فرماندار: گازرسانی به شهرک صنعتی سلسله ضروری است

خرم آباد - ایرنا - فرماندار سلسله گفت: با انجام گازرسانی به شهرک صنعتی سلسله کلیه زیرساخت های لازم برای سرمایه گذارانی که میل به سرمایه گذاری در این شهرک را دارند فراهم می شود.مطالب مرتبط

فرماندار: گازرسانی به شهرک صنعتی سلسله ضروری است

خرم آباد - ایرنا - فرماندار سلسله گفت: با انجام گازرسانی به شهرک صنعتی سلسله کلیه زیرساخت های لازم برای سرمایه گذارانی که میل به سرمایه گذاری در این شهرک را دارند فراهم می شود.

اشتغال بیش از ۳۰۰ نفر در شهرک صنعتی تیاب

فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت: با آغاز فعالیت ۴ واحد صنعتی در شهرک صنعتی تیاب، بیش از ۳۰۰ نفر در این شهرک مشغول به کار شده اند.

اظهار نگرانی فرماندار اهر از تعطیلی برخی واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی اهر

فرماندار شهرستان اهر بابیان اینکه واحدهای صنعتی جدید در شهرک صنعتی اهر ایجاد می‌شود گفت: بی‌توجهی به مشکلات واحدهای تولیدی عامل افزایش تعطیلی واحدها است.

یک هزار و 200 نفر در شهرک صنعتی تیاب مشغول به کار می شوند

بندرعباس- ایرنا- فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت: با تکمیل و بهره برداری کامل از شهرک صنعتی تیاب، برای یک هزار و 200 نفر اشتغالزایی می شود.

مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی اهر را به تعطیلی می‌کشاند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی بابیان اینکه مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی اهر را به تعطیلی می‌کشاند گفت: معابر شهرک صنعتی اهر تا پایان خردادماه آسفالت‌ریزی می‌شود.

فرماندار: تپه بند پیل سلسله ثبت ملی شد

خرم آباد - ایرنا - فرماندار سلسله گفت: پس از پیگیری های فراوان تپه بندپیل شهرستان در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسید.

شهرک های صنعتی در آذربایجان غربی توسعه می یابد

مهاباد- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی گفت: اغلب زمین های صنعتی استان اشغال شده و نیاز است در راستای افزایش فضای آنها برنامه ریزی شود.

مشکل برق ‌‌شهرک‌های صنعتی استان البرز برطرف می‌شود

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز گفت: مشکل برق واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی استان با راه‌اندازی سه پست برق برطرف می‌شود.

توسعه شهرک صنعتی مهاباد

12 هکتار از اراضی همجوار محدوده صنعتی مهاباد برای توسعه شهرک صنعتی این شهرستان، خریداری می شود.

ثبت بیش از دو هزار قرارداد در شهرک ها و ناحیه صنعتی استان

بیش از دوهزارقرارداد در شهرک ها و نواحی صنعتی استان به ثبت رسیده است.

مشکل برق واحدهای صنعتی البرز برطرف می شود

کرج - ایرنا - مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز اعلام کرد که مشکل برق واحدهای تولیدی در شهرک های صنعتی استان با راه اندازی سه پست برق برطرف می شود.

مدول اول تصفیه‌ خانه شهرک صنعتی مهاباد بیش از ظرفیت فعال است

مهاباد- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی با اشاره به اتمام مطالعات مدول دوم تصفیه خانه شهرک صنعتی مهاباد و تصمیم برای راه اندازی آن گفت: مدول اول این تصفیه‌ خانه بیش از ظرفیت فعال است.

بهره برداری از تصفیه‌خانه واحد صنعتی تولیدکننده چرم که در شهرک صنعتی چرمشهر

تصفیه‌خانه فاضلاب واحد تولید‌کننده چرم در شهرک صنعتی چرمشهر با هزینه بیش از ۱۰ میلیارد ریال و ظرفیت ۲۵۰ مترمکعب در شبانه‌روز افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.

اختصاص ۲هکتار از زمین‌ شهرک صنعتی تفرش برای فعالیت یک واحد تولیدی

تفرش- استاندار مرکزی گفت: دو هکتار از زمین‌های شهرک صنعتی تفرش برای طرح توسعه یک واحد صنعتی تولید ظروف مواد غذایی مسافران هواپیما، در اختیار این واحد تولیدی قرار می گیرد.

شهرک تخصصی بنکداران در قم احداث می شود

رئیس اتحادیه بنکداران و عمده‌فروشان استان قم گفت:تفاهم‌نامه‌ای بین اتحادیه بنکداران قم و شرکت شهرک‌های صنعتی استان منعقد و قرار شد بخشی از شهرک شهاب به اعضای این اتحادیه واگذار شود و مقدمات ساخت شهرک فراهم و مجوز آن صادر شود.

تسهیلات اشتغال روستایی به شهرک‌های صنعتی کمتر از ۲۰۰ هزار نفر کارگر تعلق نمی‌گیرد

یک نماینده مجلس با انتقاد از عدم تخصیص تسهیلات اشتغال‌زایی برای شهرک‌های صنعتی کمتر از ۲۰۰ هزار نفر کارگر، گفت: تسهیلات اشتغال روستایی به شهرک‌های صنعتی تعلق نمی‌گیرد. ]]>

عملیات گازرسانی به روستای سلیمانلوی میانه آغاز شد

تبریز- ایرنا- فرماندار میانه از آغاز عملیات گازرسانی به روستای سلیمانلو در بخش کاغذکنان این شهرستان با اعتبار 4 میلیارد و 500 میلیون ریال خبرداد.

گازرسانی به 21 روستای شهرستان دیواندره امسال انجام می شود

سنندج - ایرنا - فرماندار دیواندره گفت: براساس برنامه ریزی شرکت گاز کردستان، گازرسانی به 21 روستای این شهرستان تا پایان سال 98 انجام و ساکنان این مناطق از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.

آتش‌سوزی یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی حکیمیه

مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی حکیمیه امروز یکشنبه دچار حادثه آتش‌سوزی شد.]]>

فرماندار: راه اندازی دفتر گمرک نیاز شهرستان پاکدشت است

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان پاکدشت گفت: راه اندازی دفتر گمرک در این شهرستان با وجود پتانسیل های فراوان کشاورزی، صنعتی و دامداری ضروری است.