دیپلماسی حکیمانه و عالی در تهران بر مبنای قدرت قهرمانانه عمل می کند

تهران- ایرنا- دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی و مدیر کل امور بین الملل با بیان اینکه تهدید به جنگ از سوی آمریکا با هدف وادار کردن ایران برای مذاکره نابرابر صورت می گیرد، تاکید کرد: دیپلماسی حکیمانه و عالی در تهران بر مبنای قدرت قهرمانانه عمل می کند.مطالب مرتبط

دیپلماسی حکیمانه و عالی در تهران بر مبنای قدرت قهرمانانه عمل می کند

تهران- ایرنا- دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی و مدیر کل امور بین الملل با بیان اینکه تهدید به جنگ از سوی آمریکا با هدف وادار کردن ایران برای مذاکره نابرابر صورت می گیرد، تاکید کرد: دیپلماسی حکیمانه و عالی در تهران بر مبنای قدرت قهرمانانه عمل می کند.

دیپلماسی حکیمانه مبتنی بر «قدرت قهرمانانه» جواب می دهد

مدیرکل امور بین الملل مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران با قدرت ایستاده است و دیپلماسی حکیمانه مبتنی بر «قدرت قهرمانانه» به خوبی جواب خواهد داد.

دیپلماسی حکیمانه مبتنی بر «قدرت قهرمانانه» به خوبی جواب می‌دهد

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل با بیان اینکه دیپلماسی حکیمانه مبتنی بر «قدرت قهرمانانه» به خوبی جواب خواهد داد، پمپئو، بولتون و ترامپ را بازنده اصلی دانست.]]>

دیپلماسی حکیمانه مبتنی بر «قدرت قهرمانانه» به خوبی جواب خواهد داد

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل با بیان اینکه دیپلماسی حکیمانه مبتنی بر «قدرت قهرمانانه» به خوبی جواب خواهد داد، پمپئو، بولتون و ترامپ را بازنده اصلی دانست.

امیرعبداللهیان: دیپلماسی حکیمانه مبتنی بر «قدرت قهرمانانه» به خوبی جواب خواهد داد

قدرت و امنیت را بر مبنای توانمندی‌های بومی و داخلی می‌دانیم/ امنیت به معنای نبود تهدید نیست

رئیس دفتر ارتباطات مردمی نیروهای مسلح تصریح کرد: ما قدرت و امنیت را در سایه قدرت الهی و بر مبنای توانمندی‌های بومی و داخلی می‌دانیم و معتقدیم امنیت به معنای نبود تهدید و آنچه غربی‌ها می‌گویند نیست.]]>

نیازمند بازخوانی شاهنامه‌ هستیم

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: نیازمند بازخوانی شاهنامه هستیم، زیرا نیازمند توجه مجدد به اخلاق حکیمانه و اخلاق قهرمانانه هستیم.

قدرت و امنیت در سایه قدرت الهی و بر مبنای توانمندی داخلی است

رئیس دفتر ارتباطات مردمی نیروهای مسلح گفت: ما قدرت و امنیت را در سایه قدرت الهی و برمبنای توانمندی‌های بومی و داخلی می‌دانیم و معتقدیم امنیت به معنای نبود تهدید و آنچه غربی‌ها می‌گویند نیست.

قدرت نمایی دیپلماسی فعال ایران

تهران - ایرنا - تماس تلفنی وزیر خارجه آمریکا با همتای چینی خود پس از سفر اخیر محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران به پکن ؛ نشانه هایی از آغاز یک روند تقابل دیپلماتیکی از سوی دولت ترامپ دارد که ناشی از شکست یکجانبه گرایی ترامپ در عرصه بین المللی و دیپلماسی هوش

برخورد حکیمانه با مردم از ویژگی های پلیس تراز انقلاب است

بیرجند - ایرنا - رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گفت: برخورد حکیمانه با مردم یکی از ویژگی ‌های اصلی پلیس تراز انقلاب است و اقتدار توام با مهربانی، عدالت و برخورد حکیمانه همواره از تاکیدات مقام معظم رهبری بوده است.

