مراکز آموزشی فنی و حرفه ای در کنار صنایع کردستان ایجاد می شود

سنندج - ایرنا - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای کردستان گفت: در راستای تحقق شعار سال «رونق تولید» این اداره کل برای تاسیس مراکز آموزشی در جوار صنایع استان مجوز صادر می کند.مطالب مرتبط

ایجاد اشتغال برای دانشجویان خراسان شمالی در کنار خوابگاه ها

بجنورد- ایرنا- رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای خراسان شمالی گفت: 2 کارگاه در کنار خوابگاه های دانشجویی در مراکز فنی و حرفه ای این استان ایجاد شده است تا اوقات بیکاری در این کارگاه ها مشغول به کار شوند.

جذب سرباز مربی در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای

متقاضیان امریه سرباز مربی در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای گیلان برای شهریور ماه، تا سوم خرداد می‌توانند در پورتال آموزش فنی و حرفه‌ای ثبت نام کنند.

اموزش‌های رایگان فنی حرفه‌ای مسیری مناسب برای ایجاد اشتغال

۵ هزار نفر در رشته‌های مختلف در مراکز فنی وحرفه‌ای مرودشت اموزش دیده اند.

۱۴۰ نفر از زنان مددجوی استان جذب بازار کارشده اند

یاسوج- مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکهزار و۸۷۸ زن تحت حمایت دردوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای این نهاد شرکت کرده که ۱۴۰ نفر از زنان از طریق مراکز کاریابی جذب بازار کارشده اند.

هزار و 300 نفر در دوره های آموزشی صنایع دستی اردبیل شرکت کردند

اردبیل - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل اعلام کرد: بیش از هزار و 300 نفر از فعالان و تولید کنندگان مصنوعات هنرهای بومی و محلی در دوره های آموزشی رشته های مختلف صنایع دستی شرکت کرده اند.

رونق بازار صنایع‌دستی کردستان در گرو حمایت از تولیدات داخلی و اخراج «محصولات چینی‌»

ورود نامیمون محصولات صنایع‌دستی چینی سبب رکود در بازار صنایع‌دستی کردستان شده و راهکار رفع این معضل از نگاه کارشناسان و مسئولان این حوزه، حمایت از محصولات صنایع‌دستی و تولیدات داخلی و اخراج هرچه سریع‌ «محصولات چینی‌» است.

مشکل بیمه شاغلان صنایع دستی در استان مرکزی برطرف می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: در 6 ماه گذشته بالغ بر 3 میلیارد تومان فروش صنایع دستی داشتیم و توجه به صنایع دستی به عنوان یک حرفه زودبازده می‌تواند گام مهمی درراستای اقتصاد مقاومتی باشد.

سه کارگاه جدید در فنی و حرفه ای چرداول راه اندازی می شود

ایلام- ایرنا- مدیر مرکز فنی و حرفه ای چرداول گفت: سه کارگاه آموزشی جدید در 15 رشته در این شهرستان به بهره برداری می رسد.

برگزار دوره‌های آموزشی برای بیش از ۹۰۰سرباز

دوره‌های آموزشی مهارتی فنی و حرفه‌ای برای بیش از ۹۰۰نفر از مشمولان نظام وظیفه در یاسوج برگزار شد.

آموزش فنی و حرفه ای 25 رشته در مهریز آغاز شد

یزد - ایرنا - رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای مهریز گفت: برگزاری دوره های آموزشی پیش بینی شده سال 1398 این شهرستان در 25 رشته در حوزه شهری و نیز مناطق روستایی آغاز شد.

953 نفر سرباز در کهگیلویه و بویراحمد آموزش فنی حرفه ای دیدند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: دوره های آموزشی مهارتی این اداره کل برای بیش از 900 نفر از مشمولان نظام وظیفه در یاسوج مرکز استان برگزار شد.

اجلاسیه شهدای بسیج جامعه پزشکی کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان برگزار می‌شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان، شهدای خطه سرسبز و فرهنگی کردستان را نماد مقاومت، بیداری و آزادی دانست و گفت: جامعه پزشکی استان در کنار آحاد مردم، همواره آماده دفاع از وطن با جان‌هایشان بوده‌اند و در این را بر سیره سید و سالار شهدا، حضرت امام حسین (ع) تکی

امام جمعه میبد: نهادها در ایجاد فضاهای آموزشی، همکاری کنند

یزد- ایرنا- امام جمعه میبد گفت : نهادهایی مانند شهرداری، اوقاف و مسکن و شهرسازی وظیفه دارند تا در فراهم آوردن زیر ساخت های لازم برای رفع نیازهای آموزش و پرورش در ایجاد فضاهای آموزشی و اجرای برنامه های فرهنگی همکاری کنند.

7 مقاله فنی وحرفه ای گناوه به همایش های بین المللی راه یافت

گناوه- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: هفت مقاله آموزشی تهیه شده توسط 'عباس حقیقی' رئیس مرکز فنی و حرفه ای گناوه به همایش های بین الملی کشور های امارات متحده عربی و فرانسه راه یافت.

9 عنوان دوره آموزش های مهارتی تلفیقی در مراکز فنی و حرفه ای برگزار می شود

میراث تهران از ایجاد بازارچه صنایع دستی موقت و دائم حمایت می کند

تهران- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران با بیان اینکه تسهیل رونق تولید صنایع دستی با برگزاری نمایشگاههای موقت میسر است گفت: این نهاد از ایجاد و سرمایه گذاری بخش خصوصی در برپایی نمایشگاههای موقت و دائم حمایت می کند.

گسترش همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای با سنگال

مدیرکل دفتر همکاری‌های علمی و بین المللی دانشگاه فنی و حرفه‌ای در راستای گسترش فعالیت‌های علمی و بین المللی از برگزاری دوره های مشترک آموزشی با کشور سنگال خبر داد.

ایجاد سراهای نوآوری در مناطق مرزی/ جزئیات تفاهم نامه با صنایع

یک مقام مسئول در دانشگاه آزاد از ایجاد سراهای نوآوری در مناطق مرزی خبر داد و گفت: موضوعات پایان نامه‌ها را براساس نیاز صاحبان صنایع به دانشجویان اعلام می‌کنیم.

سرمایه گذاری برای ایجاد صنایع تبدیلی مهمترین نیاز سروآباد است

سنندج - امام جمعه سروآباد گفت: این شهرستان دارای پتانسیل‌های بسیاری در زمینه‌های منابع آب و خاک است و محصولات متنوعی نیز دارد اما برای توسعه نیاز به ایجاد واحدهای صنایع تبدیلی دارد.

6.7 هزار مددجو از آموزش های فنی و حرفه ای بهره مند شدند

زاهدان- ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان گفت: 6 هزار و 700 مددجوی کمیته امداد پارسال با همکاری دانشگاه و میرات فرهنگی، صنایع درستی و گردشگری استان آموزش های فنی و حرفه ای را فرا گرفتند.