بزرگ ترین واحد پرورش ماهی دماوند، فعال می شود

تهران – ایرنا – فرماندار شهرستان دماوند گفت: در راستای سیاست شهرستان جهت تحقق شعار 'رونق تولید'، بزرگ ترین واحد پرورش ماهی غیر فعال شهرستان تا 10 روز آینده با ایجاد اشتغال برای 15 نفر، فعال می شود.مطالب مرتبط

بزرگ ترین واحد پرورش ماهی دماوند، فعال می شود

تهران – ایرنا – فرماندار شهرستان دماوند گفت: در راستای سیاست شهرستان جهت تحقق شعار 'رونق تولید'، بزرگ ترین واحد پرورش ماهی غیر فعال شهرستان تا 10 روز آینده با ایجاد اشتغال برای 15 نفر، فعال می شود.

500 واحد پرورش ماهی در آذربایجان شرقی فعالیت می کنند

مراغه - ایرنا - مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از فعالیت 500 واحد پرورش ماهی در استان خبرداد و گفت: 13 میلیارد تومان تسهیلات در این زمینه به پرورش دهندگان پرداخت شده است.

آغاز نخستین مرحله برداشت ماهی از قفس در بندر انزلی

مدیرکل شیلات گیلان گفت: مزرعه پرورش ماهی در قفس جفرود منطقه آزاد انزلی که از پارسال پرورش ماهی را آغاز کرده، بخشی از تولیدات خود را برداشت کردند.

سبزینه‌های حیات در عمق استخر‌های پرورش ماهی

در بیش از ۱۰۰هکتار استخر پرورش ماهی گیلان، برای کاهش هزینه و تولید محصول سالم تر، به جای کود شیمیایی از ریزجلبک استفاده می‌شود.

برزیل صدرنشین فهرست بزرگ ترین صادرکنندگان بازیکن

تهران- ایرنا- براساس تازه ترین آمار منتشر شده توسط مرکز بین المللی مطالعات فوتبال، کشور برزیل بزرگ ترین صادر کننده و کشورهای انگلیس و ایتالیا بزرگ ترین وارد کنندگان بازیکن محسوب می شوند.

فرماندار: 40 واحد صنعتی در آستارا فعال است

آستارا - ایرنا - فرماندار آستارا گفت: 40 واحد از 54 واحد صنعتی این شهرستان با 425 نفر اشتغالزایی مستقیم، فعال است و برای رفع مشکلات 14 واحد غیرفعال تلاش می کنیم.

معاون فرماندار دماوند: شهروندان از امور مالیاتی گلایه دارند

تهران – ایرنا - معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه تعلل در امور اداری و عدم تکریم ارباب رجوع از مهم ترین گلایه های مردم از این اداره است، گفت: حمایت از کاسبان و عدم توقف در تولید به ویژه در بحث مالیاتی از مهم ترین اولویت های دولت در

نخستین مرحله برداشت ماهی از قفس در بندر انزلی

نخستین مرحله برداشت ماهی از مزرعه پرورش ماهی مستقر در جفرود منطقه آزاد انزلی امروز آغاز شد.

پرورش دهندگان ماهی در کردستان 21 میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند

سنندج - ایرنا - مدیر شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: سال گذشته 21 میلیارد ریال تسهیلات به پرورش دهندگان ماهی از محل اعتبارات طرح اشتغال پایدار روستایی در این استان پرداخت شده است.

تولید ۷۰ تن ماهی قزل آلا در چرام

۷۰ تن ماهی قزل آلا در مزارع پرورش ماهی شهرستان چرام تولید می‌شود.

تولید ۷۰ تن ماهی قزل آلا در چرام

۷۰ تن ماهی قزل آلا در مزارع پرورش ماهی شهرستان چرام تولید می‌شود.

پنج واحد تولیدی راکد شهرستان نیر فعال شد

اردبیل - ایرنا - فرماندار نیر گفت: پنج واحد دامپروری و مرغداری راکد این شهرستان فعال شده و به چرخه کار و تولید بازگشتند.

«منشور اقتصاد در گام دوم»|

علاوه بر میزان فعلی تولید 700 هزار تن ماهی پرورشی در کشور، حدود یک میلیون تن دیگر ظرفیت پرورش ماهی در قفس در نوار ساحلی طولانی کشور وجود دارد که بلااستفاده مانده است.

کشف سه هزار کنسرو ماهی در یک کارگاه/ توزیع کنسروها در فروشگاه‌ها

 سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از کشف انبار بزرگ لوازم یدکی احتکار شده و سه هزار کنسرو ماهی در استان فارس خبر داد.

رهاسازی بیش از 2 میلیون لارو ماهی در ایرانشهر

بیش از 2 میلیون و 500 هزار لارو ماهی در استخرهای پرورش ماهی ایرانشهر رهاسازی شد.

«آخرین ماهی» به اسپانیا می رود

همدان- ایرنا- مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری همدان گفت: انیمیشن «آخرین ماهی» برای شرکت در جشنواره فیلم های محیط زیستی به کشور اسپانیا دعوت شد.

بزرگ‌ترین گلخانه ایران به یکی از 10 گلخانه بزرگ جهان تبدیل می‌شود + فیلم

نقطه صفر مرزی در آذربایجان شرقی میزبان بزرگ‌ترین گلخانه ایران است که به زودی به یکی از 10 گلخانه بزرگ جهان تبدیل می‌شود.

حاجی آباد بهترین منطقه برای پرورش ماهیان خاویاری

شهرستان حاجی آباد نخستین و بزرگترین پرورش دهنده ماهی خاویار در هرمزگان است

چرا کنسرو ماهی گران شد؟

نایب رئیس سندیکای صنایع کنسرو ایران با تاکید بر اینکه صنعت کنسرو ماهی کشور وابسته به واردات است، گفت: در حال حاضر به دلیل مشکل در واردات ماهی و همچنین ورق قوطی تن، شاهد افزایش نرخ کنسرو ماهی هستیم.

38 واحد تولیدی در استان بوشهر امسال فعال و راه‌اندازی می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: براساس برنامه‌ریزی 38 واحد تولیدی بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی استان امسال فعال و راه‌اندازی می‌شوند.