مبنای اجرای عدالت برنامه ریزی است

رئیس شورای اسلامی استان تهران: مبنای اجرای عدالت برنامه ریزی است و مبنای تحقق مفاهیم اساسی قانون اساسی حرکت در مسیر برنامه است

عضو شورای تهران: منع زنان از دوچرخه سواری مبنای شرعی ندارد

تهران- ایرنا- شهربانو امانی عضو شورای اسلامی شهر تهران در توئیتر خود نوشت: منع نیمی از جمعیت یعنی زنان از دوچرخه سواری که یک ورزش مفید برای سلامتی است، نه مبنای قانونی، نه شرعی و نه عقلی دارد.

بیانیه شورای عالی امنیت بر مبنای عقلانیت بود /‌ اروپایی‌ها ‌‌تعهداتشان را در برجام ‌عملی کنند

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: بیانیه شورای عالی امنیت ملی در خصوص برجام در راستای تحقق اراده و خواست ملت ایران است.

تاکید کویت بر رشد مستمر روابط با عراق

وزیر خارجه کویت تاکید کرد: رشد و توسعه مداوم روابط با عراق و رویکرد مشترک منطقه‌ای و بین‌المللی ما، در راستای عمل به دستورات عالی و حکیمانه رهبران دو کشور و در چارچوب روابط عمیق برادرانه و تاریخی عراق و کویت صورت گرفته است.

سفر ظریف به هند، راهبردی برای تکرار یک دیپلماسی فعال

تهران - ایرنا - محمد جواد ظریف، وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران در ادامه سفر خود به چند کشور منطقه شامگاه دوشنبه در صدر یک هیات بلند پایه سیاسی - اقتصادی از عشق آباد پایتخت ترکمنستان عازم دهلی نو شد تا بار دیگر با بکارگیری دیپلماسی فعال برای حل مسائل مربوط

تحلیلگر سی ان ان : ترامپ با تیم دیپلماسی خود هماهنگ نیست

تهران – ایرنا – تحلیلگر شبکه تلویزیونی سی ان ان روز دوشنبه با اشاره به توییت های ضد و نقیض دونالد ترامپ درباره ایران ؛ گفت که واکنش ترامپ درباره ایران نشان می دهد که وی با تیم دیپلماسی خود هماهنگ نیست .

تحلیل گر سعودی: دیپلماسی تنها گزینه عربستان در قبال ایران است

تهران - ایرنا-'مضاوی الرشید' تحلیل گر سعودی در مقاله ای با اشاره به این که کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس بدون کمک رژیم صهیونیستی و آمریکا باید به برتری نظامی ایران اعتراف کنند، تاکید کرد که دیپلماسی تنها گزینه امارات و عربستان در قبال ایران است.

دیپلماسی فرهنگی را با شاهنامه می‌توان به اوج رساند

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: امروز اگر همتی به اندازه یک هزارم تلاش‌های 30 ساله فردوسی داشته باشیم، دیپلماسی فرهنگی را با شاهنامه می‌توانیم به اوج رسانیم.

دادستان ارشد بازنشسته آمریکا: ترامپ از قدرت‌هایی استفاده می‌کند که متعلق به او نیستند

دادستان ارشد بازنشسته دیوان عالی آمریکا نسبت به این مساله که رئیس جمهوری آمریکا از قدرت‌هایی استفاده می‌کند که واقعا متعلق به وی نیستند، ابراز نگرانی کرد.

«قدرت پهپادی» ارتش یمن؛ تغییر معادلات قدرت در میدان نبرد

سلسله عملیات‌های هوایی یمنی‌ها علیه مواضع و اهداف مهم و حساس در عمق خاک عربستان موجب شده تا «قدرت پهپادی» یمن به چالش لاینحلی برای ائتلاف متجاوز سعودی تبدیل شود.