تمام دستگاه‌های اجرایی دولتی و غیردولتی باید دارای مهدکودک شوند

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: این کمیسیون با تصویب مصوبه ای تمامی دستگاه‌های اجرایی دولتی و غیردولتی را مکلف کرده که در محل خدمت کارکنان خود یا نزدیک به آن مهدکودک راه‌اندازی کنند.مطالب مرتبط

ضرورت همکاری همه دستگاه‌های اجرایی در اجرای طرح کنترل فشار خون

اراک- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: مشارکت تمام دستگاه‌های اجرایی استان در اجرای طرح کنترل فشارخون مهم است، به طوری که باید در این زمینه پاسخگو باشند.

‌دستگاه‌های اجرایی الگوی مقاومت را در مجموعه‌های خود عملیاتی کنند‌

جانشین فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی گفت: دستگاه‌های اجرایی باید با عملیاتی کردن الگوی مقاومت موجب ناامیدی دشمن شوند.

بازار اجاره‌بها متلاطم شد؛ نرخ‌ها ساعتی بالا می‌رود

رئیس کمیسیون عمران مجلس، از رویکرد دستگاه های اجرایی در عدم واگذاری اراضی دولتی برای تولید مسکن انتقاد کرد و گفت: دستگاه های نظارتی و بازرسی باید با متخلفان برخورد کنند.

دستگاه های اجرایی خوزستان برای آماده سازی زمین های کشاورزی آسیب دیده همانند دوران سیل وارد صحنه شوند

استاندار خوزستان با بیان اینکه آماده سازی زمین های کشاورزی برای کشت تابستانه اولویت اول ماست، گفت: باید شرایط را فراهم کنیم که این کار به موقع انجام شود و همه دستگاه‌های اجرایی مانند دوران سیل دست به کار شوند و برای اجرای این هدف امکانات و ماشین آلات خود

شهریه تمام مدارس غیردولتی باید شفاف اطلاع رسانی شود

وزیر آموزش و پرورش گفت: شهریه مصوب تک تک مدارس غیردولتی کاملا شفاف باید برای مردم اطلاع رسانی شود.

دستور روحانی به دستگاه‌های اجرایی برای تسهیل در فرایند سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی

رئیس جمهور به دستگاه های اجرایی دستور داد تا برای تسهیل فرآیند سرمایه گذاری داخلی و خارجی و رفع موانع آن به ویژه در زمینه مقررات زاید و دست و پاگیر و غیرضرور و جذب سرمایه ایرانیان مقیم خارج از کشور و همچنین واگذاری بنگاه های اقتصادی به بخش غیردولتی به طور

لزوم جلوگیری از اخذ وجوه اضافی در مدارس غیردولتی

وزیر آموزش و پرورش درباره رسیدگی به شکایات مردمی در مدارس غیر دولتی گفت: موسسان و مدیران مدارس غیردولتی با شرایط فعلی مردم همراهی کنند.]]>

تا دو هفته آینده تمام زندانیان مهریه باید آزاد شوند/ آزادی تمام زندانیان جرائم غیر عمد تا پایان سال

مدیرعامل ستاد دیه استان همدان گفت: رئیس دادگستری استان همدان بر این نکته تاکید کرده که تا دو هفته آینده تمام زندانیان مهریه باید آزاد شوند.]]>

اداره ها و دستگاه های اجرایی هرمزگان پنجشنبه ها تعطیل می شوند

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان از تعطیلی اداره ها و دستگاه های اجرایی استان در روزهای پنجشنبه از اول خرداد تا پایان مردادماه خبر داد.

تکریم ارباب رجوع وحقوق شهروندی باید در دستگاههای اجرایی رعایت شود

بندرعباس - استاندار هرمزگان گفت: تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم، مردم با سهولت خدمات را دریافت و تکریم ارباب رجوع و حقوق شهروندی نیز در ادارات و دستگاه های اجرایی رعایت شود و تحقق یابد.

دستگاه های اجرایی ایستگاه اول امربه معروف ونهی از منکر

حجت الاسلام محی الدینی امام جمعه مهریز: احیای امر به معروف ونهی ازمنکر را باید از دستگاه‌های اجرایی شروع کرد.

استاندار بوشهر خواستار توجه ویژه مدیران دستگاه‌های اجرایی استان به روابط عمومی‌ها شد

استاندار بوشهر، با بیان اینکه روابط عمومی‌ها خط مقدم مقابله با جنگ روانی دشمن محسوب می‌شوند گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر ضمن تامین منابع مالی و تجهیزاتی، توجه ویژه‌ای به تحقق مطالبات روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر کنند.

طرح های کشاورزی دارای توجیه اقتصادی در کرج اجرا شود

کرج - ایرنا - معاون برنامه ریزی و توسعه کرج با تاکید بر اولویت برای طرح های دارای توجیه اقتصادی گفت: طرح های کشاورزی نیز باید از این توجیه برخوردار شوند.

توزیع شکر دولتی در بازار روزهای کرج آغاز شد

کرج - ایرنا - معاون اجرایی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج از آغاز توزیع شکر دولتی به مناسبت ماه مبارک رمضان در تمام بازار روزهای این شهر خبر داد.

تاکید استاندار بر تکریم بهتر ارباب رجوع در دستگاه‌های اجرایی

استاندار هرمزگان گفت:: تکریم ارباب رجوع و حقوق شهروندی باید در دستگاه‌های اجرایی رعایت شود.

مراکز علمی کاربردی دولتی لرستان تعطیل می شوند

خرم‌آباد - ایرنا - رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان گفت: بیشتر مراکز علمی کاربردی استان خصوصی است ولی مراکز دولتی وابسته به این دانشگاه تا پایان شهریور 98 باید تعطیل شوند.

واگذاری 500 طرح نیمه تمام دولتی به سرمایه گذاران بخش غیر دولتی

500 طرح نیمه تمام دولتی در استان کرمان آماده واگذاری به سرمایه گذاران غیر دولتی می شود .

شیوه های اجرایی طرح استانی شدن انتخابات دارای ابهامات است

کدخدایی گفت: شیوه های اجرایی طرح استانی شدن انتخابات دارای ابهامات است. به نظر می رسد در مواردی حقوق رای دهندگان و نامزدها نادیده گرفته شده و ناقض عدالت انتخاباتی است.

گلستان|دستگاه قضایی برای پیشگیری از وقوع جرم به کمک همه دستگاه‌ها و نهادها نیاز دارد

معاون حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مرکز گلستان گفت: پیشگیری از وقوع جرم فراقوه‌ای است و همه دستگاه‌های اجرایی و نهادها باید در کنار دستگاه قضا باشند.

جام باشگاه های کتابخوانی در 25 مهدکودک قزوین راه اندازی شد

قزوین - ایرنا - مدیرکل بهزیستی قزوین گفت: جام باشگاه های کتابخوانی در 25 مهدکودک استان با هدف بسترسازی برای جذب کودکان و نوجوانان به کتاب تشکیل شده است.