت صلح و برادری داشته است.

هیچ توطئه ای نمی‌تواند عزم و روحیه مسئولان را بشکند

رئیس جمهور با قدردانی از مسئولان و خانواده‌های اعضای دولت، تأکید کرد: دولت با روحیه بسیار بالا آماده خدمت‌رسانی بیشتر به مردم شریف ایران هستند و هیچ توطئه ای نمی‌تواند این عزم و روحیه را درهم بشکند

با عشق ممکن می شود

تهران- ایرنا- سمانه و سعید دو معتاد بهبودیافته هستند که پای سفره عقد نشستند و پیمان یگانگی بستند.

سال‌های ۹۷ و ۹۸ جزء سخت‌ترین سال‌ها در ۴۰ سال گذشته بوده است

رئیس‌جمهور با قدردانی از وزرا و مسئولان دولتی و همچنین خانواده‌های اعضای دولت، تأکید کرد: هیچ توطئه داخلی و خارجی نمی‌تواند عزم و روحیه مسئولان را در هم بشکند.]]>

هیچ توطئه ای نمی‌تواند عزم مسئولان را بشکند

رئیس جمهور: دولت آماده خدمت‌رسانی بیشتر به مردم است و هیچ توطئه ای نمی‌تواند این عزم را درهم بشکند

همگرایی نانو وزیست‌فناوری برای مقابله با مقاومت آنتی‌بیوتیکی باکتری‌ها

تهران- ایرنا- پژوهشگران نشان دادند که ترکیب نانو ذرات نقره با نوعی پپتید می‌تواند باکتری‌های مقاوم در برابر آنتی‌بیوتیک را از بین ببرد.

نیامدن دلارهای صادراتی تقصیر نیماست!

باتوجه به اینکه ۷۵ درصد از درآمد صادراتی به کشور بازنگشته است، یک کارشناس بازار سرمایه، مهمترین دلیل آن را تفاوت نرخ ارز در سامانه نیما با نرخ ارز در بازار آزاد دانست و گفت: نزدیک شدن این دو قیمت به هم، می‌تواند این رانت را از بین ببرد و معاملات بازار سرم

تجارت آزاد آمریکای شمالی و ترامپ؛ دوراهی پیش روی نانسی پلوسی

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا علاقه‌ای ندارد که برای پیروزی رئیس‌جمهوری فعلی این کشور در دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری کمک کند، اما یک پیروزی تجاری می‌تواند به‌خوبی این قضیه را پیش ببرد. ]]>

مطالبه اصلی مردم عدم مماشات با فساد و دروغ نگفتن مسئولان است

حجت اسلام دکتر جلیل محبی گفت : توجه به نظارت عمومی بر مسئولان و همچنین مسئولیت اجتماعی موجب پیشرفت جامعه ایرانی اسلامی خواهد شد.

آیت الله ری شهری: گرینش درست مسئولان جلوی فساد را می گیرد

شهرری- ایرنا- تولیت آستان مقدس حرم عبدالعظیم(ع) گفت: گزینش درست مسئولان بر اساس شایسته سالاری می تواند تا حد زیادی جلوی فساد اداری را بگیرد.

برگشت شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو برخلاف تصمیم سران ۳ قوه است

دبیر انجمن خودروسازان ایران گفت: تصمیم بازگشت شورای رقابت به حوزه قیمت‌گذاری خودروها برخلاف نظر شورای هماهنگی اقتصادی سران سه قوه بوده و مجلس نمی‌تواند به تنهایی چنین تصمیمی بگیرد.

آیت‌الله سبحانی: مدیران جامعه اسلامی باید کارآمد باشند

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه در جامعه اسلامی باید مدیران کارآمد و اهل عمل انتخاب شوند گفت: اگر بخواهیم جامعه را اداره کنیم باید سعه‌صدر داشته باشیم، مسئولان و مدیران کشور برای اینکه در کار خود موفق شوند باید انتقادپذیر باشند.

پورمحمدی: ایران کشوری نیست عده ای در پنتاگون برایش تصمیم بگیرند

تهران-ایرنا- دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز کشور با تاکید بر توان بازدارندگی دفاعی و منطقه ای کشورمان، تصریح کرد: ایران دیگر آن کشوری نیست که 5 نفر در پنتاگون بنشینند و برایش تصمیم بگیرند.

عبور از خط قرمزها، فرمول مطمئن سینمای کمدی

سینمای کمدی در جهان برای ارزش‌های جامعه احترام قائل است و شوخی‌هایش را با عرف همان جامعه تطابق می‌دهد. اما سینمای کمدی به این نتیجه رسیده که با عبور از خط قرمز‌ها می‌تواند مطمئن باشد که سرمایه‌اش با درصدی سود برمی‌گردد.

روابط عمومی ها در رفع مشکلات نهادها و جامعه نقش دارند

اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان با اشاره به اینکه روابط عمومی پل ارتباط بین مردم و مسئولان است، گفت: روابط عمومی ها باید جهت دهنده این پل باشند تا مشکلات یک موسسه، نهاد و جامعه برطرف شود.