طرح واگذاری تالاب بیشه دالان با هدف رونق گردشگری انجام می شود

بروجرد - ایرنا - معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری لرستان گفت: طرح واگذاری تالاب بیشه دالان به محیط زیست با هدف رونق گردشگری و مشارکت جوامع محلی انجام می شود.مطالب مرتبط

طرح واگذاری تالاب بیشه دالان با هدف رونق گردشگری انجام می شود

بروجرد - ایرنا - معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری لرستان گفت: طرح واگذاری تالاب بیشه دالان به محیط زیست با هدف رونق گردشگری و مشارکت جوامع محلی انجام می شود.

واگذاری مدیریت تالاب «بیشه دالان» به محیط‌زیست

بروجرد- واگذاری مدیریت تالاب «بیشه دالان» به اداره کل حفاظت محیط زیست، راهکار جدید حفاظت و احیای این تالاب است که در دستور کار مسئولان قرار گرفته است.

احیای نیمی از تالاب بیشه دالان بروجرد

بارش‎های أخیر باعث احیای ۴۵۰ هکتار از تالاب بیشه دالان بروجرد شد.

گره زنان بر تار و پود زندگی عشایری

بروجرد - ایرنا - از تالاب بیشه دالان که به سمت آبسرده بروجرد می گذری به «مله تخت» که همان زمگه بهاری عشایر است می رسی، محلی درمیان تپه های سرسبز اردیبهشتی که نمادی از تولید با نقش اساسی زنان را به نمایش می گذارد.

گره زنان بر تار و پود زندگی عشایری

بروجرد- ایرنا - از تالاب بیشه دالان که به سمت آبسرده بروجرد می گذری به ' مله تخت ' که همان زمگه بهاری عشایر بروجرد است می رسی، محلی درمیان تپه های سرسبز اردیبهشتی که نمادی از تولید با نقش اساسی زنان را به نمایش می گذارد.

ظرفیت اکولوژی منطقه گردشگری تالاب میقان اراک باید بررسی شود

معاون عمرانی استاندار مرکزی با بیان اینکه ظرفیت اکولوژی منطقه گردشگری تالاب میقان باید مورد بررسی قرار گیرد گفت: هزینه انجام طرح مطالعاتی تالاب میقان برعهده شرکت املاح معدنی است.

در طرح گردشگری تالاب انزلی حذف آسیب های محیطی در نظر گرفته می شود

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی گیلان گفت: اجرای طرح گردشگری در تالاب انزلی با حذف آسیب های محیطی از جمله تولید زباله ، پسماند و فاضلاب، آسیب به گونه های گیاهی و جانوری با ارزش، تصرف غیرقانونی اراضی حاشیه تالاب و تالاب خواری قابل اجرا خواهد بود

واگذاری غیر اصولی مانع رونق تولید

این بخش خصوصی است که می تواند با رونق تولید و ایجاد اشتغال به کمک اقتصاد بیایدو این موضوع اهمیت واگذاری ها را بیشتر می کند

کشف دالان مخفی قصر امپراتور «نرون»‌ پس از ۲۰۰۰ سال

کارشناسان در جریان بازسازی قصر عظیم امپراتور «‌نرون»  که در رم قرار دارد، به دالان مخفی منقش به تصاویر موجودات افسانه‌ای همچون قنطورس و ابوالهول برخوردند.

بهره گیری از ظرفیت های تالاب میقان برای توسعه گردشگری مدنظر است

اراک- مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی گفت: بهره گیری از ظرفیت های اکولوژیکی زیستگاه طبیعی تالاب میقان برای توسعه گردشگری این منطقه در دستور کار قرار دارد.

ساماندهی طرح گردشگری تالاب میقان در دستور کار قرار گیرد

اراک- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی گفت: بر مبنای تاکید استاندار، ساماندهی طرح گردشگری زیستگاه طبیعی تالاب میقان اراک بایستی در دستور کار قرار گیرد.

اولویت واگذاری خانه شهر کرمان با هنرمندان است

کرمان - شهردار کرمان با اشاره به اینکه تصمیم گیری در خصوص واگذاری خانه شهر کرمان بعد از نهایی شدن طرح میدان شورا انجام می‌شود، گفت: اولویت واگذاری با هنرمندان است.

واگذاری اصولی از ملزومات رونق تولید

این بخش خصوصی است که می تواند با رونق تولید و ایجاد اشتغال به کمک اقتصاد بیاید

آتش سوزی در بیشه بنه مهدی شوشتر مهار شد

اهواز - ایرنا - مدیرعامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شوشترگفت: آتش سوزی در بیشه بنه مهدی شوشتر با تلاش آتش نشانان مهار شد.

انتصابات دولتی سد راه رونق گردشگری/90 درصد تسهیلات گردشگری در قم جذب نشد

روحی تازه در تالاب‌های گلستان

نفس تالاب‌های گلستان با باران‌های جان بخش ماه‌های گذشته باز شد و این تالاب‌های بین المللی جانی دوباره گرفتند.

۵۲ واحد در محله سیروس آماده واگذاری است

ساکنین بافت‌های فرسوده در محله سیروس می‌توانند ملک خود را با ۵۲ واحد آماده واگذاری، معاوضه کنند یا اینکه اسکان موقت در این واحد‌ها انجام گیرد

رونق اقتصادی و گردشگری منطقه ارسباران با احداث راه آهن تبریز- اهر

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی احداث راه آهن تبریز- اهر را موجب رونق اقتصادی و گردشگری منطقه ارسباران عنوان کرد.

دستگاه‌های اجرایی موظف به انجام اقداماتی برای «رونق تولید» شدند

رئیس جمهور به وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها دستور داد تا در زمینه رونق تولید و رفع موانع سرمایه‌گذاری در کشور و آموزش مهارت‌های عملی با هدف رونق تولید و اشتغالزایی اقدام کنند.

دولت اختیارات شوراهای شهر را افزایش دهد/ واگذاری اراضی گردشگری شهری به یک بانک!