70 هزار نفر قبل از ورود به زندان عفو شدند

رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی گفت: علاوه بر 100 هزار زندانی که مشمول عفو رهبری قرار گرفتند، 70 هزار نفر نیز قبل از ورود به زندان عفو شدند.مطالب مرتبط

70 هزار نفر قبل از ورود به زندان عفو شدند

رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی گفت: علاوه بر 100 هزار زندانی که مشمول عفو رهبری قرار گرفتند، 70 هزار نفر نیز قبل از ورود به زندان عفو شدند.

130 هزار زندانی در جشن های گلریزان آزاد شدند

تبریز- ایرنا- مدیرعامل ستاد دیه کشور به آزادی 130 هزار زندانی جرایم غیرعمد در جشن های گلریزان سه دهه گذشته اشاره کرد و گفت: سال گذشته با کمک مردم در این جشن‌ها‌، هفت هزار و 932 نفر با بدهی حدودا 15 هزار میلیارد ریال از زندان‌های کشور آزاد شدند.

پرورش۳۰ هزار اصله نهال کاج در زندان رجایی شهر 

مدیر کل زندان‌های استان تهران از پرورش ۳۰ هزار اصله نهال کاج در زندان رجایی شهر خبر داد.

پرورش ۳۰ هزار اصله نهال کاج در زندان رجایی شهر

مدیر کل زندان‌های استان تهران از پرورش ۳۰ هزار اصله نهال کاج در زندان رجایی شهر خبر داد

پرورش ۳۰ هزار اصله نهال کاج در زندان رجایی شهر

مدیر کل زندان های استان تهران از پرورش ۳۰ هزار اصله نهال کاج در زندان رجایی شهر خبر داد.

رئیس سازمان زندان‌ها: 2.5 برابر ظرفیت "زندانی" داریم

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشوربا بیان اینکه آماده هستیم نمایندگان مجلس از زندان زنان بازدید کنند، گفت: ظرفیت زندان‌ها، 85 هزار نفر است اما با وجود کاهش جمعیت کیفری به دلیل عفوهای اخیر، همچنان 2.5 برابر ظرفیت، زندانی داریم.

آزادی ۱۳۰ هزار زندانی نیازمند طی ۳۰ سال اخیر در کشور

ساری - معاون اجرایی ستاد دیه کشور گفت: طی ۳۰ سال گذشته ۱۳۰ هزار زندانی نیازمند و جرایم غیرعمد با حمایت خیران و ستاد دیه از زندان آزاد شدند.

503 زندانی ِ جرائم غیرعمد در انتظار رهایی

مدیرکل امور زندان ها و اقدامات تامینی استان گفت: پارسال ۳۷۰ نفر زندانی جرایم غیرعمد با محکومیت ۳۳۲ میلیارد ریال از زندان های استان آزاد شدند.

100 زندانی مالی از زندان خلخال آزاد شدند

اردبیل - ایرنا - رییس دادگستری خلخال گفت: در چهار سال گذشته بواسطه برگزاری جشن های گلریزان زمینه آزادی 100 زندانی جرایم مالی غیر عمد از زندان این شهرستان فراهم شد.

2300 زندانی غیرعمد خراسان جنوبی مشمول عفو رهبری شدند

بیرجند - ایرنا - مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان جنوبی گفت: سال گذشته به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 2 هزار و 300 زندانی جرایم غیرعمد در استان مشمول عفو مقام معظم رهبری شدند.

آزادی ۴۴۰ زندانی غیرعمد از زندان های آذربایجان شرقی

مدیر ستاد دیه آذربایجان شرقی: 440 زندانی جرائم غیرعمد در 12 ماه گذشته از زندان‌های استان آزاد شدند.

۸۲۲ نفر برای مهریه کمتر از ۱۰ سکه در زندان هستند

رئیس سازمان زندان ها گفت: ۸۲۲ نفر زندانی جرایم غیر عمد برای ۱۰ سکه مهریه در زندان تحمل کیفر می کنند.

ورود محموله ۶۰ هزار تنی شکر طی روزهای آینده به کشور

‌مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۶ کشور از ورود محموله ۲۷ هزار و ۲۰۰ تنی شکر خام به بندر شهید رجایی بندرعباس خبر داد.

مدیرعامل ستاد دیه:بیش از ۱۳ هزار زندانی بدهکار در زندان به سر می‌برند

مدیرعامل ستاد دیه کشور گفت: هم اکنون ۱۳ هزار و ۴۰۰ بدهکار در زندان‌های کشور به سر می‌برند.

برنامه‌های ورزشی در زندان‌های همدان تقویت شود

همدان - مدیرکل زندان‌های همدان بر توسعه و تقویت برنامه‌های ورزشی در زندان‌های این استان تاکید کرد و گفت: ورزش همگانی را در زندان‌های استان همدان نهادینه خواهیم کرد.

2 هزار و 460 میلیارد تومان برای آزادی زندانیان غیرعمد لازم است/ 822نفر به دلیل مهریه کمتر از 10 سکه در زندان هستند

در سی و دومین جشن گلریزان ستاد دیه با حضور مقامات کشوری آغاز شد ،رئیس سازمان زندانها گفت: 2 هزار و 460 میلیارد تومان برای ازادی زندانیان غیرعمد لازم است گفت: 822 نفر به دلیل مهریه کمتر از 10 سکه در زندان هستند.]]>

حدود 30 هزار تن کاغذ بزودی وارد کشور می شود

تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ترخیص 6 تا 10 هزار تن کاغذ از گمرک تا دو هفته آینده، از ورود حدود 20 تا30 هزار تن کاغذ به کشور در آینده نزدیک خبر داد و گفت: با این ورود این حجم کاغذ مشکلات نشر کتاب و مطبوعات برطرف خواهد شد.

سرانه غذای هر زندانی ۷ هزار و ۳۰۰ تومان شد

رئیس سازمان زندان‌ها گفت: سرانه غذای روزانه زندانیان در سال گذشته پنج هزار تومان بود که تقاضا دادیم این مبلغ به ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش یابد اما نهایتاً حدود هفت هزار و ۳۰۰ تومان مصوب شد.

۹۰۱ زندانی آزاد شدند

مدیر کل زندان‌های استان تهران با تقدیر از عملکرد ستاد دیه گفت: بحمدالله طی سال گذشته، ۹۰۱ نفر زندانی نیازمند با جرم غیرعمد که جمعاً بالغ بر دو تریلیون و ۳۷۲ میلیارد ریال بدهکار بودند، آزاد شدند.

۱۳ هزار و ۴۰۰ زندانی بدهکار در زندان به سر می‌برند